Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 738
добро утро и от мен  Laughing

Cleopatra важното е, че Сара е стабилна, продължавам  Praynig за нея.

Весе - явно нашите девойки ще са с еднакви имена  Wink . Нашата също ще е Василена - на баща ми.

Desert rose - много хубави новини за момченцето ти. Поне да спреш да се притесняваш за него  Hug

Hirsen не знаех, че шезлонгчетата могат да се ползват с цел да се оригне бебето като се нахрани. Май най-добре е на ръце, тъй като трябва да е доста по-изправено отколкото е в люлката. Моят избор за люлка ви го показах - на Babybjorn http://www.babybjorn.com/us/products/bouncers/babysitter-balance/balance/ -става до 24м. възраст. След поста на Alter ego се сетих, че аз отдавна съм в членския клуб със златните карти на Премаман - не знам колко пари съм оставила там  ooooh!....  Та ще взема да отскоча, че са ми на близо да ги питам дали не доставят този артикул.

Zelda все забравям да те питам - този хляб сама ли го масиш или имаш машина за хляб? Аз в събота си купих такава, следобедът лекарят ми почти ми забрани тестени изделия  Joy....но пак смятам да опитам де....за останалите членове на семейството  Laughing

# 46
  • Мнения: 2
Гледам, че предишните дни сте обсъждали свекървите, та в тая връзка да ви питам...как се обръщате към тях, по име или им казвате майко? Мен ми е много трудно, нашите ми казват, че трябва да свикна да им казвам майко и татко, но как да стане? Не мога да си представя да звънна сега примерно и да и кажа "Здравей майко", сигурно ще се шашне като ме чуе жената Shocked но пък съм сигурна, че ще се зарадва

# 47
  • Мнения: 873
Pouh,  на мен пък от хляб и тестени изделия ми тръгват ужасни киселини, така че сама си го ограничавам.......и въпреки това качвам кг. Crazy след 10 дни ми изтича болничен от ЛКК и този петък съм на консулт, та ще видим дали ще го продължавам. а на мен много ми се връща на работа-не че ще има какво да правя там,понеже колегите ми са поели всичко, но поне ще вдигат телефона, докато те ползват отпуски. от др. страна, градината на Лили през август е във ваканция и ще трябва да си я гледам Thinking

valeto84  
никак не им викам на свекитата-преди брака бяха чичо и леля, ама сега не искат така да се обръщам към тях. "майко и татко" не ми лежи на сърце и става сложно Thinking сега спасението е "Бабооо, донеси, ако обичаш на Лили хавлийката!" Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 738
Деси, аз с предишната бременност имах страшно много киселини - май от всичко  Laughing...сега почти нямам никакви. Лекарят ми каза всъщност да огранича въглехидратите, защото видя с неговата апаратура, че бебка е доста едра и е започнала да трупа мастна тъкан в коремната област.... Shocked направо ме хвърли в джаза с това, просто съвременната техника е толкова напреднала, че....Та понеже това си е за цял живот - ме посъветва да огранича въглехидратите - сладко, тестени изделия, картофи, ориз и тн., тъй като те частта, която не се изразходва от тях се трупа директно като мазнини, ама и на бебето за съжаление.
За килцата съм +8 - последния месец нещо взех да качвам по-бързо

# 49
  • Мнения: 2
Хахаха, Деси, направо ме изумяваш, как чичо и леля хахаха много ми се иска да пробвам ама сигурно ще ме убият на място  Mr. Green Тя моята свекърва си мисли, че изглежда на 20 и когато има много хора постоянно бабосва Ники и се оглежда докато не се намери някой да й каже "Оооо, ама вие баба ли сте?" и тогава тя се разтапя, забравя за Ники и започва да приглажда коса и да опъва блузка  Joy
Аз ги наричам по име, но ми е най-удобно както си написала "Бабооо, донеси, ако обичаш на Лили хавлийката!" Joy

Пух, меся го, а ти може да си правиш спокойно ръжен хляб, няма да наддадеш от него, гарантирам, само е кисел и не всеки го харесва.

# 50
  • Мнения: 873
Деси, аз с предишната бременност имах страшно много киселини - май от всичко  Laughing...сега почти нямам никакви. Лекарят ми каза всъщност да огранича въглехидратите, защото видя с неговата апаратура, че бебка е доста едра и е започнала да трупа мастна тъкан в коремната област.... Shocked направо ме хвърли в джаза с това, просто съвременната техника е толкова напреднала, че....Та понеже това си е за цял живот - ме посъветва да огранича въглехидратите - сладко, тестени изделия, картофи, ориз и тн., тъй като те частта, която не се изразходва от тях се трупа директно като мазнини, ама и на бебето за съжаление.
сега вече сериозно ще се разсърдя на майка ми, че е яла кифлички и банички, докато е била бременна с мен Crossing Arms тя все ми се хвали как в първи триместър нищо не качила, ама от там нататък, за 3 месеца сложила 18 килца, а за останалите 3-още 2 кила. резултатът е, че с моето коремче се боря от пубертета Thinking

# 51
  • Мнения: 77
Sunny и мен може да ме добавите. 27 Октомври - с мъж Hug, че ви следя и вас.

# 52
  • Мнения: 447
dessy encheva , аз тази вечер планирам да ходя на гимнастика за тумбачета от 18:00 часа. Ти не мислиш ли, че е крайно време да се появиш на тези тренировки?!  Naughty
Можеш да вземеш и Лиленцето да се чекне по топките в залата - току-виж и харесало.
Пък викането снощи не съм го чула даже. Не че бих и се разсърдила - нали си ми е слабост! Ние бяхме на детски рожден ден и се прибрахме доста уморени. Съкровището заспа още в 22:00 часа, а аз малко след него. Но тази нощ поне се наспах качествено. Въобще не съм се будила и дори някъде в ранните сутрешни часове почувствах лек хлад и се гушнах в него. Кеф! Heart Eyes

Иначе заведения в квартала има много и са все симпатични. Има също паркче (вече забранено за кучета, ама кой ли го спазва), няколко супермаркета и фитнес зали. Абе, хубаво си ни е кварталчето. На мен много си ми харесва!  Peace

zellda , не знам дали е кисел ръженият ти хлебец, но си го представям още топъл със сиренце Филаделфия и прясна краставичка. Мммм! Чудо!  newsm22

Pouh , вярно е, че технологиите много са напреднали вече. При последната консултация миналия четвъртък на нашия беб доки му направи страшен портрет в профил - подарък за баба и дядо. Вечерта разглеждахме снимката и свекър ми вика: "Че той много хубав, има като моя нос!"  hahaha

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Добро утро  Hug
Уинди, Слънчо  Hug  Hug  Hug  Hug   bouquet Успокои се моя бебчо вече, но явно както Зелда казва, понеже бях изнервена от тази жега и на него не му е харесало  Thinking
Дезъртче, много се радвам, че всичко е наред с Криско  Hug
После и по други въпроси ще пиша, че сега ставам да се оправям да излизам  Hug  Hug  Hug

# 54
  • Мнения: 8
Здравейте момичета Simple Smile
Съни-както винаги страхотна тема Simple Smile
Аз спах ужасно,както много често напоследък.Открих,че като спя на 3 възглавници,кръста не ме боли.Но пък ме боли врата  Mr. Green
За момичешки имена с "Т" и аз съм за Тамара,Тони също ми харесва(и за момче и за момиче)Татяна е красиво име също,Тигрида и Тиландсия са много интересни имена на цветя Simple Smile
А за момичешки имена сходни на Иван,според мен най-хубаво е Ивайла.
Уинди поздравления за името Максим,и на мен страшно ми харесва Simple Smile
За сега ще бягам,че на Дани много му се пише явно на лаптопа..ако му мине мерака,пак ще пиша.

# 55
  • София
  • Мнения: 738
[ Вечерта разглеждахме снимката и свекър ми вика: "Че той много хубав, има като моя нос!"  hahaha

винаги ми става забавно и весело като вземат бабите/дядовците да търсят прилика с внуците си...за мен децата си приличат на себе си...това е положението. В рода на мъжа ми чувството за родова принадлежност е много силно...много са горди с произхода си....та леля му като се роди Митко го гледа гледа и после попита дали един от пръстите на крачето му...не помня кой...бил леко закривен  Shocked щото това бил родов белег  Joy....
Свекърва ми пък отвреме на време ми казва - няма да се сърдиш, че те питам как си постоянно, ама нали това бебе е и мое така да се каже....аз понеже съм от тези дето си казват каквото си мислят - обикновено й отговарям - ми не, не е твое, синовете ти са твои, а това е мое и на сина ти е  Laughing ....но нямам притеснения, защото според нея това, че не си мълча било едно от хубавите ми качества  Laughing.

Zelda - ние вкъщи ядем основно черен хляб, ръжен,  типов и тн., ама от магазина, затова сега реших да купя машина поне да съм сигурна, че ядем наистина такъв. Поздравления за месенето

# 56
  • Мнения: 873
Windy, довечера милото има ангажименти до късно и не може да поеме с Лили, а определено няма смисъл да си правя експерименти и да идвам с нея-познавам си я  Naughty

иначе моят проблем с жегите стана животозастрашаващ-в момента трима юнаци без калпаци се опитват да ни монтират климатика. като влязоха вкъщи, на 13-ти етаж, единият рече "Аз от 5-ти етаж максимум се провесвам, ама от 13-ти не съм навит. Нямам застраховка "Живот". другият направо рече "Хайде да си ходим! Ето, затова всеки месец имаме нов колега!" абе, нещата вървяха на отказване, но милото ги успокои, че поддържа много добри отношения с шефа на погребалното и ще му звъннем веднага, ако се наложи, специално отношение ще получат Twisted Evil както и да е, почнаха работа хората, а аз изобщо няма да гъкна, че ми разглобиха прозореца, хвърчи мазилка и гипсокартон навсякъде и се разхождат с обувки вкъщи Stop

# 57
  • Мнения: 1 262
Това с обръщенията към свекъра и свекървата наистина е много сложна тема. Макар че моите свекър и свекърва се грижат за мен по-добре от собствените ми родители, много ми е трудно да им кажа "майко" и "татко". Обикновено гледам изобщо да не се обръщам към тях. Но примерно, когато говоря на свекървата, гледам че се прави на приятно разсеяна и сигурно чака да й кажа "майко", за да се обърне към мен. Тя самата казва на нейния свекър "татко", но на мен ми е много трудно. Някак не ми идва отвътре и не мога да го направя това. Гледам изобщо да не им говоря, ако те не ме заговорят. Малко кофти, ама май нашето поколение трудно се пречупва.

# 58
  • Мнения: 165
Здравейте, сладурки!
Дезъртче, радвам се че Криско е добре и че вече ще спреш да се притесняваш и най-накрая ще можеш да се насладиш на бременността! Вече можеш да се отпуснеш! Hug
Ендира много ми хареса тази люлка! Изглежда много стабилна, а и дизайна ми харесва доста.Аз още не съм се ориентирала дали шезлонг или люлка, ама това като гледам е 2 в 1! Страхотна е! Имаш ли представа каква цена е?
Относно свекитата: ми аз не им казвам мвайко и татко! Още в началото свекито ми каза, не искам да ми викаш мамо, вие младите не го чувствате така, и ти си имаш млада майка на която да и казваш. Въобще не се притеснявай и много ме улесни жената! Доста е разбрана, въпреки че е много по-възрастна от моята майка! Та така, казвам им лельо и чичо, а и от началото така си свикнах и ми е трудно да е друго яче, а и милото е против това да и м казвам майко и татко!

# 59
  • Мнения: 30
Здравейте, в една друга темичка тук една мама ме посъветва за ето тази люлка на fisher price и аз взех че си намерих 3 абсолютно същите втора ръка за без пари. Т.е. сега са без пари де, ще видим наддаванията как ще се развият тая седмица.

.

Windy и аз от 1 месец имам такава засъхнала коричка коластра на върха на зърната. Явно производството започва Simple Smile

Имена с Т ми харесват Теа и Тина, а с И - Ида. Никол е хубаво но го свързвам с едно голямо говедо и затова не го харесвам. То често е така - има имена които сами по себе си са хубави но ако се свързват с неприятни хора и лоши спомени по-добре да се избегнат при кръщаването. Зелда май беше писала за Андреа и София че й напомняли за турбо-фолк дивите  Mr. Green Душа, то вече не останаха свободни женски имена от тея пачи! (да ме прощават привърженичките на този явно вече тъй разпространен музикален стил в българия...)  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт