Отговори
# 45
  • Мнения: 233
Тиона моите почитания за куража и за духа които носиш newsm51! Няма как Талисманчето да не се възстанови бързо с такава майка Simple Smile!
А иначе да за еднократната помощ след раждане става дума 200/600лв.

# 46
  • Мнения: 2
Zo, Цвет80, каква е тази еднократна помощ, която коментирате? За цялата страна ли важи или се определя на местно ниво? А има ли някакви изисквания за получаването й – пр. макс.доход или нещо друго?

# 47
  • Мнения: 4
запис и от мен

# 48
  • Мнения: 133
Zo, Цвет80, каква е тази еднократна помощ, която коментирате? За цялата страна ли важи или се определя на местно ниво? А има ли някакви изисквания за получаването й – пр. макс.доход или нещо друго?
Няма абсолютно нищо друго освен един куп документи от общината. Тази помощ е за всички, еднократна за живородено дете и както са казали момичетата преди мен за първо дете е 200лв., а за второ е 600лв. Отпуска се от социалните за всички.

# 49
  • Мнения: 5
Вече за първо дете е 250лв и наистина може да се вземе до навършване на 2 годишна възраст на детето

# 50
  • Мнения: 133
ЕЕЕЕ не е много, но все пак са я увеличили малко  Rolling Eyes .
Ето тук намерих информация и май е актуална. http://xn--2011-f4df8acr0bcxk4a.com/?tag=%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B … D0%B5%D1%82%D0%B5

# 51
  • София
  • Мнения: 865
Тина   Hug Hug Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 561
На мен пък пъпчето ми си седи все прибрано. Чувала съм (в случаите като моя), че като изпъкне е наближила датата за раждане. newsm78 Колко е вярно не знам, ама предпочитам да си стои прибрано - не искам да се шашкам излишно. Mr. Green

Ако това е вярно, аз съм тръгнала да раждам от 4-я месец  Mr. Green Моя пъп е много изпъкнал, чак на моменти се притеснявам да не се пръсна оттам  Crazy

tionagb, всеки твой пост е радост за очите, само такива новини да ни носиш  Hug Hug Hug

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 488
Записче

Тиона Hug  Hug  Hug Прекланям се пред силата и духа ти.Кураж и късмет от мен  Praynig

*Teddy* мерси за новата темичка .Страхотна както винаги  Hug   bouquet  Hug

# 54
  • Мнения: 1 516
Аз се чудя какво замлъкнахте , а то имало нова тема  Hug

# 55
  • Мнения: 731
Тиона браво на малкия борец!
За пъпа и моя е още от сега изпъкнал а първият път чак деветия месец ми изпъкна.Но сега си мисля,че вече защото ми е разпъвана веднъж там кожата и затова толкова рано започна да се показва така!

# 56
  • Мнения: 444
Браво на малкото ни талисманче!  Praynig ЧУдесна темичка отново! Аз се прибирам от рождения ден на едно приятелче на малката. преди това имах 3 часа сага с лекари. Оказа се, че гинеколога, който ме следи е решил да си продължи отпуска до понеделник, но нямаше кой да ми каже- какво е една разходка с детето в дъжда за мен. След това висях сума време пред друг гинеколог, за д ами погледне изследванията. Въпреки, че обясних, че съм с болки и видяха, че Ния подивя в коридора, вкараха ме след близо час, като преди мен минаха 3 жени, дошли по-късно. Този гинеколог реши, че иска да ми пусне още изследвания освен урината и предвид почивните дни, било хубаво да влеза за 2-3 дни в болница и там да ми направят изследвания. от там се метнхаме на колата и право при личната. След близо час висене и при нея ми изписа антибиотик- зинат и сега се надявам да подейства, че вече много се изнервих! Хайде, оплаках се! Хубава вечер на всички  Hug

# 57
  • Мнения: 42
Ха, и аз днес се разкарах в дъжда с идеята, че имам час, а той доки отпуска и кокошките от регистратурата защо ли да уведомяват, записват си часове на поразия  Close А така се надявах, че днес ще ми каже каква степен на стареене е плацентата ми Sad

Тиона  Hug Hug Hug за теб и малкия. Бъдете все така силни и двамата  Hug

# 58
  • Мнения: 498
 Hug И аз се чудех какво стана с темата,защо не пишете,а то какво било... Joy
Тиона,ужасно много се радвам,че писа. Знаех си,че всичко ще е наред!!!! Hug Hug Hug
Аз пък забравих да кажа след консултацията онзи ден сме вече 1260г.,което много ме зарадва и най-накрая му видяхме личицето.Може да ми се смеете,но толкова много ми заприлича на баткото като новородено,че съм почти сигурна,че много ще си приличат и двамата.
Е хайде до утре. Днес станах много рано и от 1 час едвам гледам...Лека от мен!  Grinning

# 59
  • Мнения: 1 516
ТионкаHug Hug Hug Hug Hug

Люби,  след 2-3 приема на Зината ще почувстваш облекчение  Hug

Shadows, и аз имам снимка на личицето и съм 100% убедена , че бебето ще прилича на брат си  Mr. Green Heart Eyes, така че аз няма да ти се смея Wink  Hug

Общи условия

Активация на акаунт