Отговори
# 30
  • варна
  • Мнения: 1 228
Shalona не се тревожи почиваи повече и наистина е добре да се консултираш с доктора  си.
И при мен става така въпреки утругестана ,но при мен е когато вървя повече време или стоя права   Peace  дано всичко е наред .

# 31
  • Мнения: 93
Съни, мерси за съвета. Абсолютно съм съгласна с теб, но понеже БХС ми влиза в цената на пакета за ЖК и лекарката ми записа час и дата без изобщо да ми обесни или попита дали искам ( най- вероятно, за да оправдае някой лев ) и понеже по вашите думи изледването е кръвно и няма как да навреди на муцунчо  Simple Smile Реших да си го направя без да се разправям много много с нея, за да не я обидя още в началото. Но като слушам теб и другите момичета май, и аз ще звънна да си запазя час за ФМ.
Twinkle попаднала си на страхотен лекар, моята не е направила нищо от тези неща. Може би ще трябва да я попритисна  Thinking

Дано се оправи това време най-накрая, че пак ме боли малко гърлото, Искааааам слънчицееее!!!
Весел ден на всички  Grinning
 

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета Съни чудесна темичка благодарим ти много  bouquet  днес при мен времето е чудесно, но за съжаление все още ми е мн зле и не мога да му се насладя вчера термометрите показваха 28 градуса надявам се и при вас времето да е хубаво все пак започна пролетта. За протокола аз още не съм се записала казвам се Петя 26г. първа бременност и термина ми по мои изчисления е на 22 октомври, но не съм сигурна, живея в Португалия, но иначе съм от Троян.
Желая ви един чудесен ден изпалнен с много усмивки, а на всички който са на преглед едни чудесни резулатати.

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Благодарности на Съни за темичките и за старанието, което полага  bouquet. Аз не съм ви писала от много отдавна, но толкова  Sick Sick Sick и  #Crazy #Crazy #Crazy, че направо не ми се говори. Сега май нещата се пооправят и се надявам да мога да ви пиша по-честичко. Заемам се да ви изчета за да съм по в час.
При мен всичко иначе е ок и в четвъртък съм на преглед да видим как се развива бебо. После ще ви пиша  Wink
Пожелавам на всички мами леко и безпроблемно бременеене и само хубави новини в новата темичка. Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 0
Да ви попитам има ли на някоя мама да и предстои сватба, защото аз на 29 май живот и здраве ще се женя и сега организирам всичко от тук и ми е доста сложно, но ще се спаравя. ако има някоя ще се радвам да пише да обменим идеи

# 35
  • Мнения: 2
Съни поздравления за темичката и за старанието. Simple Smile
Patrisia и на мен ми предстои сватба. Нашата е на 22 май и много се вълнувам как ще изглеждам тогава. Около мен всички ме убеждават, че няма да съм напълняла, най-много 3-4см в коремчето, а в бюста повечко. А вече съм си избрала рокля, така че трябва да внимавам с храната Simple Smile Относно организацията наистина не е лесно. И аз се старая да организирам нещата както трябва понеже приятелят ми е по цял ден на работа, а аз ходя по задачи.

# 36
  • Мнения: 499
Sunny, благодарим за хубавата темичка. Аз съм добре, малко ми се гади, но го карам на по-прости храни като хляб, картофи, таратор и така. Днес слядобяд съм на преглед и вече нямам търпение ...дано всичко е наред Praynig
Лек ден на всички Hug

# 37
  • Мнения: 165
Може ли навън да е толкова хубаво времето, а аз да стоя в тоя офис! На всичкото отгоре днес нямаме никаква работа и така съм се одрямала, а и никакво време не ми минава!Какво ли не четох в интернет, направо умирам за сън! Тая нощ на комшията кучето ме изкара извън нерви! Точно под прозореца на спалнята ни се пада и не спря да лае, направо се побърках! На всичкото отгоре и корема ме болеше! Направих нещо, което не бих направила по принцип, но откакто съм бременна съм доста изнервена! Сетих се че имам останали пиратки от нова година и хвърлих на улицата! То млъкна за известно време и после пак! ужас, направо! Незнам какво да правя с това куче! От както сме се нанесли в къщата не спира и не спира да лае денонощно! Преместихме си спалнята от едната стая в другата, ама уви пак се чува! Незнам какво да го правя, помолих комшията да го премести, той се направи на интересен и нищо! През ноща милото много често се мести да спи в хола на дивана, ама тва е нечовешко, в собствената си къща да нямаш спокойствие!
Сори че ви надувам главата, ама трябваше да споделя че да ми олекне! Поне моето куче е добро и кротко, ама то си е и до възпитание!

# 38
  • Мнения: 102
kisssa макар,че аз съм от другата страна те разбирам. Нямаш идея колко ми е неудобно пък от моите съседи,защото нашето куче започва да лае в 7 сутринта.  ooooh! Колкото и да му се караме,да го бием, да го галим,да му даваме гумен кокъл и тн(и с добро и с лошо сме опитвали) то си лае  #Crazy сутрин съм станала супер експедитивна обличам се докато още спя и в 7:20 вече сме навън на разходка. Ако съм на мястото на съседите ни сигурно не пиратки ще хвърлям ами направо апартамента ще взривя.

По повод на сватбите.  ooooh! На моя приятел му е много лабилна тая тема.  Blush  Той и без това от преди си ме врънкаше за сватба,а като разбрахме че съм бременна пак ми каза да си направим сватба и тн итн да съм си помислела хубаво сега... и аз така го отрязах :"Сегаа викам немога да се разправям и с корема да съм булка,нямаме време сега,а като се роди няма пък да има нужда ти като си го признаеш" и май с тези си думи го нараних така  Tired ,но ще свикне newsm78
Като усетя,че искам сватба ще му кажа  Embarassed пък той няма да ми откаже  Laughing

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 14:31 от labella

# 39
  • варна
  • Мнения: 1 228
Мене пък роднините (и особено едната ми баба ) ще ни натискат да се женим , но нещо не ни се занимава ,на приятелят ми му е се едно ако кажа аиде да се женим ще се женим ,ама аз нещо не искам.
Така ми е добре и нямам нужда да си усложнявам живота. Peace

# 40
  • Мнения: 24
Гледам за сватби си говорите......
Аз като вече минала по този път, бих изразила мнение ,че за мен този ден ще остане така запомнящ се и вълнуващ, както е бил абитурентския ми бал, и надявам се и появата на едно бъдещо бебче. ИСкам да уточня ,че говоря само за емоцията и вълнението от въпросния ден, а не за другите последици произтичащи от факта или липсата на брак.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте,сладки! Hug
Не съм писала 3 дни някъде и вече нова тема,браво на вас.Изчетох ви ей сега набързо,докато спи малкия.
Sunny girl,много се радвам,че на ФМ всичко е било ок.Лелеее,май вярно ще ти е предчувствието.Дано и моето познае. Praynig
И на Хариела браво за резултатите.И какво излиза сега,че мамите с момиче пак ще имат момиче,тези с момче,пак момче? LaughingНяма ли някоя да се похвали,че ги е ''нашарила''? Laughing
За Бхс-категорично няма да правя.Млади сме,здрави,с едно хубаво дете,няма смисъл за мен.Но вече имам час за първата ФМ.На 05.04 следобяд ще е.Тогава ще съм 12г.с и 2дни.Мисля,че имам шанс за пола,нали? newsm78
Иначе сме добре,раста и ям и това е.Нищо не ми става вече,нищо.....ще вадя дрехите от първата бременност май. Crazy
Малкия е ок,но пие ужасни лекарства....в аптеката не искаха да ми ги дават,като видяха че е за дете #Crazy #Crazy #CrazyНо какво да правя,лекари.
Alter Ego, Cordarone 200mg...?Какво ще кажеш?
Извинявай,че те занимавам пак,ако искаш ми отговори де. HugПие ги по 1/2 сутрин и вечер вече 8 дена.След 3 дни сменяме дозировката на 1/2 на ден за 5 дни и после почивка 2 дена.....
Ще откача от притеснение по него вече. SadЗнам,че е добре,но все ме е страх.Това чудо има един тон странични ефекти...и като капак не бива да го извеждам на пряко слънце и трябва да носи очила слънчеви....
Ох,извинявам се многоооо,много дълго стана и ви досадих пак...Ще влизам по-често,че да не пиша такива романи Crazy

# 42
  • Мнения: 2
Съни Благодарим ти ,че те има с нас,темичката е страхотна!
 Днес е празника на Велико Търнова,демек сбора Simple Smile и малкия не съм го пускала на градина,поспахме,после на лунапарк,после в мола да обядваме ,сега спи и аз малко дремнах и от 5 сме на р ден.
 Аз днес се чувствам много добре и дано вече за напред да е все така.Хапвам по малко и начесто Simple Smile smile3505
 Приятна вечер на всички мами и се пазете,само спокойствие и положителни емоции  1dating

# 43
  • Мнения: 873
привет!
днес В. Търново има празник-сутринта беше слънчево, украсено с балони навсякъде и в центъра на града се носеше музика..........аз, обаче, заминах в командировка, но беше неотложно пътуването. на обяд се върнах-времето лошо, детето болно и педиатърът ни попретупа #Cussing out доакто чакахме да и приготвят капките за нос, обядвахме семейно в едно заведение.после скокнахме до МОЛ, после на люлките,въртележките и захарните памуци Party само не знам защо по такива мероприятия не пускат детски песнички,ами люта чалга Crazy

за изследванията-никакви изследвания няма да си правя-скрининги,морфологиии и други подобни-благодаря,спокойна съм си и така Peace

вече навсякъде ме разпознават,че съм бременна-охооо,ама ти си се разхубавила Laughing

# 44
  • Мнения: 9
Desert`Rose, лекарят е преценил съотношението риск/полза и според мен не трябва да се притесняваш. Нали е изписано от кардиолог, а не GP?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт