Имаме си НОВИНА, БОРЯНА роди се във АПРИЛската тайфа!!!!

  • 79 522
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 534
ами тогава ще започна официално прозвъняване пак на двете Галки, Ваняиван, Ласи и Ценителка, за да се уточним дали и те са свободни на 04.01. Сайтът на клубчето е;
 http://lionking-bg.com/
                           
Тифани, заповядай сама де, таман ще пазиш децата  Mr. Green ooooh!

целууувки
 

Ехооооо гости на събирането приемате ли   Grinning    и аз ще съм в София на 4 ти  Peace  ще е супер ако успея да се класирам за тази Софииска среща

# 691
  • Мнения: 130
Белисима, иска ли питане. Мисля срещата да е в около 18,30, за да могат работните дами да имат време да се приберат, да вземат децата и да дойдат - все пак е рабоотен ден.

# 692
  • Мнения: 54
Аз ще дойда - с децата и може би с баща им Simple Smile Само да сме здрави - ок съм за 4-ти, за 18.30 Simple Smile
Хелън, благодаря за организацията - момичета, хайде всички от София, които имат възможност да се включат - ще бъде супер Simple Smile До колкото разбрах залата юе бъде резервирана само за нас - ще имаме спокойствие и ще бъде приятно  Peace

# 693
  • Мнения: 130
ok, значи засега са ми потвърдили за 04.01 от 18,30 в Цар Лъв Ваняиван, Ваням, двете Галки, Ехмея, Ласи. Пете, предполагам, че и ти си ОК, Тифани и Белисима - -също. Резервирането на залата е 100 лв, аз твърдо искам да я запазим само мза нас, какво мислите? Това вклюва само наем зала за 2 часа с 2 какички. Трябва да попитам има ли и такса за над определен брой деца...Пишете ми дали искате и някакъв кетъринг, защото трябва да се поръча 3 дни преди това, Аз не държа на кетъринга - в крайна сметка децата ще са закусили и няма да е още време за вечеря...както искате. Пишете. Утре ще платя капар (ЧЕ НЯМА ДА СЪМ ТУК ДО 31, А ХОРАТА ПРЕДПОЧИТАТ ПРЕДИ нг ДА ЗАПАЗИМ ЗАЛАТА). Весели празници (пиша с една ръка...). Чакаме и още желаещи...bbub?
П.С. ВаняМ - тъкмо на 04.01 ще почерпиш с парите от сурвакането на 03.01  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 749
Много се радвам, че пак ще се видим  Hug

Идеята да сме само ние е супер. Аз съм "ЗА". Ще си делнем парите. Така като гледам се падат по около 10 лв на човек (Тифани не я броя, защото ще е без деца и няма да се възползва от какичките...освен ако не доведе мъжа си Mr. Green )

Кетъринг и аз не мисля, че има нужда. След Коледа и Нова Година за ядене няма да ми се иска и да помислям (надявам се)  Tired

Хайде Софийски мами, дето четете скришно, сега е момента да излезете на светло и да дойдете. Ще си изкараме супер.

Хелън, аз не сурвакам Wink

# 695
  • Мнения: 534
Браво на Хелън за организацията   Hug ние със сигурност ще дойдем с Габи  Peace  ,аз предпочитам без кетъринг тъй като Габи никога нищо неяде по такика детски клубове  ,тя е супер супер злоядо дете  :ooooh ,плащай капарото за залата да е само за нас и после ще си разделим парите.  Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 749
Ей, Маги, много се радвам, че ще се видим  Hug

# 697
  • Мнения: 209
(Тифани не я броя, защото ще е без деца и няма да се възползва от какичките...освен ако не доведе мъжа си Mr. Green )
Ако го доведа верно ще се наложи аз да ви гледам децата  Mr. Green, а и не се съмнявам, че и той ще е доволен  Mr. Green, но за негов "късмет" е на работа Simple Smile
Така, че сама ще съм  Grinning

# 698
  • Мнения: 534
Ей, Маги, много се радвам, че ще се видим  Hug
Hug и аз много се радвам  Hug

Може ли само да помоля някой който със сигурност ще присъства на събирането да ми даде телефона си на ЛС ,че ако нещо  имам проблем със намирането на  клубчето да звъня че ще идвам сама с колата  Peace

# 699
  • Мнения: 130
Олеее, тези от Цар Лъв как ме ядосаха предновогодишно  ooooh! Иван отиде да им даде капаро и ми каза, че трябвало да се обадя веднага, за да се уговорим за ктъринг. Аз им звъня в 13 без 10 (а работят до 13 днес) и им казвам, че съм говорила с другите майки и че не искаме кеъринг, че ще сме на свободна консумация - и мацката като започна по телефона - ама какво и е партито на вас - казвам, следКоледно, без конкретен повод - ама няма ли да е тематично, пиратско, приказно...Викам - не, просто ще се съберем и ще резервираме залата. Добре, въпреки че хубаво било да сме с кетъринг, тогава оставало само да кажа детското менщ какво ще е. Викам - ама вие сега за първи път ми казвате за детско меню. Задължително било. СТандартното - пица със сок - 5 лв...Та 3 пъти се обаждах и се карах с тях, за да откажа това детско меню, за което наистина не ме бяха предупредили (аз съм празнувала при тях и сега се сешам че и преди съм имала този проблем...но сега наистина никой нищо не ми каза за детско меню...И мацката ми виа - ОК, не сме ви предупредили, ама вие сега какво очаквате сега от мен?  Shocked Все пак пропускът не е само наш! Вие, вика, защо не попитахте  Rolling Eyes Викам й - вас като ви оперират, вие питате ли предварително дали ретропубично или трансректално? Тя вика - не ви разбирам... Най-накрая се сгласиха да сме без менюта...та моля ви, ако отидем да не някой да се притршка за детско меню Laughing Hug Айде, Весела НГ!!!

# 700
  • Мнения: 130
Eeee, тук няма ли кой да честити една НОва одина! Да сме живи и здрави, много богатство в душите и в домовете ни!!!

# 701
  • Мнения: X
Да ви е честита Новата година!!!! Много здраве и късмет за всички вас и семействата ви! Дали ще е последна за света или не, няма значение, дано е изпълнена с невероятно весели и хубави емоции  Hug
 Завиждам ви за срещата, снимайте много и може да обсъдите някои детайли по Трансгалактическата ни среща идния сезон пролет/лято  Mr. Green, Ехмея, кой по ред edition  Mr. Green беше? Че не остана бе, ей го къде е май-юни.
 Нашето семейство изпрати една от най-лошите ни години, дано както се казва всичко лошо е останало в нея и напред ни чакат поне малко повече хубави неща  Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 534
Честита Нова Година на всички пожелавам най вече здраве и щастие в семейството   Hug

Завиждам ви за срещата, снимайте много и може да обсъдите някои детайли по Трансгалактическата ни среща идния сезон пролет/лято  Mr. Green, Ехмея, кой по ред edition  Mr. Green беше? Че не остана бе, ей го къде е май-юни.
 
Емма естествено че ще се стягаме за следваща Трансгалактическа среща  Hug дано има повече кандидати тази година



Да попитам момичетата който знаят този Цар Лъв където ще се събираме сега,аз малко познавам София но мисля че ще се справя за да дойда сама с колата от Дружба до там  , този детски клуб нали се намира в един по нов жилищен комплекс в дясно от голямото кръстовище  на Била и в комплекса с кола неможе да се влезе има бариери и детския клуб се намира в горната му част ,блоковете от едната страна са със френски прозорци такива до  земята ,само ако може да ме посъветвате от коя страна на този комплекс е по добре да вляза с колата тъй като имам някакви мътни спомени че там няма никакво място за паркиране Thinking

# 703
  • Мнения: 8
Честита Нова Година! Дано за всички ни Новата 2012 е по-добра от изминалата!

Очаквам и силно се надявам за мене да е, защото на високосни обикновено ми върви  Wink

Белисима, за клубчето не мога да помогна  Hug

Няма ли някой да даде тема на разговор, че да попишем малко, а може и някоя анкета... Flutter

# 704
  • София
  • Мнения: 749
Честита Нова Година на всички! Да сме живи, здрави и засмени! Всички лошотии да останат в миналото!

Ние преди малко се връщаме от Пампорово. За пореден път се убедих колко е малък света или пък колко голямо е покритието на бг-мама Simple Smile На една маса посрещнахме Новата Година със сестрата на мъжа на Alokazia (простете, но не знам как се нарича - зълва, етърва ?!) и с колежка на Хелън Simple Smile

Точа зъби утре за партито Simple Smile Маги, аз като гледам на картата, уцелила си кръстовището  Peace За същото говориш. Но на мен ми се струва, че можеш да продължиш по България в посока Бояна и на първата пряка вдясно да завиеш. Признавам си и аз, че не познавам този квартал. Пускам ти на ЛС телефона си.

До утре, дами Wink

Общи условия

Активация на акаунт