Скоро половината ще мине, до декември още толкоз да броиме.

  • 21 880
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 561
Запис и от мен  Hug

# 46
  • Мнения: 42
В началото смятаме бебка да спи в кошарка до нашето легло и някъде към шестия месец да я отделим в нейната си стая, но на когото й да го споделя тези ни намерения ми се казва, че нямало да мога да я отделя поне до втората година, защото щяло да ми е жал  newsm78 че за какво да ми е жал - аз не я изоставям .... незнам ... живот и здраве ще видим какви мисли ще са ми тогава в главата.
Teddy* , Juli_Ivka , вие имахте ли проблеми с отделянето на бебчетата?
Всички казват, че колкото по-късно се отдели детето е по-трудно , а за сега аз лично не съм срещала  привърженици на ранното отделяне в самостоятелна стая. Мислех си, че аз съм сбъркана нещо.

# 47
  • Мнения: 93
Лелееее как може да сте тооолкова бързи Whistling търся ли,търся аз старата тема и гледам нова,че и изписани 3 страници   #Shocked
И аз да се оплача,че съм от тези които все още не усещат бебето,но се надявма до 2-3 сед. и това да се случи Praynig
Инъче имам и друг проблем не мърдам на горе с килата и грамче....Вече се чудя нормално ли е  Thinking ама с бебето всичко е добре,така че това ме успокоява
Приятна и прохладна(ако е възможно) вечер на всички  Hug   bouquet

# 48
# 49
  • Мнения: 2
Лелееее как може да сте тооолкова бързи Whistling търся ли,търся аз старата тема и гледам нова,че и изписани 3 страници   #Shocked
И аз да се оплача,че съм от тези които все още не усещат бебето,но се надявма до 2-3 сед. и това да се случи Praynig
Инъче имам и друг проблем не мърдам на горе с килата и грамче....Вече се чудя нормално ли е  Thinking ама с бебето всичко е добре,така че това ме успокоява
Приятна и прохладна(ако е възможно) вечер на всички  Hug   bouquet
Това че не качваш все още на килограми не е проблем Simple Smile и аз съм така,и моят лекар ми каза спокойно то бебето си взема каквото трябва,радвай се че не качваш все още защото по-пълните са ни много по-проблемни така каза моят доки Peace само да не се засегнат мамите които са качили повечко Hug важното е бебетата да са живи и здрави а килограмите ще ги преборим...............знаете ли бъдещият татко какво ми каза че след като родя ще ме върже за пътеката в някой фитнес за да си върна килограмите hahaha hahaha

# 50
  • Мнения: 10
Мамчета,помагайте моля ви.  Praynig От два дена ме е хванала една кашлица и ужасно ме болят гърдите,само се моля да не съм направила някой бронхит,че ужас. Weary . Утре отивам на лекар да видя какво ще ми каже, какво мога да пия за тази гадна кашлица smile3506? Имате ли идеи?  newsm78

# 51
  • Мнения: 2
Много благодаря за добавянето на предложението ми Hug това е за мамчето което си направи труда smile3525

# 52
  • Мнения: 2
Мамчета,помагайте моля ви.  Praynig От два дена ме е хванала една кашлица и ужасно ме болят гърдите,само се моля да не съм направила някой бронхит,че ужас. Weary . Утре отивам на лекар да видя какво ще ми каже, какво мога да пия за тази гадна кашлица smile3506? Имате ли идеи?  newsm78
Не се тревожи ще се оправиш Simple Smile не мога да ти дам съвет какво да пиеш,но утре иди задължително на лекар Naughty

# 53
  • Мнения: 34
и аз съм за ранното отделяне на бебето , даже си мисля още по-раничко да е , март април като се постопли и да си отиде в другата стая и да си свиква самичко , няма смисъл да привикне само при нас и после да не може да го отделиме. Не виждам какво има да ми е жал , че ще е в другата стая ? не е на улицата , една стена ще ни дели  Mr. Green а и нашичкия ще е мъж трябва да става самостоятелен от малък , не като днешните тиинейджъри разглезени пиклъовци  Mr. Green
нямам разбира се намерение да го оставям по цял ден сам да си седи, но поне нощем искам да си спинка сам  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 255
Здравейте и от мен   bouquet
Имам час за ФМ при Димитрова във Фемина в края на юли, но след като четох, че била малко дръпната, реших да се пробвам при Марков. Там съм за началото на август при Атанасова. За нея нищо не съм чула до сега. Има ли някой, който е ходил при нея? Моля споделете впечатления.
Този преглед го чакаме с нетърпение и не мога да си представя, че някаква ще ми киселее от среща   #Crazy

# 55
  • Мнения: 133
Аз в началото Ива я гледах при нас в спалнята, защото нямахме възможност да я преместим, а и зимата нямаше как да отопляваме всичко. Но като навърши 1 година се преместихме и аз се реших да го направя, а беше и лято. Свикна точно за седмица да спинка сама, а и да заспива сама. После пък много бързо свикна да спи при баба си и сега ми е много трудно с отделянето, защото сама се мести при мен. Надявам се да свиква вече, че татко и като си дойде и ще ни трябва малко самостоятелност  luvbed.
Сега бебо искам да си свиква от бебе да си спинка сам в стаята с кака си. Ще имаме възможност да топлим целия апартамент, а и наистина ще са в съседната стая.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 106
Bilyanna, може и да е дръпната, но е специалист, и то от най-добрите.
Ако си решила да я смениш с Марков, тогава се прегледай при самия Марков.
Мое мнение.

# 57
  • Мнения: 35
И аз много мислих по въпроса къде да спи бебето и засега сме решили поне до лятото да е в нашата спалня първо защото ни е първо бебе а бабите ни са далече и ще сме малко ошашавени най-вероятно а и защото мъжо работи на смени и милия ще има нужда от повече почивка. А и честно казано още не сме оправили детската стая. Вярно че бебето едва ли до 2- 3 години ще я ползва за друго освен за спане но празната стая ми е малко зловеща а парички за ремонт засега нямаме защото сме нещо като новодомци и си нямам още кухня, хол , спалня баня ... има време и за детската.

# 58
  • Мнения: 18
И аз съм ЗА ранното отделяне на бебето в друга стая,дори ако е възможно от самото раждане...Не знам , не разбирам , но ми струва ужасно да правим секс пред бебето...И съм сигурна ,че това ще повлияе зле на интимните ни отношения,оттам и на цялата ни връзка.Като си имаш бебефон,разплаче ли се търчиш веднага , няма никакъв проблем Simple Smile не е на улицата както казвате.Но ние нямаме трета стая и така...при нас ще е , щем не щем Simple Smile

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 561
Здравейте и от мен   bouquet
Имам час за ФМ при Димитрова във Фемина в края на юли, но след като четох, че била малко дръпната, реших да се пробвам при Марков. Там съм за началото на август при Атанасова. За нея нищо не съм чула до сега. Има ли някой, който е ходил при нея? Моля споделете впечатления.
Този преглед го чакаме с нетърпение и не мога да си представя, че някаква ще ми киселее от среща   #Crazy

Моето мнение е, че е по-добре да си отидеш при Димитрова. Това е един от основните прегледи през бременноста и е много важно лекаря, при който ще отидеш да знае, какво и как да гледа Peace Ако ще я сменяш Димитрова, то нека да е за самия Марков, но не ми се вярва да има свободни часове за него.

Общи условия

Активация на акаунт