Половината от чакането мина,дръж се ОКТОМВРИйска дружина!

  • 25 661
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен в новата прекрасна темичка Simple Smile Съни, аз обожавам калинки и четирилистни детелинки, които постоянно намирам, иначе не си тръгвам от градинките Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Аз с ремонтите имам късмет, защото майка ми прави ремонти цял живот - да ми е жива и здрава Simple Smile
Миналата седмица за два дни направи кухнята - шпакловка и латекс Simple Smile
Днес почнахме нашата стая и момчето, с което работи за два часа и петнайсет минути направи външната стена с вътрешна изолация. Утре ще правят изолация на стената с прозорците, а през това време мама ще направи замазката върху гипсокартона Simple Smile
Аз и моето мило досега махахме тапети и утре ще ги довършим, за да може да се шпакловат и останалите две стени. Както вървят нещата до четвъртък ще сме готови.

Ако желаете мога да ви дам номера на мама и ако имате нужда от професионална помощ и майстор жена горещо ви я препоръчвам Simple Smile
Връщам се да ви почета малко преди да заспя Simple Smile
Лека нощ Simple Smile

# 31
  • Мнения: 16
Записче...   bouquet

# 32
  • Мнения: 59
запис  Peace
Лелееее какви големи бебчета имате......Simple Smile аз в петък съм н ЖК, но едва ли ще разбера колко кг е, че апарата им е стар. Но очаквам да е малко над кило, а не две Simple Smile)))) Иначе на 3-ра ФМ сигурно ще ми кажат, но планирам да ходя след 2 седнмици.
Бебко шава по целия ми корем......а той не е никак малък, та си мисля е доста пораснал. Но от това мърдане и ритане навсякъде, се чудя къде ми е стомаха...червата, мислих че червата са ми от ляво, но ми се струва ги чувам от дясно........ newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добро утро сладурки!

Съни, отново благодарности за темата.
Аз напоследък не пиша, защото започнахме ремонта и лудницата е пълна. Маха се ламперия от тавана и няма да ви кажа за какви боклуци става дума. Добре, че през седмицата не се работи. Любчо пък се разболя и е сополов, а днес и покашля Sad

За Пловдивската среща какво да кажа- бяхме само аз и Калиопа. Даже не извадих фотото за снимки. Побъбрихме си доволно, Любомир си поигра и се разотидохме. Следващият път дано сме повече.
Иначе понапреднах малко с покупките за бебон. Миналата седмица в Карфур имаше 70% намаление на текстил. За смешни пари взех 2 чифта ританки, 2 бодита и комплект от 7 части.
Тези дни мисля да взема козметиката. Ще е сигурно на Бюбхен, но не с олио, а с лосион. Любчо ми се обриваше от олио (пробвах 3-4 марки като беше бебе).

Ставам да правя палачинки, че скоро ще стане време за закуска  Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 28
Добро утро момичета! Тази нощ бях на "отворени врати" - така и не разбрах в коя болница  Grinning Беше една навалица в тази болница нямаше място по леглата и бяха сложили дюшеци по земята като в бежанските лагери. Изгубих си джапанките и тръгнах да си ги търся, а акушерката ме навива да ходя в родилна зала, пък аз "не та не искам си оранжевите джапанки"  #Crazy. Най накрая на последния дюшек преди родилното се вихреше някакъв купон с едни бачонки (в които не разбрах какво има). Та така. Сега трябва да се събудя вече. Лек и приятен ден на всички  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 441
Съни, за темата   bouquet!
Благодаря на всички, които са ме мислили  Hug. Сърцебиенето ме съпровождаше и с първата бременност, изобщо не съм питала док дали е притеснително. Иначе вчера  като ми взеха кръв мъжо ме почерпи мока шейк и поничка, та се пооправих и му простих  Mr. Green. После го заведох на пазар  Mr. Green и се успокоих напълно hahaha. След дълго умуване купихме стерилизатор на чико, две шишета на авент, влизат перфектно в стерилизатора, понеже смятам втори номер да знае какво е шише все пак  Simple Smile. Взех залъгалка на мам, да пробвам и нея, повивалник от мекичките, термометър. И пак има неща за купуване  Crazy, но по- нататък.
Ние решихме да не правим ремонт, живеем тук от 3 години, като направихме основен ремонт, може би една боя добре щеше да се отрази, но не ми се занимава сега  Embarassed, другото лято ще сменим мебелите в детската стая и ще боядисаме. Сега само ще си почистим основно и ще поразместим.

За четвъртък- ще дойда и аз.

Ох и аз съм в осмия месец  newsm68.
 

# 36
  • Мнения: 1 262
Много хубава темичка, както винаги и гледам доста сте се разписали в нея. Та и аз да не остана по-назад.  Laughing
lilly74, много интересен сън.  Laughing
Аз напоследък все по-често страдам от контракции - коремът ми много често се втвърдява и това е придружено с лека болка. Чудя се дали скоро няма да се случи случката. Дано още да изчака бебето, ама знае ли се...  newsm78
Може би защото си намалих магнезия, тъй като не мога да го съчетавам със желязото и сега наблегнах на желязото заради ниския хемоглобин, но като гледам какво се случва, може би ще увелича магнезия и това ще е за сметка на желязото. Много е сложно с тия несъвместими хапчета...
Дано вие да нямате такива проблеми.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте!
Отдавна не съм писала,но и вкъщи правим ремонт.И освен това обикаляме по магазините и май днес ще купим всичко на веднъж.От количката до памперсите и мисля и една кутия АМ да си взема,то не се знае дали ще кърмя.Помпа на Авент ще си купя,шишета,биби,всичко на тази марка мисля да е.За козметиката-мисля да си взема Оилатум да го пробвам,имам приятелки,които са много доволни.Аз лосиони за бебето няма да ползвам,мажа само с преварен зехтин.Крис също го клепах само с това и беше по-добре да ви кажа.Сега пак така.А крем за дупе ще мажа само ако има нужда,не на всяко сменяне на памперса.
Вчера си харесах прекрасен комплект за изписването,днес вече като купуваме всичко,ще вземем и него-12 части е.Ето го:   http://www.shtarkel.com/prodphotos.html?id=2674&photoid=7362
Само се чудя,дали да е плюш,или не.Нямам идея какво ще е времето в началото на октомври,та се чудя много.Вие какво ще вземете,каква материя? newsm78
Онзи ден сънувах,че кърмя бебчо.Беше русоляв и сладък,с големи бузки.Бузките ок,но незнам дали ще е русичък.Дано.Батко му си е кестеняв,ние също.Е,аз съм изрусена де,но шшшшшшшшшшт Whistling BlushНо като малки и аз и ММ сме били руси,та не се знае.
Момичета,много бързо ми минава времето,остават 2 месеца! ooooh!Нищо не е,просто като се замисля...колко бързо ми мина тази бременност до тук,направо не е за вярване.
Отивам да пия кафе и да видя ММ как се справя с шпакловката. Heart Eyes Laughing

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Ахела,не е шега работа с тези контракции, особено както казваш,че са болезнени... И аз пия желязо и магнезий, но съм си направила схема и ги съчетавам-чакам да минат два часа между тях.
Леле, имам чувството,че май всички ремонтирате   Mr. Green Ние нищо няма да бараме, ама тя къщата ни е чисто  нова, преди две години я построихме... Само ще наредим мебелите за бебчо  Heart Eyes
Пожелавам лек и бърз ремонт на всички  Hug
Дезъртче, много е сладко това комплектче  Grinning Къде си го харесала,ако не е тайна  Rolling Eyes И на мен ми се стори,че много бързо мина до сега, но последните два месеца не знам дали ще е така  newsm78 Такъв страх ме е обзел бебчо да не се роди по-рано,ама то си е божа работа  Rolling Eyes Важното е да е жив и здрав  Heart Eyes
Да ви се похваля, тези дни едната ми баба ще ми идва на гости. Оплела е цял чувал с дрехи за бебчо  Mr. Green В началото бях малко скептична, ама сега си викам, че сигурно хубава работа ще ми вършат някои плетени елечета, терлички и т.н Пък и като знам баба с какъв мерак ги е оплела  Heart Eyes
Лек ден,момичета  Hug Аз пускам филмовата фиеста и се търкулвам в леглото  Hug

# 39
  • Мнения: 165
Здравейте сладурки!
Дезъртче страхотно е комплектчето и доста части включва! Искам и аз такова! Какви парички е?
Аз бях харесала едно в един магазин ама 90 лв. ми се сториха много. То това е кожодерска работа!? Thinking
Ох как ми се спинка! А и съм някак си напрегната, вечер немога да заспивам, налягат ме разни мисли и тревоги, мисля за бебчо да не вземе да излезе по-рано, мисля за ремонта, мисля дали ще се справим, хиляди сметки ни се натрупаха. Опитвам се да не ги мисля защото знам че всичко ще се нареди ама мозъка ми не спира да прехвърля мислите! Вече съм станала  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 40
  • Мнения: 30
Запис и от мен в новата тема, мерси Съни. Между другото ти както си с най-ранния термин сигурно ще ти е трудно след като родиш да ъпдейтваш темата като почне бебевалежа. Ако имаш нужда от помощ - насреща съм, ти даже май по-рано беше направила един общ октомврийски, само трябва да ми пуснеш юзър и пас. Да те отменя малко че да не вдигнеш кватрала във въздуха скоро Simple Smile Случват се такива неща, важното е че не си се надишала ти на пушаци че да се задушиш и да стане по-голяма беля.
А иначе слава богу че много повече от "половината от чакането мина" защото аз почвам да изнемогвам, охкам като някоя стара баба, подута съм, боли ме яко кръст, всичко ми е трудно, имам киселини, за кила изобщо не искам и да споменавам... абе става тегавко вече а най-големия шок беше тая нощ - събуждам се към 2:30 и мъжа ми го няма в леглото и много се уплаших. Имаме гости сега и те спят в бъдещата детска стая и гледам мъжа ми се опънал на дивана в хола. Отивам при него, викам "ко праиш тук бе душо" и той измъчено казва "ми ти така яко хъркаше че не можех да спя"  Shocked Shocked Само уточнявам че това е човека с най-дълбокия сън който познавам... Жестоко се подтиснах... Та хайде да минават вече тея 2 месеца (на един съм още по-навита, изобщо не държа да го изкарвам до термин) и да си гушкам бебока и да влезна в някакви нормални размери и да започна да се движа като човек в пространството че сега мязам на зомби  Crazy

вихра беше питала В предната тема за падането тапата. И на мен ми е интересен този въпрос, четох по други теми че това всъщност е някакво слузесто као течение но примесено с бледи кърваво жилки... Не трябва да се тича към болницата след появата му но предвещава скорошно раждане. Нека майките с опит споделят.

Успех с ремонтите, не се товарете че да не си докарате на целия хаос и едно бебе  Mr. Green

# 41
  • варна
  • Мнения: 1 228
и мен ме понаха контракциите ,бях спряла магнезия сега ще го почвам 3х1  Tired

# 42
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте и от мен! Аз пия магнерота 3х2 и гинипрала 3х1/2, като някъде следобед взимам 3 хапчета малтофер, така не се напрягам да чакам точни часове за хапчетата /с хемоглобин 92 съм Sad с толкова родих първото си детенце .. а сега не ми се мисли/. На листовката на малтофета пише, че може дневната доза може да се вземе наведнъж!

# 43
  • Мнения: 16
Абе и аз да питам, вчера  /всъщност 24 часа/ корема ми беше твърд като желязо, надут , страхотни болки. Не разбрах дали са контракции или моя гаден проблем със запек и не се бях надула от газове.  newsm78 За всеки случай увеличих магнезия на 3*2, както ми беше казала док. Не знам дали не си въобразявам, но мисля, че корема ми се е посмъкнал...? Това възможно ли е? Какво мислите?

# 44
  • София
  • Мнения: 15
Хирсен, като те прочетох за хъркането така ми стана и тъжно и смешно. Аз не хъркам, ама мъжлето каза, че му е тясно да спи с мен Crazy а аз не мога да спя без него. Пък и го притеснявам с честото ставане до тоалетна, неговия сън е лек и го будя докато стана.

Дезъртче, много ми хареса комплекта за изписване, дай повече инфо откъде сте го взели и каква е цената.

Инка, радвам се, че си по- добре и още повече се радвам, че ще дойдеш в четвъртък Hug

Общи условия

Активация на акаунт