Баба Марта мартенички подарява - ЮЛЧЕТО ритничета раздава!

  • 22 261
  • 710
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 250
Само влизам да кажа "дзак" , че сме се разхвърляли да чистим и вкъщи е страшна работа   newsm79 clean clean wash

После ще пиша повече, но ви прочетох  Hug  Hug Hug

Радвам се, че ви харесва темата   bouquet  Kissing Heart

# 47
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,искам да ви питам нещо,но ми е малко неудобно отнася се за ФМ май почти всички сте ходили или очаквате да отидете аз съм в Сливен и тук такива екстри не се предлагат Sad.Питах моя док той ми отговори,че не е задължително да ходя.А да ви кажа на мене ми се искаше да отида,но тъй като ми се  налага многооо да лежа и ме е страх да пътувам  до някой друг град  за да не стане някоя беля,че това бебе го чакаме вече 10 год. и силно се надяваме този път всичко да мине ок  PraynigТа въпроса ми е какво точно се случва на ФМ  Embarassed чуствам се малко глупаво че задавам такъв въпрос,но наистина не ми е много ясно.Аз имам придобита тромбофилия и неможех да задържам бебчетата защото кръвта ми е мн гъста и не можеше да подхранва плацентата,сега съм на инжекций и лекарства и за сега всичко е наред.Моля някоя от вас ако знае добър специалист който да е възможно по близо до Сливен да ми каже ще съм много благодарна.
Желая лека и  спокойна вечер... смного ритничета  Grinning  Hug

# 48
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Петя благодаря,че си ме вписала в заглавната страница  Hug  bouquet също така и за темата само хубави писания да има данооо Praynig

# 49
  • Мнения: 714
 Здравейте,мамчета!  bouquet
Петя,справила си се прекрасно newsm51!Благодаря ти и дано напълним темичката само с новини като тази-при нас всичко е наред,резултатите от изследванията и замерванията са прекрасни и няма да правя аминоцентеза newsm44 newsm44 newsm44!Малкият юнак тежи 440гр и е 21см! Simple Smile
 Благодаря ви за подкрепата,мили момичета Hug!Фейт,чакаме твоят отчет,мила! PraynigРадвам се за всички усетили ритничета-мами и татковци Crazy
Много сте изписали,по-късно ще се вкюча по темите-отивам да ви чета!  bouquet
 

# 50
  • Мнения: 6
s_m дано това ти помогне като информация  Peace
 http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100
Ели  Hug сега спокойно до края , момчето си расте на сигурно в теб  Heart Eyes ! Аз лягам,после пак ще ви нагледам  Crazy

# 51
  • Мнения: 35
 pregnant да не ви изпусна. Иначе аз бебето не го усещам Crazy, може да  е раничко още.

# 52
  • Мнения: 540
ЕЛИ браво на вас,то туй човече гигант направо в сравнение с моята мома от 280г Mr. Green

ох капарирах си количка и вече съм спокойна и доволна и най веч е че я оставих на склад в магазина до раждането,ето я:

# 53
  • Мнения: 329
Елииии, мила много се радвам че всичко е наред при вас  Praynig Hug Hug Hug Браво на твоя бебчо  Heart Eyes
Мина и моя преглед - 100% си е мома  Heart Eyes  И най-важното разбира се е че всичко е наред! Д-р Марков всичко обясни подробно - бебка си има всичко и всичко функционира както трябва. И тежим за сега 326гр.  Laughing .  Плацентата ми е задна, шийката на матката е 4см. и няма опасност от по-ранно раждане. Увеличи ми дозата на магнерот, че нещо корема продължава да ме стяга  Confused

Ваня, аз пия витамини Предникеър+Омега 3
Честито на всички усетили ритничета   bouquet
Пете, приятно чистене, мила, и мен ме чака утре  ooooh!
Дарато, пазиш дивана, нали миличка  Hug
Джен, и ти да се пазиш мила  Hug 
Калоянис, честита количка, мила! Много е хубава  Grinning Да те питам това е отделен кош за бебка, нали...

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 20:37 от the Faith

# 54
  • Мнения: 277
Ели и Фейтче браво за добрите резултати и какви големи бебоци си имате  Hug, моят мъж е много дребен и е едва 250 гр. Sad. Ама то при мене с този нарушен кръвопоток, няма как да расте голямо бебето. Crossing Arms

Калоянис newsm44 ти успя най-накрая бравос  Hug

Тази вечер пак ме мъчат киселини и се чудя накъде да застана, че да се облекча малко., ама аз съм си виновна защото хпанах по-голяма порция отколкото трябваше,но беше много вкусно   chef
Щях да пиша за ФМ, но Дарато ме е изпреварила.

За кървящи венци и зъбен камък - кислородна вода- по една капачка сутрин и вечер жабурене. Препоръчано ми е от зъболекар, аз съм с парадонтоза  Peace



# 55
  • Мнения: 540
ФЕЙТЧЕ това е кош матрикс,който е отделен,но става и кошче за кола,т.е. 2 в 1 Peace

честита ти мома Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 329
ФЕЙТЧЕ това е кош матрикс,който е отделен,но става и кошче за кола,т.е. 2 в 1 Peace
Това наистина е добър вариант 2 в 1. И аз търся нещо такова, че да не се затрупаме с много неща  ooooh!  Laughing

Джен, има време и твоето момче ще порасне  Hug

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета,
Аз днес бях на преглед и ми казаха,че ще си имаме момиченце. Така,че едно розово щъркелче за мен. След две седмици ще сме на 4Д и се надявам и там всичко да е ок.
За съжаление при класическия преглед установиха скъсяване на шийката на матката и ще трябва да си поседя вкъщи Cry Изписаха ми нош-па и Нутримаг. Наложи се второто да ни го доставят, но до утре ще е в аптеката.
Както казва една приятелка пълно щастие няма! Но не смятам да се отчайвам! Wink
Честито на всички получили добри новини!
А вчера професионалния ми празник мина страхотно. Дори изиграх две хора( но по-полекинка)!Радвам се, че колегите много ми се радват и подкрепят. Blush
А вечерта с любимия и едно приятелско семейство се доразмазахме. Аз бях единствената трезвеничка, но пак беше много забавно.
Относно прегледите по ЗК. Аз ходя така, но съм страшно доволна от лекарката си. Вярно, че ходя в друг град, защото в Търговище са  #2gunfire
Аз ходя в Шумен при д-р Доля Нейкова. Много е внимателна и обяснява всичко подробно, както аз харесвам.
Забравих да благодаря за хубавата темичка. Дано само добри вести имаме!! Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 3 248
Здравейте!!!   bouquet

Да ни е честита новата темичка и само хубави новинки в нея!  Hug Мерси, Пете!

Днес ходих при доки и ми удължи болничния с 30 ден, така че продължавам с домашната почивка. Имах изненадваща среща с бебчо  Heart Eyes , защото не очаквах, че ще ме гледа на УЗ, тъй като ходих само заради болничния. Всичко си е ок, само набързо погледна...

Франсето, и мен ме мъчат газове и то много. Оная нощ направо не можех да мръдна от болка!  ooooh! Беше ужасно. Ако някой има някакви немедикаментозни методи, нека сподели!

Калоянис, честита количка!

Ели, супер за добрите резултати!

Фейт, честита мома!

Съни, на теб също!

Много  Hug на всички останали!

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 21:26 от Епона

# 59
  • Мнения: 118
Здравейте! И честита ни нова тема!!!

Изчела съм всичко. И ще се включа по темата за газовете - и аз съм така, като ми се надуе корема имам чувството че ще се пръсна. А дъщеря ми ми казва "Не се притеснявай мамо, на бременните им е позволено да имат газове."

Иначе при нас нещата са добре, в петък сам по ЗК и очаквам да ме гледат на ехо.

Лека вечер!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт