Великден идва с шарени яйца, за ЮЛСКИ мами и деца!

  • 26 486
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
И аз тук 1swing

# 31
  • Мнения: 714
 Добра среща и от мен!  bouquet
Петя,много красива Великденската ни тема easter!Поздравления,не се трови да дреболии,утре ще сте в слънчево настроение,сугурна съм Hug!Танче,благодаря за заглавието и дано Коско да се оправи бързо Peace!
 Цвета33,честити ви придобивка-със здраве да си го ползвате!И аз съм си харесала едно шкафче,но нямам място за него Sad Sad
 sensenitka ,превръзките са ми от акушерката,действат на принципа на лекмусовите хартии,но това ме наведе на мисълта ,че са пълни с химикали и не съм сигурна дали бих ползвала такива или ръкавиците Rolling Eyes?!Знам че има и подобни првръзки,за финалната права,които „отчитат“ дали има изтичне на околоплодни води!Ще попитам за производителя при следващата ни среща,но тя е чак след около месец Peace!
Юле,Франсето и всички,които четат за изпити-успех и стиснати палци за добри оценки!
 Лека ноя и приятни сънища,коремчета! newsm46 smile3524
 
 

# 32
  • Мнения: 303
Здравейте момичета, минавам само за малко - и да се запиша! Цял ден лежа, че страх лозе пази Simple Smile
Иначе излязох за малко, но май ще избягвам и това... поне докато мина прегледа си на 16-ти  Mr. Green и да видим какво ще каже другият ми лекар!

# 33
  • Мнения: 99
Здравейте, цветя   bouquet
Вече трябва по-пролетно настроение, без лоши мисли. Ето например аз само за чистене си мисля, как искам вече да си сменя леглата с летните завивки, да си накупя цветенца. При нас днес се показа слънчице за 1 час и аз хукнах рокли да си купувам. Тея от бременлийските магазини са луди толкоз пари да искат. Накупих си дрешки за дебелки за 5 пъти по-ниски цени. Изглеждам леко като втасал козунак, ама важното е че няма да ми се припотява дупето само в дънките.
Кратунка, почивай си сега и си полежавай, че после няма. Като се сетя аз с Вики спрях да ходя на работа от 7 месец и си спях като бебе на обяд всеки ден. Сега в 2 едвам се крепя, прикотквам диваков в леглото да четем книжки и да се гушим, но уви- мама заспива а то не ще  Close
Джен, не му се давай на твоето диваненце така да те ядосва. Не се ли предполага, че вече трябва да са по-разбрани на тая възраст  newsm78
Петенце, на всеки му се случва да откачи. Аз днес се развиках на мъжа ми по телефона, че закъснява от работа и после се ядосах на Вики и я оставих гола след баня, ами като не ще да се облича и бяга из цялата къща...И аз се затворих в спалнята, за да се успокоя. Ама аз откачих защото бях умряла от глад (милата аз  Mr. Green).
Танче, тея истерични пристъпи са ми до болка познати. Чак вече ми е все тая  Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 515

Добро утро!Сипвам по едно усмихнато кафе. Grinning
Аз след малко ще ходя до поликлиниката да си направя изследванията-кръв и урина,и да си взема болничния.По-късно пак ще ви нагледам.Днес се очертава слънчев ден! Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте, цветя   bouquet
Вече трябва по-пролетно настроение, без лоши мисли. Ето например аз само за чистене си мисля, как искам вече да си сменя леглата с летните завивки, да си накупя цветенца. При нас днес се показа слънчице за 1 час и аз хукнах рокли да си купувам. Тея от бременлийските магазини са луди толкоз пари да искат. Накупих си дрешки за дебелки за 5 пъти по-ниски цени. Изглеждам леко като втасал козунак, ама важното е че няма да ми се припотява дупето само в дънките.
Ани,честити ти дрешки.И аз скоро си купих от тези дългите поли и вече нямам търпение да си ги нося.Аз дънки от 2 месеца не нося Embarassed много ме стягат,сега ходя спортно с анцуг.И аз като теб,нямам търпение да си изчистя и оправя всичко.Ние миналата седмица поосвежихме малко кухнята,сега чакам мъжа ми да сложи латекс на тавана и на другата половина за да си я доизчистя и после почвам и по стаите да вършея Laughing

# 36
  • Мнения: 71
Добро утро и от мен!   wavey
Поздравления на Петето и Танчето за хубавото оформление на темата! Страхотни сте.
Навън е изгряло едно хубаво слънчице... чак не ме свърта у дома. Тази сутрин се излюпих в 6.30 и излязох рано навън да купя закуски. Много свежо временце.    Nature Sun With Face  Дойде ми мерак да си подреждам и дрехите за по-топлите дни. Преди няколко дни съвсем случайно попаднах на магазин с дрехи на добри цени, сред които могат да се намерят и моделчета за бременни и днес смятам да нападна и да си купя нещо по-леко. Вече си купих една ризка с къс ръкав с ластик под бюста и разкроена надолу. Иначе в Пловдив освен магазините на "Конти" за бременни, други не знам. А там моделите нещо не са ми по вкуса, нито пък цените.
Момичета, как мога да разгледам и аз снимките, които публикувате? Вече съм добавена във Фейсбук групата. Там ли трябва да търся или на друго място? Нещо не мога да се ориентирам.

Слънчев и усмихнат ден от мен   bouquet

# 37
  • Мнения: 648
   Добро утро, момичета!
Разкошна тема е направила Петя отново, носи много пролетно и слънчево настроение! Благодар ти!
Поздравления за приноса и на Таня със заглавието!

Отдавна се каня да питам за паролата за албумчето тук, ако може да ми го пратите на лични:) Интересно ми е да се включа и във фейсгрупата, но нямам идея как се казва Crazy

Виждам, че коментирате "интересните" настроения, в които попадаме по време на бременност, за съжаление хормоните взимат често превес. Най- важно е да има разбиране в такива ситуации.

Хубав ден ви желая!

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 123
Ехееей привет от морето , момичета Hug
Аз съм още на ваканционна вълна.
Тук едно слънце блести, направо пролет, само за разходки Simple Smile Децата търчат насам натам, пляскат в един басейн и съм много доволна ,че изразходват неизчерпаемата си енергия. Аз - малко разходка, малко почивка ...
Успях да хвърля един поглед на наличните ни бебешки дрехи - направо се потресох  #Crazy 4 големи чувала, някои дори съвсем нови. Явно човек не се усеща колко неща събира постепенно - потребни и непотребни newsm78 И обувки, сандалки, за прохождане - пълна програма. Пък аз взех 3 новички бодинца , розовки ... как да им устои човек  Joy нали ново човече идва hahaha
Хубав ден ви желая, момичета  bouquet Който може да вдишне въздух.

А, за течението някой питаше. Аз много пъти съм се оплаквала от такова, от самото начало - кафеникаво, жълтеникаво. Всички изследвания ми бяха добре. Сега е бледо жълто  - и нищо няма като резултат.

# 39
  • Мнения: 75
Добро утро и от мен Wink

Днес на стажа, мойта ръководитела е по задачи и аз си седя с компа самичка.... та се възползвах да ви погледна Simple Smile

Цвете, честити покупки.

наталче, мерси за кафенцето. Аз днес ще се обадя да си запая час при моя лекар за ЖК в понеделник. Предполагам, че тогава ше ми взимат всякакви изследвания... пък искам да питам и аз за това смотано течение... не мирише, не сърби, ама ми се вижда много и ... за всеки случай аз да си питам Wink

Това е от мен Simple Smile Ако не мога по-късно, то довечера със сигурност ще ви погледна пак Simple Smile

СЛънчев и усмихнат ден на всичкиии !!!  Hug

# 40
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен в новата темичка!
Относно хормоните и настроенията, аз си имам удушник в офиса - седи срещу мен, мой много любим колега, с който непрекъсното спорим за нещо. И сега си го отнася. Паля на шеста от най-малкото и забавлявам всички около мен, с изключение на Веско Simple Smile
Така поне в къщи не викам по мъжа и детето.
Хей, мацки, вчера за една бройка да се включа в събирането на Бебетория. Бях там по работа когато течеше лекцията и на входа ме посрещнаха едни мили девойки с покана да се присъединя. Но дойде момчето, с което имах среща и ме "спаси". Жалко Wink

# 41
  • Мнения: 206


Добър ден, каня ви на закуска на открито  Hug

Nadejdica, sensenitka - писах ви ЛС

Днес времето се очертава да е готино, ще се възползвам. трябва да търся подарък за 11 годишно момче, че довечера сме на РД на детето на братовчед ми. Много ми е трудно да му избера, не е малък вече, не и голям ...  newsm78 Дайте идеи  Heart Eyes
Ако не избера нищо, ще му дадам парички да си купи каквото иска.

Прекрасен ден ви желая, възползвайте се, че утре май пак няма да е хубаво  Thinking

# 42
  • Мнения: 714
 Добро утро и от мен!   bouquet
Ани,честити ти покупки!Радвам се,че си с пролетно настроение!
Мираж,скоро си мислех за вас и се радвам че писа!Приятна ваканция и само добро настроение!Ех това розово е толкова сладурско..newsm51
 Франсето ,наслаждавай се на спокоен и приятен ден!
 На всички пожелавам усмихна и слънчев ден! Hug Hug Hug

На всички медици и здравни работници,чиито професионален празник е днес искам да кажа “Честито и благодаря!!!“  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 48
   bouquet добро утро и от мен поздравления за новата тема както винаги страхотно оформление smile3501 kKristi в перник на консултация ходя при грозданов иначе бебока ми го следят в клиника малинов там правих последното инвитро и те си следят бебока ти къде ходиш,приятен ден момичета в този слънчев и надявам се топър пролетен ден newsm03;   п.с.забравих да ви попитам казаха ми че не е хубаво да бойдисва яйца бременна жена че бебето щяло да има петна после вие знаете ли нещо по въпроса

# 44
  • Мнения: 32
Здравейте, вчера бяхме при Марков, каза, че всичко е наред, няма нужда да ходим повече при него, само откри леки екстрасистули на сърцето. Каза, че малко прескача, не му се струвало притеснително, но за всеки случай да отидем на детски кардиолог, да погледне и той. Каза, че не го прави често и до раждането може и да изчезне, но да го погледне, за да си каже мнението дали трябва да се следи след раждането и дали трябва да се третира. Малко ми е притеснено, но не много, първо да отидем на лекар. Иначе каза, че сърцето анатомично е развито идеално, няма проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт