Жената ОВЕН 25-морска

  • 25 873
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Ели, Ели, Ели...Ти не си виновна за нищо.За забравената папка отговорността беше на Медузка Whistling
Е ти пък сега веднага да ме нападнеш... smile3534 smile3534 smile3534
Кафенцето което си взех, не е лошо, но на мен ми е слабичко Wink.
Фортунче, и ние много се радваме, че се запознахме с теб Hug.
Меганчо, да са ти живи и здрави родителите Hug!
Аз днес съм го отдала на мързел, а имам да гладя ooooh!...

# 721
  • Мнения: 481
Много хубав ден беше вчера че и днес.
Днес се видях с бившите ми колеги от залата. Вмъкнах се в едно магазинче и срам не срам попитах дали мога да занеса нещо мое.  Crazy Жената се съгласи и сега се залавям за работа! Стартира коледната ми работилничка!

Ели как успя да си изгубиш папката  newsm78 Намери ли я след това?
Радвам се че се запознах и аз с Фортунка на живо.  Hug
Делте радвам, се че така те радва малкия г-н Усмивко!
Меганчо да са живи и здрави родителите ти! 

А най-хубавото от днешния ден е една ползотворна среща, на която ми се отваря възможност да провеждам уъркшоп за деца с проблеми! Това е само на първо четене, нещата са в процес на обмисляне и търсене на желаещи да показвам разни ръкоделия!  Crazy Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1
Меганчо, живи и здрави да са ти родителите и дълги години да те радват и празнуват Simple Smile   bouquet

Кокошинче, лека работа, успешна и мнооого доходна Hug


Аз днес пак почти нищо не свърших...голям мързел ме гони тези дни, ама то от преумора. Моичкия беше на легло 3 дни, като първата нощ ми вдигна 39 и...температура и цяла нощ търчах с мокри парцали и чорапи да я свалям Close

Успях поне едно да отметна днес...4 страници точка по точка относно пътуването на родителите ми, с все обясненията и думите на английски; и надписите; и посоките; и кое след кое следва...ииииии луднах Crazy
Очаквам довечера като им го изпратя да има едно: к'во по дяловите /не е грешка, а автоцензура Wink/ е това Joy

Вчера изчистих из основи къщата /уж да ми е по-лесно преди да дойде мама-педант-чистник/ и днес същата кочина...оххх, ще кажеш, че 10 човека живеем тука, не 2ма ooooh!

И те така...не ми се сърдете много, че не пиша в темата, гледам да се отчитам в стадото :*

# 723
  • Мнения: 481
Ламаринке не ти е лесно, но като премине сватбата и цялата галимация около нея ще се успокоиш и ще си починеш хубаво!
Благодаря за пожеланията. То не е точно работа, но се надявам на там да се развият един ден нещата и да работя за себе си някой ден!
Просто съм предпазлива и първо искам да обмисля нещата до колкото е възможно разбира се. Хубавото е че с това момиче се познаваме от около 10-12 години вече.

# 724
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ламаринке,
Все пак не забравяй и темата....тука ни откри...иначе щеше да видиш Стадото на куково лято. Като мине сватбата, се надявам да се успокоиш и да може да се отчиташ тука.

# 725
  • Мнения: 1
Ламаринке,
Все пак не забравяй и темата....тука ни откри...иначе щеше да видиш Стадото на куково лято. Като мине сватбата, се надявам да се успокоиш и да може да се отчиташ тука.

Ма Делтичке, ма мане...да не мислиш, че хубу напрайФте детУ ма ФкараФте в тоз обор, Ъ? Laughing
1 час сутрин - да ви изчета там...
1 час после да се нарадвам на Ели на красотите и да се наслушам на хвалбите от Тати пак по тоз' повод...
1 час да ме е яд, че не съм си у БГ, че да ви нацелувам муцуните, дето все качвате снимки по срещи разни...
1 час да реша да сЪ навия да не си сипа Ино винУ по нечий повод...
1 час да натисна бутонЯ за изход от обора...

и той моя си дошъл от работа с вИпросЪ: нещо новУ из стадото...аааайдеееееееее 1 час да му обИснЪ...

на...говори ми после, говори ми за време за форумЪТ  Joy

# 726
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 213
ДоБро да е утрото ви, позитивни, чаровни дами!!!

Ламаринке, невероятен диалог сте провели с Делтиту.... Усмихнахте утрото ми.
Кокошенке, стискам палци да е успешно и удовлетворяващо начинанието и всичко да се развие добре за теб!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Хубав ден!!!
Много поводи за усмивки!
Пожелавам ви смях в очите и радост в дните!!!!

# 727
  • Мнения: 157

Ма Делтичке, ма мане...да не мислиш, че хубу напрайФте детУ ма ФкараФте в тоз обор, Ъ? Laughing
1 час сутрин - да ви изчета там...
1 час после да се нарадвам на Ели на красотите и да се наслушам на хвалбите от Тати пак по тоз' повод...
1 час да ме е яд, че не съм си у БГ, че да ви нацелувам муцуните, дето все качвате снимки по срещи разни...
1 час да реша да сЪ навия да не си сипа Ино винУ по нечий повод...
1 час да натисна бутонЯ за изход от обора...

и той моя си дошъл от работа с вИпросЪ: нещо новУ из стадото...аааайдеееееееее 1 час да му обИснЪ...

на...говори ми после, говори ми за време за форумЪТ  Joy
Joy Joy Joy
Ламариноооооооооооооо, на глас се хиля, скицо такава!!! Heart Eyes

# 728
  • Varna
  • Мнения: 2 596
И аз, и аз Joy Joy Joy Joy Joy

Ха, ДобрЮтрУ, Дружина Hug Hug Hug Hug Hug

                       

# 729
  • Мнения: 481
Добро утро!
Снощи заспах чак към 4, то сутрин си беше направо де.
Но важното е че сега ми е леко на душътъ и както виждате розови слонове прелитат около мен и овчици скачат на въже ...   smile3535  animal085

п.п
Спокойно само на кафе съм тази сутрин и препечена филийка!  kaffeetrmker_2

# 730
  • Мнения: 0
Добро утро мацки Hug
Ламаринке, разбиме от смях бе Joy
Кокошинке, успех  и после да показваш какво си сътворила. Hug
Днес денят е прекрасен и мислех да изляза да пийна кафенце с една приятелка, но се оказа, че не е във Варна и оставихме за утре. Сега ще пийна кафенцето си вкъщи, после ще си боядисам косата, че да съм заслепително красива довечера за срещата  4470. Ели, къде ще се чакаме и в колко часа?



# 731
  • Мнения: 2 133
Хелоу, френдки!
 Ламаринке  bouquet

Медузке, умната на зложбата- не изпускай от поглед Елинорчева (ако е с папка, де).

На мен ми е едно хепиииииииииииииии
http://www.facebook.com/photo.php?v=2470118961115&set=vb.56411152975&type=2&theater

# 732
# 733
  • Мнения: 608
  Горгонче, в 6 пред църквата Св. Никола. Това е на главната, но няма начин да не се сещаш Simple Smile
Ламаринкеее, скицо такава, чак сълзи бърсах с теб  Joy Joy

# 734
  • Мнения: 2 133
Благодаря на Елинорчева за направата на подписа ми  bouquetИзцяло с нов облик съм Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт