Отговори
# 45
  • Мнения: 873
запис в новата тема и от мен! заглавието е, че сънуваме октомврийчета, пък вие говорите за разни сънища с Б. Борисов hahaha  аз често сънувам вода-залива ме, ходя над нея и ме е страх, че ще падна.....в психоанализата водата символизира, майчината утроба, неизвестността, неизбежността и.....страхът от смъртта Tired
кога ще оздравея и аз и кога ще се стопли времето,че да започна да се наслаждавам на бременността Crazy вече изглеждам като преяла-коремът ми беше с извивка навътре и изпъкнало малко в долната част, а сега го усещам подут и повдигнат нагоре Confused

днес Лили отиде на градина-не я пуснахме два дни,понеже и тя беше сополива, но явно не му се седи на детето вкъщи с болната му майка Embarassed вече е добре детето и снощи плака за градинката.пожелавам на всички такива адаптични и социални деца Hug

иначе днес ще се взема в ръце,понеже милото има рожден ден txtloves

# 46
  • Мнения: 81
МОже и мен да запишете на 26   Hug ,вчера доки ни изненада с 1.72 см бебче с пулс,а аз си мислех,че съм още в 5та седмица(изчислена от калкулаторите в нета),та се оказа,че няма да съм ноемврйска мама,тъй като овулаията ми е била веднага след цикъл и бебо от раз стана!Много се вълнувам,тъй като ми е първа бременност,за жалост придружена с много повръщане и обезводняване,отделно всички симптоми,които могат да съществуват  Laughing

# 47
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Здравейте момичета!!! Не съм писала отдавна,но ви следя когато имам нет. Не пиша  редовно,защото съм в чужбина и тук нещата са по-различни и няма как да коментирам наред с вас темите,които обсъждате.Видях,че съм пропусната в началната страница, а и бройката на бебета не е точна.  Flutter Аз съм другата бъдеща близнашка майка.Бях писала,че съм на 27 години,първа бременност и термин 07.10  Flutter Ние сме добре докторът ми пусна кръвни изследвания,които са добри и в неделя сме на преглед да видим колко сме порастнали и  се надявам да разберем какви са близначетата еднояйчни  или двуяйчни.  Flutter Пожелавам на всички ви много спокойствие и почивка.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Добре дошли на marchina и Beauty_bs .Лека бременност ви желая!   bouquet
Съни,оформлението на темичката е супер,благодарим!   bouquet
Аз първата бременност си я карах в Атланта и не съм правила никакви БХС-та и ФМ  Laughing.Сега също няма да правя....Господ си знае работата....Ако има някакъв проблем-така или иначе не можем да променим нещата,дори и на 100 ехографа да ни гледат и всичката кръв да ни вземат,но това си е лично мнение. Peace
И аз започнах вече със сънищата. Tired Снощи сънувах как една жена,облечена в бяла рокля ми подава бебето и то беше с тяло на маймунка и глава на извънземно. #Crazy newsm78 Луда работа....Обаче като се събудих ми стана много кофти и се поуплаших....
Някой беше споменавал за болки в кръста-мен пък ме боли целият гръб,но само от лявата страна Rolling Eyes Странна работа,обаче е много неприятно.Днес ми се гади за първи път и хич не се чувствам добре.
Освен това исках да попитам дали някой има проблем с косопада?Сега като чистих с прахосмукачката....по мокета имаше толкова много нападала коса,едва я изсмуках с прахосмукачката...Много е кофти....и като се къпя по ръцете ми остават топки коса ooooh!Скубя се като някаква котка....Не знам какво да правя с този косопад,досега нищо не ми е помогнало да се отърва от него.....

# 49
  • Мнения: 165
Ех че хубава нова темичка си имаме! Поздрави! Оформлението е страхотно.
Незнаех, че толкова много се увеличил броят ни! Нека си имаме октомври живот и здраве едни хубави, розовки и здравички бебочета. newsm30
както виждам историите със сънищата не свършват! При мен напоследък също са доста странни! Сънувам ту бебето, ту някакви момчетата, които съм харесвала в училище, но не сме били нито гаджета нито нищо. Дори се чудя от къде мозъкът ми се сеща за тях. newsm78 Като гледам някои са го обърнали на Бойко  hahaha
Толкова пъти прегледа групичката ни във фейса, че да свикна с това кой ник на кого е, че  да мога като ви чета да ви свързам с физиономия. Но нещо се позатрудних. Weary
Все си ви свързвам с никовете, а не с именцата! Thinking
Sunny_Girl мила теб тази кашлица няма ли намерение най-накрая да те остави на мира! Стискам палци по-скоро да си отива!
Desert Rose  направо ме изуми с килограмите си от първата бременност! Колко кг. качи за цялата бременност?
Моя следващ преглед отново е след много време! Чак на 12.04.2011. Та това е след цял месец! smile3511
Ужас.

# 50
  • Мнения: 0
Момичета, бихте ли ми казали кога се взима това направление от личния лекар за жк. Аз сега ходя на частно и си плащам.Мисля да отида да питам личната, но ще съм благодарна ако някоя от Вас може да ми каже  Grinning

# 51
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Лелееее докато се запиша в новата тема вие вече сте изписали 4 страници  Shocked Mr. Green

Съни, чудесна тема както винаги  Hug

Утре е моят преглед и ще ви помоля и на мен да ми стискате палчета  Praynig

Отивам да ви чета  Joy

# 52
  • Мнения: 24
Ще стискаме, не се притеснявай. И да се върнеш с хубави новини  Praynig

# 53
  • варна
  • Мнения: 1 228
и аз съм на преглед днес извънредно,снощи получих леко зацапване ,но го отдавам на цял ден ходене по лекари ,зъболекари и притеснения .Днес нямам ,но ме боли ниско долу и реших да посетя моя доктор хем да видя бебо жив ли е здрав ли е че се това и ме в главата   Embarassed
Помолете се за мен мили момичета  Hug Доктора е от 14:30 и не минава това пусто време #Cussing out

# 54
  • Мнения: 24
mimenceto123, търпение и вяра миличка, важно е позитивното мислене.
Ще ти стискам палчета, да се върнеш с добри новини Praynig

# 55
  • варна
  • Мнения: 1 228
lacrimaaa  благодаря ти мила ти си ми голяма опора   Hug Hug

# 56
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
mimenceto123 стискам палци и ще чакаме да се завърнеш с добри новини Hug

# 57
  • Мнения: 165
dobito, mimenceto123 стискам ви палци! Знам че всичко наред при вас!
slancho1 при мен гинеколожката ме прати за направление за жк, след прегледа в който чухме сърчицето и се уверихме че всичко е наред с бебо. При другите мами не знам как е!

# 58
  • Мнения: 9
dobito, mimenceto123 и аз стискам палци! Hug
А, това със зацапването е възможно да се получи на датата, на която по принцип би трябвало да ти идва цикъла Peace...дано да е това Praynig

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 14:15 от Alter Ego

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 И аз да се запиша в новата темичка  Laughing
 dobito, mimenceto123  успех милички и само положителни мисли. И аз днес ще ходя при моята лекарка да си видя изследванията , дано вичко е наред Praynig
Alter Ego , сега като се замисля и аз имах зацапване точно на датата, на която ми идваше, но аз го отдадох на това ,че ми бяха взели цитонамазка. Може би си права.
 Благодаря на вички за поздравите вчера  bouquet
 Sunny_Girl браво за темата newsm10
 Сега отивам на доки стискайте палчета.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт