"Системата минус 60" - тема №21

  • 39 965
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Не съм на вашата система, лутам се в момента.Имам въпрос към Жаси - за колко време постигна този впечатляващ резултат?Поздравявам те!


Благодаря много! Ами от края на юни досега. Но 1 месец през лятото бях абсолютно несистемна, защото бяхме на морето. А ноември и декември бях двата месеца на легло, защото ми оперираха крака, та само яденето ми беше системно, без никакво движение и упражнения. Затова свалих съвсем малко килограми тогава. Значи, от 9 месеца на системата, имам ефективни 6 месеца горе-долу.
Но и аз много нарушавам, де. Сиси, като много по-стриктна от мен, само за 5 месеца беше свалила 25 килограма някъде.
Затова - според зависи. Ако си стриктно системна, правиш упражненията и масажите, 20 кила можеш да ги свалиш преспокойно за 4-5 месеца.
Ако като мен, нарушаваш, отнема двойно повече време.


А какво толкова те плаши яденето сутрин?  Grinning

# 736
  • Мнения: 6 443
Честит рожден ден, Стеле! smile3525

Жас, и аз се надявам за 4-5 месеца да махна поне 20.Засега съм предоволна.Днес кантара закова 70, което значи -5кг за 22 дни  Party

От днес отчет:
З: Бисквитена торта - 2 парчета  Laughing
О:Пилешко със салата
В:Ябълки и портокал с канела и кисело мляко

# 737
  • Мнения: 0
Понеже и моите килограми са много се надявам и при мен да се получи нещо подобно  Praynig

# 738
  • Мнения: 4
А момичета на вечеря може ли да се консумира извара в комбинация със сухар? Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 0
Може по  ВАРИАНТ 7 "МЛЯКО, СИРЕНА И СУХАРИ"
Сухарите да са ръжени  Peace

# 740
  • Мнения: 480
Привет, привет!
Спомням си , че Мираманова(така се казваше авторката нали) е отслабнала за 18 месеца 60 килограма, което е около 3, 300 кг на месец, което е един доста здравословен резултат, максимум до 4-5 килограма е добре, за да няма стрес за органима за кожата и така! Аз днес съм системна, но си закусвам доста стабилно, та незнам с такива закуски дали ще има резултат ще видим и понеже ставам рано към 7-8 хапвам плод и две бисквити или сухар, после към десет закусвам стабилно днес беше супер гуляй Embarassed
з .пълнозърнеста питка с филе и масло, кроасан с нуга и питка с сирене гауда
о.макарони от твърда пшеница с яйце тиквичка и сирене и за
в.круша, чаша кисело и чаша прясно  мляко





















# 741
  • Мнения: X
Привет, привет!
Спомням си , че Мираманова(така се казваше авторката нали) е отслабнала за 18 месеца 60 килограма, което е около 3, 300 кг на месец, което е един доста здравословен резултат, максимум до 4-5 килограма е добре, за да няма стрес за органима за кожата и така!


Ако имаш книгата, ще видиш, че тя е махнала повечето килограми първите 4 месеца от системстването.
Майка ми ми отмъкна книгата, та не мога да видя, но мисля, че Мириманова първите 20 кила ги беше свалила за 2 или 3 месеца.  Peace



# 742

Общи условия

Активация на акаунт