МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 240
  • 679
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 565
Веси, честито и на теб! Ей, много ви се радвам  Grinning Няма по- хубаво нещо. Лека бременност, много радост и щастие и на двете ни бъдещи и настоящи майки!

# 646
  • Мнения: 10
Момичета,
не съм писала от години, но се радвам, че темата продължава Hug
За училището - родителите около мен са полудели да ги пускат на 6г. и половина.
В нас, след обмисляне и консултация с трима началните педагози ,взехме решение за 7г и 6м.

# 647
  • Мнения: 48
Здравейте, момичета! Направо не повярвах, че все още се пише в темичката, но много се зарадвах да ви видя отново тук.
Аз се завръщам във форума в друга отчетна групика- Февруари 2014- Сияна ще става кака.

А за темата, която обсъждате- и Сиси ще тръгва на училище през 2015, по- рано няма смисъл.

Прегръщам ви всички  Hug

# 648
  • Мнения: 2 022
Били_, честито. Лека и безпроблемна и ще чакаме заедно с теб февруари.
А как Сияна приема идеята, че ще бъде кака?

# 649
  • Мнения: 48
Били_, честито. Лека и безпроблемна и ще чакаме заедно с теб февруари.
А как Сияна приема идеята, че ще бъде кака?



Сияна е супер щастлива! Въпреки че я помолих за сега да не казва на никой, тя постоянно се хвали Simple Smile
Чака бебчето с нетърпение и е обещала, че ще помага  Party

# 650
  • Мнения: 107
Честитооо Били , Честито и на вси4ки други които ще изпитат отново това чувство Simple Smile много се радвам за вас..

Относно училището Оги ще навърши 7 и тогава ще ходи по рано не искам да го пускам Simple Smile.. обещавам редовно да ви прочитам така и така съм си у нас без работа Sad.. ние запо4ваме да се готвим за малко моренце ..но има време много до него цял месец

# 651
  • Мнения: 44
Здравеите и от мен, аз имам едно мартенче 2008, сега чакам една принцеса през август, относно пускането на училище ние също сме решили на го пуснем на 6 и половина, , в противен случай две години трбява да ми бъде в предучилищна група, тъи като сега бяхме подготвителна.Просто не виждам смисъл да повтаря един и същи материал две години.

# 652
  • Мнения: 52
охо desa_84 ,загледах се в лентичката ти, онзи ден като беше писала в август 2013,и си викам"Май каките са ни на еднаква възраст"но не съм те виждала в март 2008 и реших че може да си априлка  Simple Smile,а то мартенче Simple Smile

Били_,честито и от мен и леко бременеене Simple Smile,нашата кака на доста места успя да опази тайната,но друг път казваше"ние имаме една тайна в на мама корема",никой не се сещаше за какво иде реч  Mr. Green,мисля че най-трудно и е самото чакане,питаше ме доста често до преди няколко месеца,но като и обясних и направих един график на събития които трябва да минат(да дойде братовчетка и,да отидем на море,да мине РД на братовчет и,да стане ваканция,да мине РД на баба и)и тя си следи графика и не ме пита вече Simple Smile,чака си...

# 653
  • Мнения: 44
Веси баткото е мартенче, но като цяло не съм влизала по форума от години и онзи ден нещо ми прищрака да разгледам и така.Иначе аз не бях казала на баткото до 5 месеца, казах му чак когато започна д ами расте корема и съответно след като разбра , разбраха и доста други хора, защото му беше кеф да се хвали.

# 654
  • Мнения: 240
Колко хубави новини има тук. Честито момичета, лека и безпроблемна бременност ви желая!

# 655
  • Мнения: 198
Не бях влизала в темата от дълго време, а тя пълна с толкова хубави новини. Честито момичета, лека бременност и здрави бебчета! Hug
И ние сме решили да я пуснем на училище като навърши 7 години.

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не мога да повярвам, че темата съществува още.  Laughing
Лека бременност и здрави бебета на очакващите. Ние още работим за трето, но за сега не ни се получава.  Rolling Eyes
Аз мисля тази година да им е последна в градината. Смятам догодина да ги дам на предучилищна в училище, струва ми се че там повече ще научат. Но има цяла година до тогава, ще видим.

# 657
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет   bouquet
Как сте всички - и мами и дечица ?
Ние след морето изпратихме Галя при баба и дядо на Свищов да си починем взаимно  Crazy
Градината ни започва учебната година чак от 9-ти септември...
Много ми липсва милата - когато ми говори по телефона имам чувството, че расте с всеки изминал ден и се плаша как си лети времето  Flutter
Най-накрая имам време и възможност да си подредя къщата след великите ни ремонти, без малката ми помощничка да пренарежда всичко по неин вкус Crazy Само ми е толкова тихо в нас...
Как изкарахте на морето ? Гледах много усмихнати дечица на снимки, със сигурност съм пропуснала някои  Hug При нас беше добре, само един ден Галя ни притесни, защото явно лепна летен вирус, но добре, че на следващия все едно нищо й нямаше и не се наложи да събираме багажите по средата на почивката  Hug За 5 години това й беше първото вирусче на море, но явно така се расте.
Севи, успех  Peace

# 658
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Аз също ще чакам детето да навърши 7г. и да го пусна тогава на училище. Защо да бързам?Повечето хора , които познавам ще постъпят така освен, ако не ходи на детска, тогава избързват.

# 659
  • Мнения: 107
  bouquet  как сте ..стегнахте ли се за зимата вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт