Какъв велоергометър или крос тренажор за домашно ползване?!

  • 2 039
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 634
Моля ,помогнете ми в избора-нямам много място и съм се насочила към велото!Четох добри отзиви разбира се за Кетлер,нищо не открих като мнение за AB FIT .Моля споделете личния си опит!Освен това какво значи "маховик"-четох го в много описания ,но не разбирам какво  езночението му и по-голям като кг ли трябва да бъде? ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 277
Маховикът определя какво натоварване може да ти осигури уреда. Ако е за тебе, не ти трябва кой знае колко тежък маховик.
 Ab fit не е лоша марка, един приятел има бягаща пътечка и е доволен.
Аз имам кростренажор Кетлер от много години и гласувам с две ръце за тази марка. Но това не значи, че и по-евтините не вършат работа.
Успех!

# 2
  • Мнения: 634
Аз вече си поръчах Кетлер Vento 500-дано да е хубав ,защото го поръчах по интернет -без да мога да го пробвам,а във фитнеса тренирам на едни дето е със страшно неудобна седалка !Но утре ,здраве и живот ще споделя впечатления  Crazy.
    Ще се радвам ,ако споделите- как точно тренирате на него -т.е по колко пъти в седмицата и по колко минути ,за да има отслабващ ефект ?!Пиете ли Л-карнтин  и по колко ?

# 3
  • Мнения: 4
Аз вече си поръчах Кетлер Vento 500-дано да е хубав ,защото го поръчах по интернет -без да мога да го пробвам,а във фитнеса тренирам на едни дето е със страшно неудобна седалка !Но утре ,здраве и живот ще споделя впечатления  Crazy.
    Ще се радвам ,ако споделите- как точно тренирате на него -т.е по колко пъти в седмицата и по колко минути ,за да има отслабващ ефект ?!Пиете ли Л-карнтин  и по колко ?
Вземи го..ще ти обясня Laughing

# 4
# 5
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Здравейте, тези дни много четох и много се чудих, та искам да се консултирам и тук  Wink Този кростренажор https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside. … 263&scenario= струва ли си инвестицията? В смисъл, заслужава ли си да избера него, вместо някой за 250-300 лева? Предварително благодаря и се надявам на адекватни мнения.

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте, тези дни много четох и много се чудих, та искам да се консултирам и тук  Wink Този кростренажор https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside. … 263&scenario= струва ли си инвестицията? В смисъл, заслужава ли си да избера него, вместо някой за 250-300 лева? Предварително благодаря и се надявам на адекватни мнения.
Да Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт