Великденски яйца червени, за ЯНУАРСКИТЕ деца засмени! /9/

  • 27 146
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 205
бонболина, а завиваш ли бебка или само по чувалче?

# 46
  • Мнения: 471
Само по чувалче,обаче ръцете й ги оставям вътре  Peace

# 47
  • Мнения: 295
Дара спи по гръб от доста време,но главичката и винаги е на една страна.Ползваме чувалче почти от раждането,много е удобно,не завивам с нищо допълнително.
Бонболина,как оставяш ръцете вътре?

# 48
  • Мнения: 455
Привет момичета! Отдавна не съм писала, имам проблеми със свекървата. постоянно се меси, казва зад гърба ми на мъжа, че трябва да захранваме детето, че трябва да правим пита за детето с бабичките от махлата. Мъжът ми я отрязал и тя се сърди, прави постоянно чалъми, аз не мога да издържам.
Имам нещо като зацапване, още кърмя...Не е цикъл все още,защото е по един ден, има ли друга такова нещо?

# 49
  • Мнения: 471
Нашето чувалче е от сорта на елече-без ръкавки и ръчичките ги оставям вътре,не ги изкарвам през отворите. леле,че го обясних... #Crazy

# 50
  • Мнения: 488
Емили, много неприятно това със свекървата.  Confused
Дано се кротне и ви остави на мира  Praynig  Добре поне, че мъжът ти е на твоя страна  Peace Че иначе щеше да ти е голямо приключение..Стискам палци да се осафери свекито и да спре да се меси. За зацапването-консултирай се с гинеколог.  Peace


Мацки, ще правите ли нещо по-така за Великден? Ровя из готварския подфорум и се глася за много вкуснотии, ама дали ще имам време...Четвъртък вечер заминаваме за Габрово, май нямаме мами оттам? Ама ако съм пропуснала-ще се радвам на срещичка  Hug

Къде се изгуби Тонче-то?

# 51
  • Мнения: 1 687
бонболина, а каква дебелина е?
нали има някои, които са по-плътни и по-тънички?

# 52
  • Мнения: 471
Елч,от по-плътните е,тънкото чувалче още не съм го изкарала,струва ми се рано за него.

# 53
# 54
  • бургас
  • Мнения: 624
БУРГАЗЛИЙКИ,НЯКОЯ ОТ ВАС ЗНАЕ ЛИ НОМЕРА НА АЛЕКСАНДРОВА?

# 55
  • Мнения: 12
Запис и от мен.
Страхотно заглавие на темата  bouquet
За спането Божидарко спи по гръб и главичката е на страни.Спинка в чувалчето и не завивам.Ръчичките ни са отвън.
Emilly1212 дано свекървището ви остави на мира. Peace

# 56
  • Мнения: 180
Емили,и аз имам такова зацапване всеки месец.Идва си точно като цикъл,само дето е по-1-2 дни и много по обилно.сега пак ми дойде ,дори и по рано на 25 дни...Според док не е цикъл,тъй като аз кърмя по 6-7 пъти дневно.Каза,че е нормално било някакъв вид"псевдо-цикъл" newsm78

# 57
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет-мривет!

Много натоварен уикенд, много нещо!  Mr. Green Не че се оплаквам де. Много добре ми се отрази.  Sunglasses

Мацки, ще правите ли нещо по-така за Великден? Ровя из готварския подфорум и се глася за много вкуснотии, ама дали ще имам време...

Аз мисля само да ям. Даже козунаци няма да правя тоя път!  Whistling Мъжете да готварстват. Ние ще сме при баща ми.

# 58
  • Мнения: 81
Момичета на какво може да се дължи слуз в акото?

# 59
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Мацки, ще правите ли нещо по-така за Великден? Ровя из готварския подфорум и се глася за много вкуснотии, ама дали ще имам време...

Аз мисля само да ям.

Дааааа и аз  Mr. Green

За спането, Владимира спи по гръб от момента, в който се научи как от странично положение да се обърне,а това беше след като навърши 10 дни  Mr. Green! Дори и да я сложа настрани, тя се обръща! Много се дави и нещо рефлексът и за самосъхранение не действа всеки път, щото като и бликне от всякъде - уста , нос и започва жестокото давене! Трябва да я вдигна, щото посинява и не може да си вземе въздух  ooooh! Ама ... и това ще мине, ще го израсте скоро!

За спалните чували, имам , но не го използваме! Малката се отвива, само като е нервна или като й стане топло,а спалния чувал не позволява и двете! Като е нервна - рита, рита, рита.....пък заспи и аз тогава я завивам, а като й е топло, то е ясно защо се отвива,ама това е ставало само 2-3 пъти, когато сме забравяли да намалим радиаторите! Отвива се и сутрин като се пробужда,ама не ми пречи! Нека малко по пижамка да постои!  Mr. Green

bebo79 , алергия към храна, настинка, реакция (но не алергична) към това което си яла! Малката имаше слуз когато започнах да ям зелена салата! Доки ми забрани да ям марули, зеле, краставици, домати и цитруси! Изписа ни Био Гая и се оправихме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт