Любители на кучета-19

  • 62 735
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Привет и от нас в новата тема. Днес с Ари тръгнахме да се качваме на Джендемтепе, аз обърках пътя и се замотах по някакви пътеки и накрая стигнахме само до средата и се върнахме, но държа да се похваля с перфектно куче - крачеше си спокойно до мен, душеше с интерес, не изяде нито един боклук (е, това защото имах джоб с дребни лакомства и постоянно му ги предлагам Simple Smile ). Сега сме в процес на учене да връща хвърлена играчка. Най-много му харесва гумен ринг, обича  и пискащото си фризби, но общо взето бързо му омръзва и трябва честичко да ги сменям.
А за усукания стомах по принцип съм чела, че се случва при хранене веднага след игра или при игра веднага след хранене. И наскоро попаднах на статия, в която се казваше, че можело да се получи и при бързо лочене на вода. А Ари лапа извънредно лакомо и бързо и пие до задавяне, след което често започва да хълца. Затова се чудя дали има начин да го накарам да забави темпото newsm78. Ако се сещате, казвайте как.

# 16
  • Мнения: 11 392
За Фрей  newsm59

и за темата   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 11 119
Ерота, благодаря за новата темиа!   bouquet
ЧРД на Фрей!  Heart Eyes

И моите драми с храната на кучката продължават...
Освен това вчера някой идиот подпали полето където се разхождахме и сега всичко е в сажди...

Мрън Sad

# 18
  • Мнения: 247
Запис  Blush .

Ерота,   bouquet за темичката.

 newsm67 ЧРД на Фрей !!! Да ви е жив и здрав  Hug .

# 19
  • Мнения: 678
Честит РД на Фрей,снимки на малките качвам след малко...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=205853766107439&set=a … 6.100000484512507
Има и още нататък....

Извенете ме за качеството,но толкова много за изцапали стъклото на вратата на терасата....

Последна редакция: нд, 13 мар 2011, 18:17 от Пепито

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Eeee, чудни са!
37-ма снимка мнооого ми харесва  Mr. Green

Трябва да въведем ново правило - да се записваме със снимка. Какво ще кажете?  newsm78

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас с Оскар Simple Smile Благодаря за новата тема, видяхме се в колажа Simple Smile ЧРД на Фрей!
Ето го Оскар как възнамерява да прекара неделята Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 678
Здравейте и от нас с Оскар Simple Smile Благодаря за новата тема, видяхме се в колажа Simple Smile ЧРД на Фрей!
Ето го Оскар как възнамерява да прекара неделята Heart Eyes

Точно така,и Зара й поставяме 2 възглавници и спи много добре...

# 23
  • София
  • Мнения: 7 997
И моите драми с храната на кучката продължават...
Освен това вчера някой идиот подпали полето където се разхождахме и сега всичко е в сажди...

Мрън Sad

Да не сте около Западен парк, че вчера следобяд беше подпалено нещо и заминаха поне 4 пожарникарски коли.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 119
И моите драми с храната на кучката продължават...
Освен това вчера някой идиот подпали полето където се разхождахме и сега всичко е в сажди...

Мрън Sad

Да не сте около Западен парк, че вчера следобяд беше подпалено нещо и заминаха поне 4 пожарникарски коли.

Не, Левски Г...

Пепи страхотни сладури са кучовците!  Heart Eyes
Летящото кутре е много готино.  Laughing

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ч.Р.Д. на хубавия Фрей!Виртуални целувки от нашата госпожица!  bouquet
Чудесни снимки сте показали Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 850
  ОПа и ние в новата темичка , днес пак бяхме на инжекция и то 2 , при първата Ронко не го заболя , но втората същояща се от чисти витамини много плака  Sad , дано да има някакъв ефект ... макар , че преди 20 мин му сервирах и вобще не си дава зор и не е вкусил храната.

  Ерота, благодаря за хубавата темичка  Hug  bouquet

  Фрей, честит рожден ден , да е жив и здрав и много дълги години да радва стопаните си   bouquet Hug

  Пепито, ахх това вашето направо е луд купон , страхотни са  Hug Heart Eyes

 Хубава вечер на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 678
жгмъц,Това е Дюк,много  бързо бягат тези кучета......

# 28
  • Мнения: 850
  Здравейте , отново .... малко съм претиснена , освен че Ронко не жилае да се храни повърна 2 пъти в последния час и половина . Препарата, които му дават е киноселен и въпросните чисти витамини днес ... незнам какво да правя вече , той в момента определено се чувство добре , не желае да играе , както е нормално за него в този час ... само  ме търси и се гушка в мен  Sad 
 ПП току що ака и му беше малко по-рядко от обикновенното , но не разтройство  Sad

Последна редакция: нд, 13 мар 2011, 20:02 от mmmshushy80

# 29
  • Мнения: 4 479
vmarinska , за ти е жив и здрав Фрей  bouquet.

Пепито , страхотни са.

Gugito, ние и с бабаитлъка се справихме. Абе, образцов е.. почти Mr. Green. Днес си правихме експерименти навън, ако не го повикаш, въобще не се интересува къде си, скрих се на 100м. от него, докато се беше задушил, вдигна глава, поогледа се и толкова, какво да се притеснява, че стопанина му го няма ooooh!.
Чудесно е, че Ари ти се е паднал какъвто си искала. Аз имам слабост към овчарките, мога да си взема след като култивирахме Фокс, но ме спира точно безкрайната им любвеобилност и търсенето на човешки контакт. То е едно скрибуцане, лай, все да им обърнеш внимание, все фокусирани върху теб....пък  аз съм свикнала на спокойствие, заради високомерието на Фокс.



Ето и малко некачествени снимки от епопеята по триминга на Фокс. http://www.facebook.com/editphoto.php?fbid=206271879383703&a … oto_album_comment. То беше борба, мъжът ми има два мазола, сега ще видим какво ще го правим, ако застудее. Не се смеете много, това ни е първия опит Peace


mmmshushy80, дай му активен въглен и ако иска вода.

Общи условия

Активация на акаунт