Лято се задава, декемврийското коремче се уголемява!

  • 26 814
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Привет и от мен в новата ни темичка Simple Smile само хубави неща да се изпишат на поредните 50 страници Simple Smile Аз вчера бях на бал и днес релаксирам на работното място Simple Smile надявам се до последно да съм си на работа защото и според мен болничния се отразява върху обезщетението впоследствие ама ако не е така и аз искам да си по мързелувам на спокойствие  Embarassed

Слънчев и усмихнат ден   bouquet

Sophi_Fote това с болничните е много относително. При мен например ще се отрази положително, от следващия месец започвам да излизам в болнични, защото от 1 юни ще ме преназначат на по-ниска позиция и съответно на по-ниска заплата. По този начин, ако не изляза болничен ще ми се намали и базата за 18-те месеца. Поне така ми обясни близка счетоводителка. Така, че мисля всяка трябва да проучи точно нейния си случай и сама да предцени Peace

# 46
  • Мнения: 1 172
Добро утро, момичета. Минавам да ви прочета и да се похваля, е вчера доки ме прегледа и каза, че съм готова за новото бебеправене след  месец време:))) Аз се бях настроила за пауза от 5-6 м., а то можело и по-рано. Стискайте ни палци, скоро  да се отчета с нова положителна лентичка. Целувки на всички вас,с пожелание за лека бременност!!!! Hug
Много се радвам! Стискам палци и непременно да ни споделиш, когато видиш новата радост! Hug

Момичета, аз защо не мога да видя снимките в албума? Къде се пише паролата? Намирам потребителя dekemvri2011 и дотам  Sad
Трябва ти да влезеш като този потребител, т.е. напиши името и паролата (вижда се къде още на първата страничка). Като се впишеш, ще видиш и албумчето със снимките. Идеята е на този етап само ние да си го виждаме, затова трябва да се логваме. Wink

# 47
  • Мнения: 48
здравейте, и от мен.
тъкмо се връщам от моренце и вие хоп сте изписали старата и започнали нова!! Hug
супер сте.
и аз вече влязох в 4 месец-13 г.с. и 4 дена.
моето коремче вече прилича като за 5 месечно,хихихи Laughing
добре дошли на новите мами   bouquet
доки ми каза,че термина ще ми е на 01.12.2011г или малко по рано.зависи дали бебоците са ок,но доколкото знам и доки каза близнаците се раждат малко по-рано.
това за кърменето много ме заинтригува-тъй като майка ми и майката на моя мъж са кърмили,но мен никой не ми е обяснил нищо за това  newsm78

слънчеви и весели моменти,мамчета Peace

# 48
  • Мнения: 439
tani4ka111 и *Mishela* , мили момичета защо споделихте публично паролата и потребителското име на албума. Беше помолено това да се прави на лични.

# 49
  • Мнения: 34
ами в предната тема , когато беше създадено албумчето съвсем публично пишеше потребителското име и паролата как ще бъдат, затова и като питаха аз отговорих  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 439
Извинявам се тогава! Аз това съм го пропуснала, но ще си имам едно на ум относно качването на снимки.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 21
Потребителското име и паролата бяха писани многократно в предишната тема. Ако искате сменете паролата.

Защо не ми се отброяват публикациите на профила ?

Последна редакция: чт, 26 май 2011, 12:28 от *Mishela*

# 52
  • Мнения: 1 516
Уфффф 18 месеца назад ли гледат вече ... Приеха ли го това... Не беше ли година ? Направо да гледат от началото на трудовия стаж , за да е възможно най-малко  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 53
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758

Sophi_Fote това с болничните е много относително. При мен например ще се отрази положително, от следващия месец започвам да излизам в болнични, защото от 1 юни ще ме преназначат на по-ниска позиция и съответно на по-ниска заплата. По този начин, ако не изляза болничен ще ми се намали и базата за 18-те месеца. Поне така ми обясни близка счетоводителка. Така, че мисля всяка трябва да проучи точно нейния си случай и сама да предцени Peace

Абсолютно, при мен пък има леко повишение на заплатата от 4 месеца, но за 20-30 лв повече не си струва. Да не говорим, че на работа само на седмица давам толкова отгоре в момента за допълнитерно хапване Embarassed, а и както ми е зле вечер с такси се прибирам....

# 54
  • Мнения: 473
Добро утро и от мен. Много се радвам за всички, които имат хубави новини.  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 1 675
Хоп и аз тук!
Да споделя за вчерашните ми изследвания: Отидох с мисълта не да ми взимат кръв, а направо да ми я източат, тъй като носех направления за поне 10 вида изследвания и направо се бях травмирала предварително. Когато ме помолиха да седна на един стол, за да ми вземат кръв, аз направо едва се сдържах да не си изпрося полягване вместо сядане, защото бях убедена, че ще припадна. Но за моя приятна изненада, попаднала съм била в лаборатория, в която за всички тези изследвания им било нужно едва 10мл/а може и да беше по-малко/ кръв- една тънка като химикал спринцовка само.
На всичкото отгоре не ми е нужно да се разхождам отново за резултатите, а просто ще си ги разпечатам от интернет. Абе направо приказка!

# 56
  • Мнения: 4 796
Лара8, ама какво утро, миличка, то вече си е време за обяд  Joy

Надявам се, че не си като мен - подпираща дивана и спалнята у дома!

Само да ви се похваля, че през последните 36 часа не съм имала кървене!  newsm44

# 57
  • Мнения: 723
Ние вече планираме моренцето, защото едва издържам - толкова ми се ходи!  Crazy
Относно паролата за албумчето, ако предпочитате можем да я сменим и само на лични да се получава, за да няма риск някой външен да влиза и да гледа снимките.

Днес цял ден звъня в клиниката на Марков да си запиша час за ФМ, ама никой не ми вдига  newsm78  чудя се дали направо да не пробвам някъде другаде

# 58
  • Мнения: 444
A_vagabond, опитай да звъннеш след 3. Аз тогава се свързах предния път. Днес пак ще звъня да видя как са с часовете за по-късната фетална, че около 2 месеца напред са заети..

# 59
  • Мнения: 723
Току що успях да се свържа - записах си час за 16 Юни, но не при Марков. За него има чак за средата на Юли  Shocked, т.е. може би е добра идея отсега да си запазя час за следващата ФМ ...луда работа.  Зачудих се даже дали да не пробвам и за Томова или за Колева в Токуда, въпреки че предполагам, че и при тях ситуацията ще е същата. То като се знае, че едни 4-5 човека са най-големите специалисти и всички при тях искат да ходят.

Общи условия

Активация на акаунт