Отговори
# 45
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 349
Алкохолът вреди, дотолкова, доколкото преминава в кръвта. Тук въпросът вече е в количеството.

Иначе наличието или липсата на коса на бебето няма нищо общо с киселините  hahaha

# 46
  • Мнения: 35
И аз от седмица усещам парене в гърлото - при мен обаче се оказа че е зачервено и смуча лукчета против кашлица. Може да се прегледаш за всеки случай.
Таничка да не си с ниско кръвно?

# 47
  • Мнения: 1 516
Нединка, няколко пъти започвам да пиша нещо и все ми се струва жалко пред това , което ти се е случило . Дано всичко да е наред следващия път  Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 4
привет и от мен в новата тема,   bouquet

# 49
  • Мнения: 439
Нединка, страшно е това, което ти се е случило. Бъди силна, дано скоро имаш своето щастие.

Мацки, защо не се разбрахте някой друг да пусне новата тема?  Peace Не ме разбирайте погрешно, но 6 страници са си доста пространство за писане, което ние загубихме. Peace

Поздравявам Теди, оформлението е страхотно.  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошла на Ян Бибиян. Hug

# 50
  • Мнения: 18
Нединка, страшно е това, което ти се е случило. Бъди силна, дано скоро имаш своето щастие.

Мацки, защо не се разбрахте някой друг да пусне новата тема?  Peace Не ме разбирайте погрешно, но 6 страници са си доста пространство за писане, което ние загубихме. Peace

Поздравявам Теди, оформлението е страхотно.  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошла на Ян Бибиян. Hug

 Laughing голяма работа за 6-те страници, нали са без пари  Sunglasses  Възможностите ни са неограничени откъм писмено пространство  Wink Плюс това Теди се е справила страхотноо, хубаво е че има кой да отмени Галактик Войаджър,та да не се занимава всеки път тя...

# 51
  • Мнения: 439
Ами, че е без пари, без пари е... ама нали да бъдем подредени Blush

# 52
  • Мнения: 309
Добро утро !

Хубав ден на всички !

# 53
  • Мнения: 117
Добро утро!Пак сте писали писали,а сега трябва да ви чета Grinning

# 54
  • Мнения: 444
Qn-Bibiqn, чудесно предложение за неделя сутрин!  Laughing Ние се обличаме с мъжа и потегляме за мола първо, а после за практикер и бриколаж. Трябва да разгледаме какви намаления са пуснали на детски дрехи и обувки за щерката, а после и някои идейки за легло за нея. Хубава и спокойна неделя на всички!!!

# 55
  • Мнения: 93
Добро утро  Hug добре дошла и на Qn Bibiqn   bouquet
Аз отивам на разходка докъто не е станало много горещо,а на всички хубав и спокоен ден   bouquet

# 56
  • Мнения: 309
Тук е едно мрачно и има едни сивкави облации ...

# 57
  • Мнения: 103
Добър ден!
Мечопухче, киселини са,
но не от това,че расте коса на бебето.
Това са просто глупости, а истинската причина е, че бебето се вдига по-нагоре в тези месеци и оттам повдига и органите на майката и киселините от стомаха се качват в хранопровода, поради отпусналостта на клапата между тях.

Аз пак имам големи страхове с тази шарка. На моя близка детето е болно, друга моя позната я е виждала, а аз видях нея вчера. Сега ми оства да се надявам, да не се разболея /шубе ме е колкото и малък да е шанса/ и ще чакам да минат 15ина дни преди да се успокоя. Вече се зарекох, че преди да се видя с някой, ще го питам имал ли е контакт с болен или бил ли е той болен. Просто цяла нощ не съм спала.  Praynig Praynig Praynig Предната бременност пак бях на тръни, че в града ни имаше бум на шарка и сега пак съм в джаза!

# 58
  • Мнения: 1 516
Добро утро  Simple Smile .
След днешното предложене за закуска , ще трябва да намеря къде да изям едно парченце торта  Mr. Green ... Пуста пощеливост . С Вики не бях така - сега каквото видя или се сетя , това ми се яде . Преди си виках ,че малко се превземат бременните като се притръшкат за нещо , но сега разбирам какво е ...  Crazy МММ и кафенцето много ме изкушава , него поне мога да си го приготвя и у дома  Party


За киселините - Стоп Ацид или Талцид от аптеката - по-добре е от сода  Peace

chip4e, ако твоята приятелка не развие симптомите на шарка до утре , практически ти си извън опасност . Това е така , защото човек е заразен само два дни преди самия той да прояви симптоми . Ако тя се разболее след седмица например и ти не си я виждала повече - за теб няма опасност , защото в периода , когато сте се видели , тя не е била заразна . Няма нужда да седиш на тръни 15 дена , ако до утре приятелката ти е здрава  Hug Дона да обясних достатъчно ясно  Hug

# 59
  • Мнения: 21
Снощи сами си минаха киселините Laughingдано все така да си минават,но имах чувството че ми гори гърлото Cry
Относно шарката и мен много ме е страх аз незнам и дали съм я прекарвала,знам че имам ваксини за нея но нищо повече.....
Момичета всяка сутрин се сабуждам с ужасни газове без значение какво съм яла вечерта  Laughing от както съм бременна газовете сутрин са ми запазена марка Simple Smile представям си като отида да раждам лекарите ще трябва да са с противогази Joy newsm62

Общи условия

Активация на акаунт