Отговори
# 45
  • Мнения: 6

mik123
, радвай се че нямаш симптоми, аз познавам поне две такива майки на здрави бебчета, които през цялата бременност освен големи коремчета нищо не усетиха:)Не се притеснявай изобщо! Simple Smile
Така се надявах да съм като тях,но уви.... Simple Smile  Сега се моля поне с гаденето да се размина  Praynig
  bouquet

# 46
  • Мнения: 731
Galactic Voyager прекрасна темичка!   bouquet .А за шаренкото чак ми пълни сърцето-  hahaha колкото по шаренко толкова по бебешко!
animira  welcome
rossy girl  welcome и много сладък Стилиян си имаш!

# 47
  • Мнения: 4
Galactic Voyager, темичката наистина е супер  Hug
Не видях само линк към фейсбук групата. Аз не съм се аднала още там, щото предпочитам новината да стане официална, но ще го направя обезателно по-нататък  Simple Smile
Иначе и ние вчера видяхме сърчице, малко се разочаровах, че не го чухме (както при първата ми бременност), но аз ходя в клиниката на Щерев, а там всеки път лекарите преглеждат в различни кабинети и явно уредът вчера не позволяваше.
Аз също съм с почти непрестанно гадене, за сега с дълбоко дишане някакси контролирам положението, но не знам до кога. Почти не пия течности, защото са ми с много странен вкус, и мисля, че от това имам и аз такъв горчив вкус. Ох само като ви разказвам и почва да ми призлява повече  Sick. На всички мами с този проблем пожелавам по-бързо да отмине.

# 48
  • Мнения: 1
При мен гаденето е само сутрин и то при миризмата дори на кафе. Странното е, че през цялата нощ се будя не мога да спя спокойно, а сутринта съм свежа и без кафе Wink Приятен ден на всички!

# 49
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Пак бройх и пак 96 бременни и 101 бебета изкарвам newsm78

svetletoh, опитах да сложа линк, но той ми отваря моят профил. Дайте име на групата по-скоро. Peace

За термините, ако всички си ги знаят мога да почна да попълвам, това ще е играчка - моля на лични.

Тази нощ беше кошмар - ставам аз да си хапна, че стомаха стърже и гушнах гърнето след 3 хапки  Sick Жестоки, болезнени спазми за повръщане, ама гадината е егоист. Не пуска нищо, което веднъж е влезнало в него, навън  #Crazy  И така ме боля стомах цяла нощ....Аз съм така де, не мога да повръщам. И не е по-лесно, хич.

# 50
  • Мнения: 439
Благодаря за темата!  bouquet

# 51
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен
ДОБРОООО УТРОООО поспаланки

Благодаря за прекрасната темичка .
И аз да си поплача малко може ли  Simple Smile Гади ми се много .... уморена съм постоянно  Sad Мивката е пълна със чинии -което е нетипично за мен  Simple Smile Нямам сила дори в съдомиялната да ги сложа  Sad А милото незнае как да ги реди правилно Crazy И ще си седят е така докато не събера сили  Laughing
Не готвя ,не шетам,не бърша прах абеее нищо не ми се прави ... добре че е милото да помага  Mr. Green
Вашите "милинки мъжлета" помагат ли я споделете  Mr. Green че ми стана интересно  Mr. Green
Цунки по муцунки

# 52
  • Мнения: 34
моето "милинко мъжле" не само че помага , но е и обещал само той да чисти къщата всичките 9 месеца  Blush
на мене обаче остана задължението да мия чиниите , че той мрази много и не успях да го обедя да върши и това  Laughing

ох станала съм голяма ламя да ви се оплача  Confused сутринта минах покрай едно павилионче уж да си взема една закусчица да хапна .....и в крайна сметка си харесах 2 вида и си взех и двете... и сега сладко сладко си ги ям  Laughing

# 53
  • Мнения: 2
добро утро и от мен  Stop

Относно нашия мързел, аз също съм занемарила дома си, ужасно е, дрехите ми са на един куп в спалнята, не пипам нищо, а да отбележа, че имам може би най-леката бременност на света, никакви симптоми, само мързел  Embarassed

Та, ако не е мъжлето, досега щяхме да сме потънали в мизерия, много ми помага, не винаги има желание, но за каквото го помоля не отказва, да не кажа че дори и самоинициатива проявява  Rolling Eyes

А за лакомията, не се тревожи таничка, аз съм като бездънна яма, а гледам и други мами тук, мъжа ми се чуди вече как да ме изхранва  Laughing

Усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 386
Добро утро на всички. Simple Smile
Усмихнат ден ви желая, въпреки мрачното време навън, поне тук във Варна.

Вашите "милинки мъжлета" помагат ли я споделете  Mr. Green че ми стана интересно  Mr. Green
Цунки по муцунки

Моят мъж е лекинко скаран с всякаква домакинска работа, не му приляга особено Simple Smile Но пък му се отдават куп други неща, които са от полза в една къща. Ние в момента сме потънали в генерален ремонт, още преди да научим новината, та няма как да приключим започнатото за нула време само заради състоянието ми. В момента той се занимава със строителните дейности покрай ремонта. Та в този ред на мисли вкъщи се носи ужасна мизерия и прахоляци от строителни материали ежедневно.
Всичко си върша засега сама. Готвя, мия в нетипични условия заради липсата на кухня /в момента я правим/. Отделно работя по 10 часа на ден, след което се връщам и се започва - прахосмукачка, стирка, прах..после вечеря и т.н. абе край няма работата вкъщи, но засега не се оплаквам. Ще се справя. Иначе и мен си ме мързи от време на време, но като знам, че няма кой да я свърши, бързо се амбицирам Simple Smile

# 55
  • Мнения: 723
За чистенето и мен нещо хич ме няма. Милото мие чиниите, пуска перални, простира, слага масата, започна да си прибира дрехите, които преди хвърляше навсякъде. Единствено пода скоро не е чистен нито метен  Embarassed  Той не понася тази част от домакинската работа, а аз по принцип много я обичам, но нямам сили сега за това. Ще се напъна тия дни да мина, че вече стана бая време

Иначе аз не усещам да ям повече от обикновено, мисля, че апетитът ми е както преди. Може би гледам да ям по-силни храни, че преди карах само на салати, шоколади и мюсли, а сега ми се услаждат много разни готвени манджички и хляб започнах да ям

# 56
  • Мнения: 21
Ейййй, много е хубава и шарена, и радваща темата newsm44
Теди* и аз да кажа за слюноотделянето и горчивия вкус - доки каза че най-вероятно е от спирането на цигарите при мен.
Надявам се всички днес да са добре  Hug
Целувки на новодошлите
Въпросче Simple Smile Как е секса? И как се отнасят мъжете към вашето състояние по време на секс?

# 57
  • Мнения: 117
Добро утро от мен!Venilove,и аз си имам същите гости,но доки каза да си ги търпя,понеже било рано да не бърка от долу,както и за каквито и да били медикаменти.Така,че нямам друг избор освен да си трая за сега.  Sad

# 58
  • Мнения: 11
Ето ме и мен  smile3501 Браво за новата темичка-страхотно начало.

# 59
  • Мнения: 2
На мен също ми откриха гъбички при първия преглед още, но гинеколожката си ми изписа глобули и мехлем, минах си лечението и засега всичко е наред, надявам се да не се появят отново... fingerscrossed

Относно секса, аз също се чудех.... при мен докато не отидох на лекар го нямаше, беше ме страх и не давах...а честно казано и желанието ми се беше изпарило някъде, за сметка на настоящето, от две седмици съм разгонена, мъжа е повече от доволен, не се бои да не ме нарани, или по-скоро бебо, както и все още ме намира за секси, въпреки че аз си знам че съм заприличала на плашило! Много се радвам, че все още си имаме същата искрица както преди, пожелавам го на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт