Скорпионки сме опасни, но пък сме прекрасни - 4

  • 32 674
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 181
На мен ми харесва това предложение за смяна на името. Peace
"Скорпионки сме опасни, но пък сме така прекрасни."[/b]
newsm10
"Селестинското пророчество" ми е много любима книга. Последната част обаче не можах да я изчета преди няколко години, мозъкът ми не я възприемаше нещо...

"Шамбала ли?" И на мен тя най-трудно ми спореше, ще трябва да ги прегледам пак книгите от поредицата.
Сега гледах един леко депресантски филм Sad"Никога не ме забравяй"), ще ме държи дълго.........бях останала с впечатление, че е любовна история, романтика, то си имаше, но основно си беше драма: отглеждат деца на престъпници в домове, докато достигнат зряла възраст, подходяща да станат донори, започват да им вземат един по един органите........... smile3518много се разстроих.....брррррр, дано хората никога не се ивратим толкова.
Ще трябва да чета по-внимателно като смъквам филми.........аз съм по комедиите, романтичните и разтоварващите филми.........без драми Sick

# 16
  • Мнения: 202
ani27 , аз също харесвам комедиите и леките филмчета, обаче като изгледам някой тежък филм и някак той ме кара да се замисля и често да мисля за него, общо взето доста ми въздействат драмите Confused

# 17
  • Мнения: 1 446
На мен ми харесва това предложение за смяна на името. Peace
"Скорпионки сме опасни, но пък сме така прекрасни."[/b]
newsm10
"Селестинското пророчество" ми е много любима книга. Последната част обаче не можах да я изчета преди няколко години, мозъкът ми не я възприемаше нещо...

И на мен ми я препоръчаха, също така и няколко още, но сега не ми е под ръка списъка. Нямам време, обаче, да започна да чета. Пък и вече няма да пътувам сама до офиса сутрин и вечер, преди четях по пътя.

_KIARA_, явно нещо не съм те прочела. Да, за това е така. Ама сега ми препоръчаха книга, която мисля да прочета преди да се захвана с каквото и да е.

Относно филмите--обичам ужаси, драми, комедии. Не обичам тъпи филми.

# 18
  • Мнения: 359
"Шамбала ли?" И на мен тя най-трудно ми спореше, ще трябва да ги прегледам пак книгите от поредицата.
Да, "Тайната на Шамбала" мисля, че й беше името  Thinking
Red Velvet, от тук можеш да ги свалиш целия цикъл
Ето и друга, ако не сте я чели, много ми беше любима, бях си купила 2 и едната постоянно си я мъкнех навсякъде - "Джонатан Ливингстън - Чайката"
За филмите преди да забременея обичах да гледам основно трилъри или нещо по-заплетено - шпионски, конспирации. С първата ми бременност взеха да не ми понасят и се преориентирахме на филми с известен край, който да не ме стресира. Бяхме изгледали всички "Джеймс Бонд", тъй като е ясно, че оцелява накрая  hahaha От тогава насам съм вече на вълна леки, приятни, романтични филми, може и леко глуповати  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 181
И аз вече съм на филми с хепи енд, преди гледах и ужаси и драми, сега........не ми понасят.
Последната драма с Анделина Джоли"Размяната", още ме държи, постоянно изпадам в ужас някой да не ми открадне/отвлече детето Weary
Днешният филм с донорството направо ме #Crazy, малко съм консервативна по темата Crossing Armsа филма съвсем ме шокира

# 20
  • Мнения: 202
Последният филм, смислен, който гледах е "Момиче за милиони"...този филм ми оказа прекалено голямо въздействие Cry

# 21
  • Мнения: 3 181
Последният филм, смислен, който гледах е "Момиче за милиони"...този филм ми оказа прекалено голямо въздействие Cry
Така и не съм го гледала, ще си го смъкна тези дни.

# 22
  • Мнения: 202
хубав и много тъжен е...

# 23
  • Мнения: 1 446
хубав и много тъжен е...

Да, много хубав филм. Но най-добрия за мен засега е Шесто чувство. Така и не разбрах какво се случва до края, много ме грабна филма. Перфектен.

# 24
  • Мнения: 2 907
Пак казвам здрасти след дълго отсъствие.

Идеята ми да говорим за секс фантазии беше едно предложение на майтап и за да се излезе от глупавия и заядлив тон на предишната тема. Току що прочетох, че индивидите, най-вече индивидът, които прави лошия тон тук го постигна мигновено и с това. Няма смисъл от нови теми тогава. Пробвах, видях, ок.

Тук сме точно за да говорим, ако ще и за най-голямата глупост (Симпли го каза - това е просто на шега, шегата често има лечителен характер...), ако е само за показ всичко или за безмислени неща кво сме сготвили, как сме наредили масата на мъжО, после как сме изкъпали бебето, ама как му е паднало пъпчето, ах! То тогава тази комуникация е доста бедна за вкуса ми.

Имам изпълнен със стрес живот и това от сутрин до вечер. С други мисли влязох при вас, исках само едно разтоварване. Оказа се, че не е това.

Хубава вечер на всички!

# 25
  • София
  • Мнения: 477
цоп -) предната тема не съм я чела, но се записвам в тази...още едно изпълнено с енергия скорпионче -)

# 26
  • Мнения: 3 181
Пак казвам здрасти след дълго отсъствие.

Идеята ми да говорим за секс фантазии беше едно предложение на майтап и за да се излезе от глупавия и заядлив тон на предишната тема. Току що прочетох, че индивидите, най-вече индивидът, които прави лошия тон тук го постигна мигновено и с това. Няма смисъл от нови теми тогава. Пробвах, видях, ок.

Тук сме точно за да говорим, ако ще и за най-голямата глупост (Симпли го каза - това е просто на шега, шегата често има лечителен характер...), ако е само за показ всичко или за безмислени неща кво сме сготвили, как сме наредили масата на мъжО, после как сме изкъпали бебето, ама как му е паднало пъпчето, ах! То тогава тази комуникация е доста бедна за вкуса ми.

Имам изпълнен със стрес живот и това от сутрин до вечер. С други мисли влязох при вас, исках само едно разтоварване. Оказа се, че не е това.

Хубава вечер на всички!

Може ли някой да ми преведе, защото аз нищо не разбрах.............по-точно къде е пак проблема?

# 27
  • Мнения: 2 907
Мне, Ани, няма как да ти преведа, ако ти не можеш сама за за себе си да разбереш.
Това че си родена под знака на скорпион не ти дава директно привилегиите на такава, при условие, че се държиш винаги офензивно и лошо настроена. Това е начинът на губещите.

# 28
  • Мнения: 3 181
Мне, Ани, няма как да ти преведа, ако ти не можеш сама за за себе си да разбереш.
Това че си родена под знака на скорпион не ти дава директно привилегиите на такава, при условие, че се държиш винаги офензивно и лошо настроена. Това е начинът на губещите.


Това е лично твое мнение, което не значи, че е меродавно Mr. Green
Това че си родена под знака на скорпион не ти дава директно привилегиите на такаваКакви привилегии, какви пет лева ooooh!? Не знаех, че трябва да се кандидатирам за Скорпион, да получа нечие одобрение, и тогава да съм помазана,(може би, и разрешение, за да пиша в темата трябва да искам Whistling), що за глупост, моля?
Аз съм си такава, това че ти го тълкуваш, като "лошо настроена" си е твой проблем, никой не те кара да ме харесваш, но нямам намерение да напускам темата, защото ти създавам дискомфорт, проблемът си е твой Sunglasses
. Определено не съм от губещите в живота(явно съм изключение от теорията ти, знам ли), рядко ми се е случвало. Моят живот е спокоен, точно какъвто искам Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 17 407
ЗАпис и здравейте!  Grinning
Сигур ще разваля пак тона, ама не намирам разлика между разговорите за манджите/тях намирам дори за по- интересни/ и отчетността на сексуалните контакти и фантазии. Айде, ако е възможно, да не слизаме отново на и под махленското ниво. Simple Smile
Ох, много студено стана изведнъж. Вместо да се захвана с научна работа най- сетне, все към кухнята ме тегли.

Общи условия

Активация на акаунт