Мъжът ЛЪВ!

  • 80 506
  • 191
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 39
Здравейте мацки!
И аз сега се запознах с едно Лъвче, аз съм Телец с асцендент Стрелец, Луна, Венера и Земя в Телец 😂. Та... Въпросното Лъвче ми беше клиент. Аз се държа с всички много приятелски, както и с него, без задни мисли. Един ден дойде и от нищото ми поиска телефонният номер. Е.. Дадох го.
Какво стана след това? Покри се и спря да идва при мен. Писа ми около седмица и половина след като му дадох номера. Покани ме да се видим, но бях извън страната. Онзи ден отново ме покани, но аз нито приех, нито отказах. И най-накрая се засякохме на живо. Пропуснах да кажа, че работи в съседство до мен. Познайте какво? Подминах го  с усмивка, като пътен знак. След това се засякохме още 2 пъти същата вечер. Реших да му се обадя и да му кажа, че можем да излезем за малко. Глаболие имал милия.... 😂😂😂 И сега се правим, че не се познаваме.
Не ми се е случвало никога такова поведение. А не мога да крия, че не съм заинтригувана.
Някакви идеи?

# 151
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Това е Лъв, а не мишок. Още колко пъти да те кани след като му отказваш и го подминаваш?! И накрая след като "великодушно" му обръщаш внимание в стил "От мен да мине за малко"...защо той бил отбой?! Тези Телешки игрички напред-назад, ти ме гониш-аз те гоня си мислих, че са основно при мъжете от зодията. Но явно и при жените го има

# 152
  • Мнения: 2 925
Здравейте мацки!
И аз сега се запознах с едно Лъвче, аз съм Телец с асцендент Стрелец, Луна, Венера и Земя в Телец 😂. Та... Въпросното Лъвче ми беше клиент. Аз се държа с всички много приятелски, както и с него, без задни мисли. Един ден дойде и от нищото ми поиска телефонният номер. Е.. Дадох го.
Какво стана след това? Покри се и спря да идва при мен. Писа ми около седмица и половина след като му дадох номера. Покани ме да се видим, но бях извън страната. Онзи ден отново ме покани, но аз нито приех, нито отказах. И най-накрая се засякохме на живо. Пропуснах да кажа, че работи в съседство до мен. Познайте какво? Подминах го  с усмивка, като пътен знак. След това се засякохме още 2 пъти същата вечер. Реших да му се обадя и да му кажа, че можем да излезем за малко. Глаболие имал милия.... 😂😂😂 И сега се правим, че не се познаваме.
Не ми се е случвало никога такова поведение. А не мога да крия, че не съм заинтригувана.
Някакви идеи?
С Лъв се ходи още на първа среща след като те е поканил с ясно изразен интерес. Ти си имала извинителна причина първия път, била си в чужбина. Вторият път, защо така направи? Третият път с главоболието си ти е показал, че не те иска повече. Аз дето съм жена бих постъпила точно по същия начин като него, пък какво остава за един мъж! Не цениш мъжкото достойнство, значи не можеш да вървиш до него. Просто и ясно! Какво има да питаш повече?

# 153
  • Мнения: 1 750
Лъв и Телец е като бомба със или без закъснител. Мъжът Лъв иска да е център на внимание и да "обгрижва" Grinning по няколко "лъвици". И ,ако някоя му откаже, то си е за нейно сметка - отива при друга , но винаги има една главна "лъвица" и това обикновено е първата любов или съпругата.

# 154
  • here and now
  • Мнения: 4 231
Главната лъвица е майка му. Всички други са след нея.

# 155
  • Мнения: 1 750
Главната лъвица е майка му. Всички други са след нея.
Grinning Grinning Grinning  Обикновено съпругата е копие по характер на майка му.

# 156
  • Мнения: 1 679
Главната лъвица е майка му. Всички други са след нея.
Grinning Grinning Grinning  Обикновено съпругата е копие по характер на майка му.
Не мисля,аз съм Стрелец,мъжът ми е Лъв,със свекърва ми сме мнооого различни,от небето до земята! 😉

# 157
  • Мнения: 3 350
Believe,
+1
И аз съм Стрелец и по характер съм обратното на майка му.

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 1 127
+1 на последните 3 поста. Също съм Стрелец и с майка му нямаме ниииищо общо, ама нищо.

А колкото до авторката с иди ми дойди ми, бих казала, че подобно поведение от нейна страна е присъщо повече за някой четвъртокласник. Доста инфантилно. Съжалявам.

# 159
  • Мнения: 3 350
StrangeAlena,
Чудите се защо не тича след вас ли, след като сте го подминала демонстративно ?
🤔
Аз щях да се учудя, ако беше излязъл с вас, чесно ! 🤯
Както се казва, този път ГРЕДА 😂
Ако искате да си хванете гадже от която и да е зодия, трябва да поработите над развитието на социалните си умения.

# 160
  • Мнения: 420
Мъж лъв гони жените само ако има сериозен интерес.

# 161
  • Мнения: 492
+1 за майките, аз и майка му сме коренно различни. Иначе за авторката , съдейки по моя лъв, ти трябва да гониш него, а не той теб. Ако можеш да му кажеш и колко е красив, най добре. Просто егото им е огромно. Според него, ти трябва да си благодарна на Господ, че изобщо ти е обърнал внимание.

# 162
  • Мнения: 39
Благодаря ви, за "страхотните" съвети . Вече излязохме и всичко е точно! 😜

# 163
  • Мнения: 1 679
Ах това прословуто его,моето лъвче снощи видимо страдаше заради наранено такова,като им се случи стават като деца направо 🤷‍♀️ Разбира се нищо не каза,но то просто си личи предвид създалата се ситуация

# 164
  • Мнения: 420
Благодаря ви, за "страхотните" съвети . Вече излязохме и всичко е точно! 😜

С интерес ще следя развитието. Споделете след месец-два, ако не забравите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт