Пазаруване от TK Maxx

  • 90 751
  • 613
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз тук.  Hug

# 61
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте
Харесах си страхотни зимни якета, но не знам дали ще улуча номер.

# 62
  • Мнения: 288
Здравейте,
момичета дали с Виза Електрон на ДСК ще мога да платя? Приема ли се? А кредитна карта?
Пожелавам ви успешни покупки - тук артикулите свършват бързо. Аз си харесах няколко неща и докато се огледам за превозвач - свършиха. В началото като отворих сайта видях любимия си парфюм - Лолита Лемпицка и реших, че мога да го поръчам когато си поискам. Да, ама не, след два дни го нямаше, изчерпан...Много сори, защото ми е много любим.
В американската верига имаше много детски неща, купих страхотни роклички миналата година. А тук няма детско.

# 63
  • Мнения: 6
Хоп и аз да кацна тук  Mr. Green Много нещица си харесах, а и сайта си го бива  smile3508

# 64
  • Мнения: 659
Здравейте,
момичета дали с Виза Електрон на ДСК ще мога да платя? Приема ли се? А кредитна карта?
Пожелавам ви успешни покупки - тук артикулите свършват бързо. Аз си харесах няколко неща и докато се огледам за превозвач - свършиха. В началото като отворих сайта видях любимия си парфюм - Лолита Лемпицка и реших, че мога да го поръчам когато си поискам. Да, ама не, след два дни го нямаше, изчерпан...Много сори, защото ми е много любим.
В американската верига имаше много детски неща, купих страхотни роклички миналата година. А тук няма детско.


Аз плащам тук без проблем със същата картан,не се притеснявай  Peace
Трябва да се поръчва без много чудене наистина,че бързичко свършват нещата,не зареждат явно кой знае какви количества.

# 65
# 66
# 67
# 68
# 69
# 70
  • Мнения: 64
Момичета, къде пише материала на чантите?
http://www.tkmaxx.com/across-body-bags/brown-flap-over-cross-bod … ag/invt/11693455/
Не виждам дали е кожа

# 71
  • Мнения: 194
здравейте, само едно бързо въпросче - когато давате адреса за доставка (този на посредника) има ли вариант да посочите име различно от вашето (т.е. от това на картата)? Минава или изискват задължително да са еднакви?

# 72
  • Мнения: 251
Момичета, къде пише материала на чантите?
http://www.tkmaxx.com/across-body-bags/brown-flap-over-cross-bod … ag/invt/11693455/
Не виждам дали е кожа

И аз това се чудех и стигнах до извода , 4е пише само когато е кожа... когато не е - нищо не пише...и с обувките така  Peace

# 73
  • Мнения: 0
Много се радвам, че най-после може да се пазарува онлайн от този магазин. Когато пътувам до Англия задължително го посещавам него и на Джейн Норман.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Момичета, имам въпросче към пазарувалите от тук - как да въведа билинг адреса на картата си, като възможна страна ми дава само Англия  Rolling Eyes? Или като билинг адрес да пиша отново този на превозвача от Англия? Ама тогава пък няма да си отговаря и да не ме резнат  Thinking?

Общи условия

Активация на акаунт