Обезкосмяване???

  • 17 722
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 493
да не направаи някоя Фанта-прическа Simple Smile))
Нали се сещате за тая реклама на Фанта дето ги опостригваше един дядка с мноо големи лупи Simple Smile)))  Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 596
Цитат на: Teya
абе моми4ета,що се мь4ите така. Лазера е велико откритие.
отиваш,намазват те с един прозра4ен гел,минават те с една джаджа като лампа дето пресвятка и пове4е никога няма косми Laughing  Laughing  Laughing

...няма никога пове4е пьп4ици,нож4ета,дипелатуари,кола маски,дипелиране.....

а самото махане е голям екшьн Sunglasses  Grinning  Sunglasses  Grinning  Sunglasses  Grinning
нали се досещате каква поза се заема Embarassed

..и не е вредно за органите,понеже ль4а достига само на няколко милиметра дьлбо4ина,дотолкова,4е да засегне само корена на косьма. Laughing


Ти подлагала ли си се на такава процедура с лазер? Кажи ми, моля те колко струва.

# 47
  • Мнения: 1 811
Цитат на: Teya
абе моми4ета,що се мь4ите така. Лазера е велико откритие.
отиваш,намазват те с един прозра4ен гел,минават те с една джаджа като лампа дето пресвятка и пове4е никога няма косми Laughing  Laughing  Laughing

..и не е вредно за органите,понеже ль4а достига само на няколко милиметра дьлбо4ина,дотолкова,4е да засегне само корена на косьма. Laughing

Мила Теya, много те моля кажи къде е този лазер и колко пари струва процудерата. Аз от мнооооого години се занимавам с мойте косми разни, краката ги минавам с "косачката", а триъгълника задължително кола маска (студена). НО, вече ми писна.

# 48
Цитат на: Yanche
На мен вече започна да ми е трудно да се сгъвам и да виждам к'во става най-отдолу... Споделих със скъпия, защото тука прочетох, че много татковци помагат на мамите в тая процедура и той каза: Ок! Няма проблеми. Аз обаче го питам : добе де ама мислиш ли че ще се справиш? да не ме порежеш? и той: Споко! Няма да ми е за пръв път.
И на мен ми стана супер гадно... незнам... що...  Sad Представих си го кво е било и незнам ама ми стана гадно.. и сега ненам к'во да правя?
От тая бременност изпадам в някакакви такива тъпи настроения... Cry Много ме е яд. Напълно съм наясно, че човека пшреид мен е имал достатъчно жени в живота си и немога да очаквам, че с мен ще прави всичко за пръв път... ама защо ми стана гадно?!!?!? Незнам сега как да го преодолея това  Cry Адски ми е тъпо, че се чувствам така... ама к'во да направя...


Може пък да е имал предвид своето лице, затова не му е за пръв път!  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Карен

Може пък да е имал предвид своето лице, затова не му е за пръв път!  Wink


абе мисля че нямаше предвид своето лице...

# 50
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Олиии, за какво се замислила !!! То май и аз така бях, ама опитай се да се погледнеш отстрани, и да помислиш, това хормоните ли са или аз ? Седнала да се притеснява чия прическа е правил мъжа й ?! Ама я се стегни. Ако знаеш дали има други деца, дали е бил женен, тогава да, може би е помагал, длъжен е бил, и ако има дете ти вече знаеш че не всичко му е за първи път и с теб. Wink
Ако не...не си измисляй само за да се дразниш....кой помага ей така на случайни бременни да се подстригват?.....а и да е, явно не му е харесала гледката и е дошъл при теб ....... Laughing  Laughing  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: eli_c
Олиии, за какво се замислила !!! То май и аз така бях, ама опитай се да се погледнеш отстрани, и да помислиш, това хормоните ли са или аз ? Седнала да се притеснява чия прическа е правил мъжа й ?! Ама я се стегни. Ако знаеш дали има други деца, дали е бил женен, тогава да, може би е помагал, длъжен е бил, и ако има дете ти вече знаеш че не всичко му е за първи път и с теб. Wink
Ако не...не си измисляй само за да се дразниш....кой помага ей така на случайни бременни да се подстригват?.....а и да е, явно не му е харесала гледката и е дошъл при теб ....... Laughing  Laughing  Laughing


ясно ми е че са хормоните ми, а не аз... ама кво да направя като ми е много трудно да се боря с тях... няма друго дете и друга бременна жена, поне в това отношение съм първата  Wink  Sunglasses

