С мартeнички бели и червени, кичим НОЕМВРИйчета засмени-16

  • 32 755
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 310
Момичета, кога се превежда майчинството след първата година на детето се определя само и единствено от това, кога работодателя ще плати осигуровките за въпросния месец, като след това трябва да подаде декларация образец №1 за доходите на служителите. Това ми го обясниха от НОИ миналата седмица като звънях. Аз нямам данни все още в сайта, макар че са пуснали декларацията миналата седмица. Утре ще звъня пак!

Чак сега разбрах какво и е било на Vess, че да и минават мисли, тя да се изпика вместо човечето.

Ще дойдеш ти на моето  Laughing

Лулу - много добре написано!

За цикъла - откакто ми се нормализира ми забива на същите кратки периоди както преди, т.е. 25-28 дена

За излизането - старая се да излизаме всеки ден, ама на мен ми е студеноооо  cold

Еххх тази сладка Аделина Кикева  Laughing Hug

# 31
  • Мнения: 418
Яна: нямам превод,но и доколкото знам след първата година преводите са към 20-то число.  Simple Smile За м.12 ми  беше точно на 20.01.

Ужас ... още 20 дни  ooooh! при положение че за декември не съм получавала още  #2gunfire

Гледам днес имам осигуровка за декември ... чак да не повярваш ... мъдри се едно редче в края на таблицата ... А за пари няма още признак ... Лошо ... щото изхарчихме заплатата на мъж ми "на зелено" и сега ще стискаме зъби ... ама дано да не е дълго ...

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 08:05 от klodia

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 206
Писихриси, бързо оздравяване на децата Hug
За майчинството - когато в НОИ видят че са преведени осигуровките, едва тогава изпълняват платежните за превод на парите за обезщетение.
Миа, понеже се сетих, че обичаш чай, да почерпя:
И за другите като мен, станали рано-рано /даже и си изпих кафето/ Confused

Лек ден на всички!

# 33
  • София
  • Мнения: 589
Ч.Р. Д. Хрупка. Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! Много късмет и сбъднати мечти! Весел празник!

# 34
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честит рожден ден Хрупка.
Здраве, щастие, късмет и много сбъднати мечти.

# 35
  • София
  • Мнения: 310
ЧРД Хрупка! Пожелавам ти да си много здрава и щастлива! Много сбъднати мечти!   bouquet  bouquet  bouquet newsm51

# 36
  • Мнения: 418

ЧРД Хрупка!!!

Много щастие и дни пълни с любов и радост     bouquet  bouquet  bouquet




Цитат
За майчинството - когато в НОИ видят че са преведени осигуровките, едва тогава изпълняват платежните за превод на парите за обезщетение.

Ще видим тази работа ...но като знам че вече са планирани и "похарчени" не мога да им се зарадвам въобще  Peace
 Rolling Eyes


# 37
  • София
  • Мнения: 813
Честит рожден ден Хрупка! Да си жива и здрава и много щастлива.   bouquet Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 21
Минавам на бързо да се запиша, че вчера нямах време.

Ч.Р.Д  Хрупка, да си здрава, щастлива, много обичана и желана жена  newsm51
                                  nbirthday newsm67 nbirthday

# 39
  • Мнения: 128
Майчинството ми го превеждат на 2 число от новия месец,защото осигуровките и съответно инфото се подават и превеждат в съответния месец.А иначе фирмите са задължени и подават до 20 число на месеца а информацията е за предходния месец.Затова ви ги  превеждат на 20 число.

# 40
  • София
  • Мнения: 88
 bdbaloni Хрупка

# 41
  • Варна
  • Мнения: 29
Хрупка, честит рожден ден, всичко най-най  newsm59

# 42
  • Мнения: 12
Здравейте момичета! Чета ви редовно макар, че не пиша често. Искам да споделя с вас мое притеснение или по-скоро към мъжките мами тук. Как се справихте със заголването на пилето? Изчетох много по темата за и против да се пипа пилето. Статии приканват да не пипаме пилето до пубертета то само щяло да се забели, а пък форумите с препатили  мами казват, че е добре това да се свърши в ранна възраст. Ние заголваме вечер по време на къпането, но още не е изцяло. Педиатърката казва , че можем да изчакаме още малко. Споделете моля ви.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 262
Хрупка, честит рожден ден    bouquet Бъди много здрава, щастлива и обичана  Heart Eyes

ninka_bambinka, аз не пипам и не забелвам. След дълго чудене и четене, реших да дам шанс на самостоятелното забелване. Ще чакам до третата година, дано да ми издържат нервите дотогава. За да подпомогна този толкова важен процес  Crazy, редовно оставям Вико без памперс и той здраво си опъва пишката (като ластик  Mr. Green)

# 44
  • Мнения: 418
Цитат
ninka_bambinka, аз не пипам и не забелвам. След дълго чудене и четене, реших да дам шанс на самостоятелното забелване. Ще чакам до третата година, дано да ми издържат нервите дотогава. За да подпомогна този толкова важен процес  , редовно оставям Вико без памперс и той здраво си опъва пишката (като ластик  )
Mr. Green Mr. Green Mr. Green и ние сме така  Peace
Това
Цитат
и той здраво си опъва пишката (като ластик  )
  Joy Joy Joy Joy Здраво и още как ... Тони е същия  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт