Вярва ли детето ви в Дядо Коледа?

  • 1 416
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 114
Косьо е на 7г. и 5м.  До миналата Коледа вярваше безрезервно. Миналата Коледа започна да задава въпроси. Най-много го притеснява, че не може да види самия Дядо Коледа в момента, когато оставя подаръците. Освен това се появиха и "технически въпроси"- откъде минава, как точно си отваря вратата и т.н. Simple Smile Струва ми се, че въпреки това, обаче, все още вярва. Интересно е, че от малък знаеше, че на детските коледни празненства Дядо Коледа е преоблечен артист, но това ни най-малко не го притесняваше. За него истинският е този, невидимият, който оставя подаръците под елхата през нощта. Предполагам, че все някой ден ни очаква откровен разговор, и много се надявам да мога да му обясня, че дядо Коледа наистина съществува по един особен приказен начин, че съществува така, както съществуват доброто, обичта, грижата за другите, топлината на семейните празници.

# 16
  • Мнения: 4 358
Тази година за първи път говорим с Оги за Дядо Коледа.
Не съм сигурна, че в момента осъзнава за какво става въпрос, но когато намери подаръци под елхата, ще влезе в магията  santa2  Дано я задържи по-дълго  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дъщеря ми още вярва, но докога ли? Най-щастлива съм като им видя личицата на сутринта на Коледа като си намерят подаръците под елхата.
 Креми вече "написа" писмо на Дядо Коледа. Доста дългичко и се наложи да и кажа, че може би Дядо Коледа няма да може да й донесе толкова скъпи подаръци.
 А малкият "маймун" - той директно се обади по телефона на Дядо Коледа - "Ало, Дядо Коледа де си? Иткам поарна кола(пожарна кола)! Гооооляма!"

# 18
  • Мнения: 2 596
Смятам още от самото начало на осъзнаването му, да го уча, че няма такъв дядо Коледа. Ще му разкажа истинската история и от къде всъщност е тази легенда.

Общи условия

Активация на акаунт