Моля за мнение за 122 основно училище!

  • 1 658
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Имам син, който сега ще направи 6 години и трябва да го запиша в предучилищна паралелка за учебната 2011/2012 година. Насочвам се към 122 училище, но никъде не намерих мнения на родители за него. Обясниха ми, че тази учебна година ще има два подготвителни класа, като единия ще се води от г-жа Русана Василева, а другия от млада учителка. Моля, ако някои има преки впечатления от училището и учителката да сподели мнение. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 56
Никой ли няма дете в това училище? Ако нямате впечатления за предучилищната подготовка, моля, кажете нещо за училището по принцип. Впечатленията ви от учителите, материалната база, извънкласни занимания, дисциплина, наркотици. Ще съм много благодарна, ако споделите мнения.

# 2
  • Мнения: 56
Пиша, за да съм полезна на търсещите мнение майки. Моят син в момента е в подготвителния клас на 122 у-ще. Преподавател му е г-жа Русана Василева, от която съм изключително доволна. Много мил, внимателен и спокоен учител. Подходи с разбиране към моето дете, което в началото плачеше и не искаше да ходи на училище. Използва похвали, поощрения и му влезе под кожата, сега нямаме проблеми. Въобще ми прави впечатление,че обстановката в цялото училище е много спокойна. Стаите на учениците са ремонтирани и приятни. Не съм видяла съмнителни лица да се разхождат наоколо. С две думи - препоръчвам  подготвителния клас в училището и най-вече г-жа Василева.

# 3
  • Мнения: 4
Никой ли няма дете в това училище? Ако нямате впечатления за предучилищната подготовка, моля, кажете нещо за училището по принцип. Впечатленията ви от учителите, материалната база, извънкласни занимания, дисциплина, наркотици. Ще съм много благодарна, ако споделите мнения.


Аз ходих да видя училището. Нормално държавно училище. Бяха много любезни. Разговарях с директорката /или май беше зам.дир./, запознах се с учителките. Показаха ми класните стаи. Оставих заявление за записване, а през април преди ваканцията ще отидем с детето. Тогава ще можем да влезем в часове на учителките и в заниманията на школите - език, балет, творчески център... Май това ще е нашето училище. Видя ми се спокойно и защитено...

# 4
  • Мнения: 3 479
Не намерих сайт на училището, а само блог. Кога и къде ще бъде обявен денят на отворените врати?

Общи условия

Активация на акаунт