Жените Рак 4

  • 21 607
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 283
И аз не обичам много-много извънградски приключения. Трябва много да се надъхам и да знам, че е за кратко; иначе не бих се навила... ЛМ си мечтае някой ден да живеем на село Shocked

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Обичам сняг, но да съм си вкъщи и да не трябва никъде да излизам. Да си вали, да си трупа, а пък аз  на топло. Grinning
Много ме яд, че тази година почивните дни по Коледа са само три. Исках да си лежа и да си гледам коледни филми пет дена. Crossing Arms

# 707
  • София
  • Мнения: 1 735
Искаааам сняг!Много и на парцали.Такава игра пада и е чистичко и свежо.На мен пък само ми дай да скитаме на някъде и по възможност извън Сф.Само тормозех мъжа ми с предложения за рождения му ден да се изнесем на някъде,после за Коледа или Нова Година,ама като се е запънал тука,та тука.То тази година доста си пътешествахме,ама сега корени пуснахме от октомври насам и не издържам вече. smile3514
Между другото моето любимо Стрелче днес има рожден ден!Да ви почерпя,ама не знам дали ще успея.

Ами защо не ми излизат бонбоните Crossing Arms

# 708
  • Мнения: 6 998
Честит празник вкъщи, Инка!
Дон Домат, ние с колегите се бъзикахме, че наистина идва краят на света, щом празниците се падат в почивни дни  Joy Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 1 735
Мерси,Ео!
Подписът ти и на мен много ми харесва! Hug
Някой ден когато си по-свободна може да се разберем да направиш една фотосесия на моята дребна феичка,ако искаш.

# 710
  • Мнения: 1 020
Кой искаше сняг?

Иначе и аз не мога да седя на едно място... само чакам да поотраснат децата, за да почнем да обикаляме по-хубаво. Дай ми пътешествия и приключения Simple Smile

Честит празник Инка, много да те слуша и радва!

# 711
  • Мнения: 6 998
Ето го снегааааа Simple Smile))) Извинете, детска радост Grinning
Инка, аз снимам през уикендите, почти винаги съм в София, така че когато искате, се уговаряме.
Вече имам и достъп до студио  Crazy Grinning

# 712
  • Мнения: 1 296
Чакай да видя аз кой поръча този сняг hahaha hahaha
Ео, хайде, снега ти донесе нова радост Laughing
Инка, честит ти рожденник в къщи и днес много да го гушкаш, че е бая студенко Joy Joy

# 713
  • Мнения: 3 736
Това е закъснялата поръчка на Ео. Зън-зън-зън-зън-зън-зън.  Mr. Green

Инка, честит рожденик!  bouquet

Обичам сняг, но да съм си вкъщи и да не трябва никъде да излизам. Да си вали, да си трупа, а пък аз  на топло. Grinning

Именно, именно.  Sunglasses

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Инка да ти жив и здрав рожденика!  bouquet
Абе хора  в София сняг ли вали?

# 715
  • Мнения: 6 998
В момента не, сутринта валя Simple Smile

# 716
  • Мнения: 1 296
То преди малко спря, но така го въртя по едно време и така гъсто валеше.
А колко е студено, брррррррр Close Close

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Тук е добре , след обед малко задуха и позахлади, но пак си е топло.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 283
Ео, дай клюката, стига с тез снегове се занимавахте Simple Smile)

# 719
  • Мнения: 6 998
 Mr. Green
Ех, тоз фейсбук  Mr. Green
Нова звезда е този, както казва една приятелка. Рак е Crazy
Много е миличък, малко по-голям от мен и абе...знам ли, засега ми е бял и добър, ще видим по-нататък Grinning

Общи условия

Активация на акаунт