# 52
  • София
  • Мнения: 3 928
Цитат на: Yanche
На мен вече започна да ми е трудно да се сгъвам и да виждам к'во става най-отдолу... Споделих със скъпия, защото тука прочетох, че много татковци помагат на мамите в тая процедура и той каза: Ок! Няма проблеми. Аз обаче го питам : добе де ама мислиш ли че ще се справиш? да не ме порежеш? и той: Споко! Няма да ми е за пръв път.
И на мен ми стана супер гадно... незнам... що...  :( Представих си го кво е било и незнам ама ми стана гадно.. и сега ненам к'во да правя?
От тая бременност изпадам в някакакви такива тъпи настроения... :cry: Много ме е яд. Напълно съм наясно, че човека пшреид мен е имал достатъчно жени в живота си и немога да очаквам, че с мен ще прави всичко за пръв път... ама защо ми стана гадно?!!?!? Незнам сега как да го преодолея това  :cry: Адски ми е тъпо, че се чувствам така... ама к'во да направя...


Най-вероятно, мъжът ти е имал в предвид, че се бръсне всеки ден, а не че е бръснал други жени. Не си разваляй настроението с такива намеци.

# 53
  • Мнения: 4 212
ха сега де.има такава лазерна машина в София,но кьде е и колко струва,не сьм много сигурна.плаща се на квадратен сантиметьр или на определена услуга.ще проверя в сайта и ще пиша.аз се оттьрвах от тези мьки и сьм супер доволна...и рожбето ми е доволно Laughing  Sunglasses  Laughing  Sunglasses  Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 737
А на ясно ли си че трябва да направиш минимум 3-4 процедури, за да има някакъв поне минимален ефект? И това - за ръцете и краката, а на триъгълника космите са по-здрави и плътни и ще са необходими даже повече пъти.
Остави че е скъпо, да речем, че човек има пари да си го плати, но при някои хора след много процедури ефекта е малко по-изтънели косми, които все пак продължават да си растат. Confused

# 55
  • Мнения: 4 212
наясно сьм,нали си ги махнах.
още от пьрвият пьт.не сьм ходила пове4е.
обяснявам за новата технология.
според дебелината и здравината на косьма се наглася и дьлжината на вьлната на светлината.
ако има евентуално повтаряне , е ако пациента има хормонални проблеми.от което е логи4но,4е може да се наложи повторение,но това са редки слу4аи.
моми4етата питат за махане на триьгьлника или крака,не за хормонално окосмяване.
 махат окосмяване на мьже,а те са здраво окосмени,от раз.
пращам  линка,но е на испански,така 4е от картинките дано стане ясно.... Sunglasses
а,пьрвата консулташия е безплатна,и може да направите услугата на изплащане до 5 години.

http://www.corporaciondermoestetica.com/web/esp/tratam/estfotof.php

# 56
  • Мнения: 1 737
Жалко че не разбирам Италиански, а не намерих по сайта бутон за превключване на английски. За български не си и помислих. Grinning

А къде в България да проверим за тези процедури, защото повечето момичета сме в българия, а не в Италия?
 
И каква заплата все пак трябва да получаваме, за да можем за 5г да си изплатим процедурите? Money

# 57
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вижте тук, има интересни неща, примерни цени също.

# 58
  • Мнения: 1 737
Ей на точно такава епилация бях и след като 3 (!) пъти ми фотоепилираха мишниците, с уж невероятно модерна апаратура, в момента съм си точно толкова космата, колкото и преди. #Silly
Е, за няколко месеца ми бяха изтъняли космите, ама само толкова.

# 59
  • Мнения: 4 212
Цитат на: CTramell
Вижте тук, има интересни неща, примерни цени също.



не са високи цените,нали?

благодаря 4е си намерила сайта на козмети4ните центрове в Бьлгария.Аз докато се лутам.Дано помогнат на моми4етата и останат доволни. Grinning

мисля 4е не е необходимо да полу4аваш кой знае каква заплата за махане на подмишници например.
излиза до 80 лева за двете в зависимост от окосмяването и до 120 лева за триьгьлника.

моят сайт е за Испания и цените са малко по¬ високи.естествено има и вариант на изплащане.тук по4ти вси4ко е на изплащане,това си им е навик.
Но премахването на космите при мен беше еднократно и пове4е не са ми излезли.

AQ не споря по този проблем,4е ти е излязло окосмяване отново.може би става вьпрос за разли4ен вид технология,макар 4е се сьмнявам.казват 4е е вьзможно да се появи втори пьт окосмяване само при хормонален проблем.но при повторна терапия из4езват.

аз не сьм единствената която си е правила фотодепилация.
вси4ки около мен познати са супер доволни.

ами успех моми4ета..... thumbsup

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт