Декемврийче в корема се скатава, мама все по радостна става.

  • 26 689
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 83
ДУ Simple Smile До сега си мислих, че съм единтсвената над 30 тук, но ето, че си имам наборка! И аз съм на 34г. И както съм написала и в аватара съм от София - Гео Милев. Все още не съм от най-активнити защото ми е рано за лекар и освен положителен тест нямам други симптоми(засега) Първата бременност ми беше лесно - разбрах чак в 8г.с и веднага казах на всички.
За сега знаете само вие и таткото. Момичета много тъпо, но ме е шубе да си направя още един тест. Има ли вероятност положителния тест да се е объркал? Двете чертички се поямиха почти веднага. Не се наложи да чакам 3 минути. 

# 46
  • Мнения: X
За сега знаете само вие и таткото. Момичета много тъпо, но ме е шубе да си направя още един тест. Има ли вероятност положителния тест да се е объркал? Двете чертички се поямиха почти веднага. Не се наложи да чакам 3 минути. 

Фалшиви положителни тестове няма. Simple Smile Има ли черта, показала се в рамките на посоченото време... няма измама. Grinning Като добавиш и закъснението...  Crazy

Аз направих 7 теста за по-сигурно след първия. Всичките са положителни.  Mr. Green Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 170
Да, това са нормите за небременни . При бременност нивото му трябва да е до 2.0.

# 48
  • Мнения: 723
Направи си още тестове и ще се поуспокоиш. Аз първия ден направих 2 - и 2та бяха положителни и сега си пазя още един, защото ми е толкова нереално още, че ми е трудно да повярвам, че съм бременна та тия дни ще го направя и него - да се самоубедя  Mr. Green

На мен също ми е рано за лекар, преди 2 дни ми беше датата, на която се очакваше да ми дойде. Колко време след тази дата може да се види нещо? 10дни или 2 седмици да чакам за лекар за да съм сигурна, че ще се види нещо?
При последен цикъл на 20 март, сега би трябвало да съм 4та седмица и 1 ден май...

# 49
  • Мнения: X
На мен също ми е рано за лекар, преди 2 дни ми беше датата, на която се очакваше да ми дойде. Колко време след тази дата може да се види нещо? 10дни или 2 седмици да чакам за лекар за да съм сигурна, че ще се види нещо?
При последен цикъл на 20 март, сега би трябвало да съм 4та седмица и 1 ден май...

Обикновено 2 седмици след закъснението.   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 83
Да, това са нормите за небременни . При бременност нивото му трябва да е до 2.0.
newsm62 Знаех си!

 Просто не ми се вярва още - след като повече от година и половина се опитвахме първия път...сега от раз smile3508 - предполагам и вие нямаше да повярвате.

# 51
  • Мнения: 4 796
Нединка, с теб специално, защото сме заедно от друга тема и те чувствам много близка. Hug

Живот и здраве, Етти, даже колички може да бутаме из градинката "Света Тройца'' или на пазара ''Димитър Петков''. Успех и не се притеснявай за ендокринолога - всичко ще бъде наред и с теб, и с бебето! А ти досега имала ли си проблеми с щитовидната жлеза? Аз понеже имам и пия Л-тироксин и това го следя - миналата седмица ТSH ми беше 1,4. Така че споко - това не е нещо страшно, но трябва да се следи и да не се подценява.
Lucky, абсолютно ти вярвам за невярването. Не мога да повярвам, че при мен се получи още на първата инсеминация и сега ме е страх нещо да не се сгруха.  Sad

Ludichka, положителната нагласа е много важна. Година и половина се борих за това бебе, така че сега ще търпя. Опитай с лимонов сок - помага, ама целият свят ти се вкиселява  Hug

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 12:28 от Nedinka

# 52
  • Мнения: 34
Направи си още тестове и ще се поуспокоиш. Аз първия ден направих 2 - и 2та бяха положителни и сега си пазя още един, защото ми е толкова нереално още, че ми е трудно да повярвам, че съм бременна та тия дни ще го направя и него - да се самоубедя  Mr. Green

На мен също ми е рано за лекар, преди 2 дни ми беше датата, на която се очакваше да ми дойде. Колко време след тази дата може да се види нещо? 10дни или 2 седмици да чакам за лекар за да съм сигурна, че ще се види нещо?
При последен цикъл на 20 март, сега би трябвало да съм 4та седмица и 1 ден май...

изчакай още 5-6 дена и отивай   аз така направих не се видя още сърчице но едно бая голямо балонче си е вече 

# 53
  • Мнения: 2
Да, това са нормите за небременни . При бременност нивото му трябва да е до 2.0.
newsm62 Знаех си!

 Просто не ми се вярва още - след като повече от година и половина се опитвахме първия път...сега от раз smile3508 - предполагам и вие нямаше да повярвате.

аз ти вярвам,понеже и при нас така стана от един път хахаха.късмет какво да се прави

# 54
  • Мнения: 1 172
*Teddy*, има те в самото начало, но явно при копирането съм изтървала една звездичка.
Не, миличка, нееееееее! Ние тук сме се събрали цели ДВЕ Teddy-та! Laughing И съвсем правилно онова Teddy, което си сложила в темичката, е само с една * отзад и й е 2-ро детенце. Аз съм с по една * и отпред и отзад и ми е първо. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 171
Ludichka, положителната нагласа е много важна. Година и половина се борих за това бебе, така че сега ще търпя. Опитай с лимонов сок - помага, ама целият свят ти се вкиселява  Hug
Повярвай ми, това е най-ужасното , но едновременно с това и най- хубавото повръщане в живота ми , благодаря ти за подкрепата  Hug  ....вече пробвах всичко и кисело и бисквити и каквото ти дойде на акъла , но ефект няма  ooooh! , но стига съм ви занимавала с моите проблеми , наслаждавайте се на всеки миг   bouquet

# 56
  • Мнения: 35
Вагабондче, аз ходих и нищо не видяха на 11.04 ( втори ден от закъснението - сега се чудя защо изобщо ходих ...както и да е ) и ми казаха да отида на 18.04 преди 2 дни но не ходих. Чувствам се много добре и не мисля да стресирам бебчо излишно с разни ехо графи. Мисля след празниците или направо май месец за сърчицето. Ако си има сърчице тогава, значи сега си имам точица.   Hug Hug
Аз вече усърдно работя върху търпението си и добре ми се отразява. Не че не ми мина през ум да си направя профилактично още един тест де  Laughing Laughing
а за лентичките и аз сега забелязвам като казахте

# 57
  • Мнения: 34
аз съм на 2 май за сърчице, казаха ми че тогава вече трябва да се чуе ... тогава към 6 и половина седмица се падам  Simple Smile

titkaa86 не е лошо да отидеш все пак да ти потвърдят бременноста и че е на правилното място бебето , а за сърчице май живот и здраве  Simple Smile
аз съм позитивно настроена , че със всички  всичко ще е наред , защото всички в нашата темичка изглеждате готини мацки и заслужаваме само положителни емоции  Two Hearts

# 58
  • Мнения: 27
Може ли някой да ми разчете ехогравска снимка ,в смисъл това IP:4 дали са гестационите седмици ,а и другите неща какво значат ,че ще се побъркам вече
F:50
G:90
IP:4
N - - -
GS:0.71

# 59
  • Мнения: 187
Galactic Voyager,ще помоля само за една корекция при мен, това ми е  трета бременност.
Благодаря ти предварително Laughing

Общи условия

Активация на акаунт