Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 164
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 130
Хихиии Диданка, като казах че одъртосвам вие не ми вярвате Simple Smile! Лесно ти е на тебе - агнешка чорба такава Heart Eyes)! Ами пусто помня че и ти имаш днес рожденник ама съм решила че е мъж ти! Та все-пак имаш поводник не се скатавй! Party
Ако има още празнуващи честито!

# 676
  • Мнения: 252
Ехее, благодаря, че се сетихте! Ние сме на пикник в момента и малко трудно ще кача почерпка, но да честитя и на Комарчето. Да са ни живи и здрави рожденниците, да са им горещи сърцата и щедри душите (рачешка работа)!

Чакам да ми свърши сатурновата дупка, та дано се освестя и си върна буйната натура, че се разпрозявах от отегчителни несгоди.
На Деедее една огромна прегръдка и стиснати щипки за моралната и всякаква подкрепа, дето ми оказва!

# 677
  • Мнения: 297
пак сте писали многоооо ,ние бяхме на Видин малко с Радостче и затова не съм писала.Ще наваксвам с материала smile3529 иначе Радост пак има сополи и пак стават зеленички и в понеделник ще я водя при педка  #2gunfire писна ми вече от тях.Айде ще пиша пак  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 162
Честито на рождениците!
Да са живи и здрави и мноооооооооого позитивни!

Ние го играхме отпоскари тая седмица ама...б...ти отпуската - Дани да не пропусне пак се скопоса.....стоя 2 седмици в Разград уж на оздравителни процедури и майка ми току ми вика "Абе кашля и се хремави" ама от пустата ясла съм притръпнала на сополи и кашлица и не се впечатлих...та като си го прибрах във вторник и в сряда го заведох за всеки случай при педка и.... БРОНХИТ  Shocked и АБ естествено...тоя път устисках обаче и го заведох и при хомеопатката...тя ме овика естествено за предния АБ ама...няма как...та ще видим дали е минал номера без АБ в понеделник. Стискайте палци Simple Smile

# 679
  • На топло...
  • Мнения: 584
                    Моето бебе е вече на годинка!  Grinning


                                          

# 680
  • Мнения: 297
Айдеее изтъркули се 1 годинка на Яниии- да му е честита,да е здрав,много усмихнат и щастлив!
mamaAnna -бързо оправяне  Hug
Айде и ние ще видим утре и нашата мома с кво се е обзавела  ooooh!
Лек и весел ден   bouquet

# 681
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ееех, Диди, няма да ти забравя закуските миналата година и колко много ме радваше!
Да си ми жива и здрава  bouquet!
А Радостче да се е обзавела с нещо безобидно дано!

Ани, дано и Дани се оправя вече...

# 682
  • София
  • Мнения: 167
Нуши, честит ти рожденник! Ех, как си минава времето! Кога бяхме чакащи ноемврийки, кога вече и вторите станаха на по годинка! Голям янак да порастне, със щура и здрава глава! Много бели да ти замислят с баткото, но винаги с усмивка да ги посрещаш!  Hug

Честито и на останалите рожденици, макар и на  патерица!   bouquet Живи и ЗДРАВИ!

Болничките дечковци да оздравяват, че вече е лято, време е да се тича на воля по парковете!

# 683
  • Мнения: 252
Нуши, да ви е жив и здрав Яни! Добра душа си родила, много късмет да има и все добри хора да среща! (мъжете раци толкова са добрички, че все си намират кой да ги тормози)

# 684
  • Мнения: 347
здравейте
приемате ли нови попълнения Grinning

# 685
  • София
  • Мнения: 167
здравейте
приемате ли нови попълнения Grinning

аааа, защо ми се върти из главата, че не си "ново" попълнение?  Thinking
добре дошла обратно   Wink надявам се този път да останеш за по-дългичко!  Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 70
Честито на всички празнуващи  baloni

Ние сме в Гърция вече. Вчера бяхме малко на плаж, но днес е хладни и Ники го пропусна.
Тя е на антибиотик, кашля все още. Дано се оправи, че незнам....

здравейте
приемате ли нови попълнения Grinning

аааа, защо ми се върти из главата, че не си "ново" попълнение?  Thinking
добре дошла обратно   Wink надявам се този път да останеш за по-дългичко!  Hug
И не мен ми се струва, че не си новичка  Hug

# 687
  • Мнения: 8 952
DeeDee76 , ЧРД! Много здраве, радост и късмет от мен!

ЧРД и на Яни! Да расте здравичък и послушен за радост на мама и тати!


Добре дошли на новите стари - Yanoren !   bouquet Не сме те забравили!

Болничките да оздравяват!
Ние Слава Богу вече пооздравяхме. Симона от вчера официално съм я обявила за здрава, а аз почти. Днес сме на ясла след 10дневно прекъсване. Много ми е кофти дето не й харесва на яслата. Чувствам се като някаква мъчителка на деца.  Cry Спомням си на мен самата колко неприятно ми беше да ходя на детска градина.... И направо сърцето ми се къса..... А с каката нямах такива проблеми - спокойно си ходеше детето, харесваше й.
Ееех, моренце - в събота отразихме един плаж, ама беше малко облачно. Симона миналото лято не излезе от водата, а тази година - страх я било от вълните, студена й била водата.  Rolling Eyes Дано да е инцидентно и при следващото посещение да се покъпе.

# 688
  • София
  • Мнения: 167
Утро, и Ида не искаше да ходи на градина. Бяха големи драми. Всяко излизане сутрин ставаше с 100 измишльотини, котки, кучета, подаръци ... Водеше я свекърва ми. Там пак се мръщеше, пореваваше си. Аз не я водех, защото много плачеше за мене и отиваше по един час на раздяла. Но вече трета седмица аз я водя. Първите 2-3 пъти бяха пак едни драми, но вече си ходи с кеф! Направихме си ритуал, прегръщаме се. Позволявам й да ме гушка колкото иска и изпращането ни се превръща в "айде още една прегръдка, и още една и още една" и така 6-7 пъти и като се успокои сама си казва "успокоих се" и хуква навътре. Не знам, дали защото аз я водя и вижда, че не си оставам у дома или просто вече свикна, но вече определено ходи с кеф. Днес дори чао не ми каза, хукна навътре и забрави за мен. На мен пък ми е готино така. Като знаех, че плаче, и аз се чувствах като теб - като най-злата майка на света, отвътре ми се късаше сърцето като чуех, че пак е плакала. Тя и за това много-много не ходеше на градина до сега, понеже за най-малкото подкихване и си я оставях у дома, да не се тормозим и двете. Но ето, че свикна. Аз също свикнах. Трябваха ни 9 месеца. Това ти го пиша, за да те успокоя, евентуално, че рано или късно ще дойде момент, в който ще свикне. Стискай зъби и не се отказвай.  (не, че имаш избор) Hug

# 689
  • Мнения: 347
ами аз... Laughing
не знам
от както бяхме бременни ли ме помните
аз тогава от спане все нямах време да пиша Grinning
в крайна сметка на 24 ноември се сдобих с Георги, но искам да почета малко тук как сте вие и как се справяте
нашия юнак все боледува, много му е слабо стомахчето-от най-малкото дриска, слаби са му ушенцата-все там го удрят настинките...и въобще много е болнав
та реших да ви се пооплача и да видя дали имате някакви бабини илачи за застопоряване на положението
не изкарва в яслата и два часа и после е болен 4 месеца Cry

Общи условия

Активация на акаунт