131 Размирни дни, жасминови нощи - арабски мами, тук ли сте още?

  • 52 128
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 804
ШИЛО -мило, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
Щастие , любов и здраве !  bouquet

Уго, върха си ! Hug

# 736
  • Мнения: 2 804
Шамс , много ме съблазни с тая мента !!! Embarassed
Това ми е една от любимите подправки .

# 737
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
На Шило за рождения й ден,
един подрък скромен и от мен-
туй стихче с пожелания най-лични
за здраве, щастие, късмет,
да се множат успехите ти за напред
и много скоро да ни изненадаш
със малко братче за прекрасната ни Нада!!!

И обещаното си е обещано-няма да ти се размине без тортлета и подаръци  Mr. Green

   

Уго, ако имаш идея, пусни новата тема  Hug

# 738
  • Мнения: 1
Хепи бъртдей ту юююююююююююююююююю

хепи бъртдей ту юююююююююююю

Хепи бъртдей диър Шило

хепи.......

 
newsm68 newsm44 newsm59 nbirthday newsm38 newsm68 newsm44 newsm59 nbirthday newsm38
....
.....
.....
....

Шило, направихме ти деня, Уго и Алвера ти посветиха поезия, аз ти изпях песен. Никой никога не ме е чувал да пея, така че.....

Цитат
'част от съня беше, че се возя на румбата на Люспа'
rotfImao Joy rotfImbo

Рибешкия сън и той е много як. Завиждам ти за тази веселба, моите сънища винаги на апокалиптична тематика.

Уго, моят рожден ден, обаче, не го знаеш кога е  smile3534

................
..................
..................
,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 12:44 от Люспа

# 739
  • Мнения: 1 422
Честит празник и от мене!
Пожелавам ти да видиш мечтите си реализирани и да си много щастлив човек!!


# 740
  • Мнения: 3 804
Цитат
Уго, моят рожден ден, обаче, не го знаеш кога е  smile3534

лю еееееееееееееееее,с това вече ми развали настроението  Cry Cry Cry и спести на другите удоволствието да почетат моята поезия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

момичета,имам един въпрос-понеже ,повечето от момичетата,писали преди това в темата,вече ги няма,а техните лични истории са дадени в линка.Дали още да даваме линка в началото на темата или не ?

# 741
  • Egipet
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ШИЛО БЪДИ ВИНАГИ ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 742
  • Мнения: 800


момичета,имам един въпрос-понеже ,повечето от момичетата,писали преди това в темата,вече ги няма,а техните лични истории са дадени в линка.Дали още да даваме линка в началото на темата или не ?

неееее, по-добре не. и мойта не искам . АКо има начин модератор да ги изтрие най-добре  bowuu

Ахаха, точно мислех да ви избъзикам , че песен не можете да ми изпеете, но Лю се е справила геройски  Mr. Green  Добре само, че не ти се налага да си вадиш хляба с пеене  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз не знам кога е РД на Люспата  Twisted Evil

Алвера, мн вкусна изглежда тортичката ти! И в поезията те бива, но Деси е ненадмината, не съм подозирала за тоя й талант,, трогната съм.

Има ли някой да е пропуснал да ме поздрави  Twisted Evil Twisted Evil

След рибешките ми сънища, днес най-накрая купих 2 плика цаца и сега ги пържа, нанизани на шишчета. Но вече нямам кеф да ям, пърженето ми уби апетита

# 743
  • Мнения: 2 171
Има ли някой да е пропуснал да ме поздрави  Twisted Evil Twisted Evil


Аз Mr. Green

Честит Рожден Ден! Желая ти здраве, щастие, любов, повече почивка и лично свободно време!

Минавам без картинка, защото съм на работа и нямам възможност да се ровя из Гугъл-а, но съм сигурна, че пропускът ми ще бъде извинен Mr. Green

Уго, моята история я няма на първа страница, защото вече съм на мнение, че колкото по-малко инфо има в нета, толкова по-добре. Все пак вие си решавате, то ако някой е супер любопитен, ще се разрови и пак ще ги намери, но според мен тази информация не е добре да е чак "толкова" достъпна Peace

Поздрави на всички Hug

# 744
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Нямах нет 3 дни, та сега ще ви чета, но видях че има бебешки новини Grinning
Омче, честита ти втора радост! Да ти е живо и здраво момиченцето! Много радост да ви носи! Нека мир и щастие има  в дома ви! Прегръдки и те чакаме да се появиш! Hug

Шило, жива и здрава! Много да те слушат кюрда и кюрдката! Grinning Мерси за почерпката! Mr. Green

# 745
  • Мнения: 1
[Дали още да даваме линка в началото на темата или не ?


He!

P.s не само да не слагаме линка, ами направо гомахни от нет пространството, за щото ако остане ще може да с ечете от старите теми

# 746
  • Мнения: 800
[Дали още да даваме линка в началото на темата или не ?


He!

P.s не само да не слагаме линка, ами направо гомахни от нет пространството, за щото ако остане ще може да с ечете от старите теми

направо помоли модератор да го изчисти  Mr. Green




Мерси за почерпката! Mr. Green
ама каква съм , ще помислите, че ми се свиди да черпя  Embarassed  така си е де
Да докладвам за подаръците  Mr. Green подарък от мъжа ми , както винаги нямам  Mr. Green  май тва е втория ми РД дето и той е тук.. ааа сетих се, имах навремето подарък от него, един секси изрязан потник, дето се носи без сутиен. Като ми го подари се разревах, кръвна обида ми нанесе,направо като подигравка го приех, та тогава дори нямах цици  Mr. Green  Сега имам, но щерката постоянно виси на тях. Освен да го изровя потника да го понося из нас  Mr. Green
Баба както винаги ми даде 20лв да си купя гащи  Mr. Green Добре, че напоследък ги дава на ръка. Преди тя сама купуваше , както им казва "камизолки и гащета". Камизолка значи потник с дантелки  Joy Имам поне дузина , седят си  непокътнати, но тя държи за всеки празник да ми подари подобни, въпреки че не нося  Mr. Green
Мама ми подари купешка торта и цветя. Тортата е в хладилника. Цветята кюрдката ги накъса. Птрвоначално я беше страх от тях, след като 5мин ги оглеждаше от дале4е се приближи с върха на пръстите ги хвана , видя , че не хапят и после страстно ги накъса  Laughing  е спасих 2-3 цветчета.

Та това е, празнувам-непразнувам  Mr. Green

и куриер донесе "английските маркови дрешки" за малката  Sick миришещи на застояли складове, явно аз съм единствената балама, дето се е минала да поръча и да им направи оборот. На картинка изглеждат някак си "по-английски" , а на живо "по-китайски". Мъжа ми каза само "горкичката ми"  Mr. Green  и искрено ме съжали за несполучливите онлайн покупки. Ама здраве да е

Та така забележително протече първата половина от рождения ден на Шилан. Следва продължение.....

# 747
  • Мнения: 1


направо помоли модератор да го изчисти  Mr. Green




Абе Шило, стига с тоя модератор, татти ли ти липсва? въпросната ценна информация въобще не е в маммата, а на друг сайт, доколкото си спомням.

за румбата забравих да ти кажа, наистина често трябва да се изпразва от насъбраните боклуци, но пък всичко става много лесно, нали първоначално е изобретена за мързеливи американци. А първия път като чистих събра толкова много прах и така се беше сгъстила вътре, че приличаше на одеяло. Mr. Green

# 748
  • Мнения: 800



 А първия път като чистих събра толкова много прах и така се беше сгъстила вътре, че приличаше на одеяло. Mr. Green

супер, можеш да го пробуташ на англичаните като "автентичен български китеник от Родопите"  Mr. Green

# 749
  • София
  • Мнения: 434
Честит рожден ден, Шилан!   Hug

Пожелавам ти да си винаги обичана и домът ти да е пълен с детски смях.

Няма да слагам картинка, не ги харесвам много виртуалните почерпки. Стори ми се, че и ти си на това мнение Wink

Относно линка за житейските ви истории.... от няколко дни се ровя из темите. 88ма и 89та са ви най-пълни с лична информация, поне според мен. Преживяванията ви са безкрайно интересни, но и доста лични. Ако не искате всеки нов и любопитен посетител като мен да чете, може би наистина е по-добре да ги свалите. Все пак, има и доста недоброжелатели, които, обаче, не биха си правили труда да ровят. А тези, които искрено се интересуват от приказките от 1001 нощ, ще имат търпението да се поразтърсят. Аз също забелязвам голям отлив от предишните теми, много момичета ги няма. Врмененно ли не пишат или просто вече не следят темата?

Общи условия

Активация на акаунт