ПЪРВИ клас - епизод 19

  • 29 785
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 116
Привет, банда  Grinning
И ние ще изкараме ваканцията при баба и дядо. Утре баща им ще ги води и двамата.
В момента Мони се пъне да стигне края на Лили Чудото, първата прочетена книжка, понеже ще получи малка количка за награда  Laughing И понеже ще ходим до  магазина, чието име не се споменава, сега бърза, за да си получи  наградата.

# 46
  • Мнения: 131
http://www.facebook.com/photo.php?pid=656933&l=f8fcab1337&am … d=100000510501032  това е наборчето мони

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 14:06 от rozali79

# 47
  • Мнения: 3 479
Тъкмо се зарадвахме на ваканцията и Матей осъмна с температура. Засега не е много висока, боли го и главата. Дадох му Нурофен, вит С, за друго не се сещам, защото няма други сипмтоми. Уф, дано ни се размине по-леко.
Оздравяване на всички болни и весела ваканция  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 470
Сладурче! Laughing
Привет, банда  Grinning
И ние ще изкараме ваканцията при баба и дядо. Утре баща им ще ги води и двамата.
В момента Мони се пъне да стигне края на Лили Чудото, първата прочетена книжка, понеже ще получи малка количка за награда  Laughing И понеже ще ходим до  магазина, чието име не се споменава, сега бърза, за да си получи  наградата.

И при нас са вървежни тези колички за награда,особено след зъболекар. Wink
Магазина си го споменавайте спокойно,и на нас ни строят такъв.Иначе благодаря,че бяхте съпричастни с мъката ми. Crazy
Наборът пак пише и мрънка.А му давам да пише само по две-три изречения с уговорката ако ги напише четливо,дори се отказах да искам да е близо до красиво няма да пише повече.И пак не се старае и се налага да пише още.И така настава едно мрънкане,една драма,тръшкане. ooooh!
Тъкмо се зарадвахме на ваканцията и Матей осъмна с температура. Засега не е много висока, боли го и главата. Дадох му Нурофен, вит С, за друго не се сещам, защото няма други сипмтоми. Уф, дано ни се размине по-леко.
Оздравяване на всички болни и весела ваканция  bouquet
Дано се размине леко! Praynig

# 49
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Гошо си решава задачи с думи и ми вика: Мамо може ли да задам една задача ?
-Викам му казвай!
-Идин път Гошо вбесил майка си и тя го шамаросала 5 пъти , дгугият път катоя  вбесил го шамаросала с 10 пъти повече .Колко пъти майка му го е шамаросала??? hahaha hahaha hahaha
Ако го слуша някой , ще реши ,че е пребит  Joy Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 1 845
-Идин път Гошо вбесил майка си и тя го шамаросала 5 пъти , дгугият път катоя  вбесил го шамаросала с 10 пъти повече .Колко пъти майка му го е шамаросала??? hahaha hahaha hahaha
Joy hahaha
Леле, уникални са тези деца Laughing Сладур  Heart Eyes

Дадох задачата на Сани за загрявка  Simple Smile, сега ще й принтирам един тест

Тедка, браво на Мони за първата прочетена книжка. Ние още сме далеч от такива постижения  Confused
rozali79, много е сладък набора  Simple Smile

# 51
  • Русе
  • Мнения: 11 921
   Зечова, Гошко владее материала явно до съвършенство.   Laughing

 Теди, да не ви се е повредило ПСПто, че Мони е хванал книжките.  Laughing

Ние сме заточени в хотел в Гоце Делчев, където ни се повреди колата и Светослав е в стихията си. Няма учебници,няма книги само ПСП.  Twisted Evil

 

# 52
  • Мнения: 118
Ама, весело е при вас , като изключим болестите.

И аз зададох задачата със шамаросването на Ния. А тя ме пита "Какво е направил Гошо?" - явно думата вбесил не й е в речника.

Днес с нея трудно се разбираме - след една тежка вечер с два пристъпа от по 40 гр.Т и сваляне на Т под хладен душ, не се е донаспала, крива е, а и вече определено й е скучно - направо не знам как ще изкара чак до 1.02. у нас.

За лавката - тя не иска да й даваме пари - все я питам, а тя категорично отказва, защото се страхувала да не й ги откраднат. Приготвя си всичко се следващия ден от вечерта - сок, вода, сандвич...знаета.
Иначе от време на време я пращаме до магазина сама - винаги се е връщала с цялото ресто и с касовата бележка - от там си греда цената. Ходи до магазина с желание, защото рестото остава за нея. А тя е една спестовна - трупа си парите и все пита кога ще й върнем едни 80лв., с които й купихме ботуши. Има събрани около 150лв., аз периодично проверявам дали са си на мястото - ми не мърдат  Rolling Eyes

П.П. за какъв албум говорите - искам да го разгледам и аз.

# 53
  • Мнения: 118
Забравих да пиша по повод разпасването - ния тази зима е с бодита - има и с дълъг и с къс ръкав - много са удобни. Научи се да си ги закопчава сама и поне съм спокойна като е на училище, че е запасана.

# 54
  • София
  • Мнения: 15 241
Цвети, за този албум става дума: http://www.snimka.bg/?album%3baid=213386%3bold=1

# 55
  • Мнения: 7 201
Ей, момичета паднах от смях последните 10-на страници на предната тема  Joy
И аз тъй, особено за джип-а и тенджерата.  Laughing
Нашите няма да имат грипна ваканция, днес говорих с госпожата ...


Даваме пробиотици - Лактофлор Био плюс или нещо такова още от вторият АБ.
И аз започнах Лактофлор-а, да възстанови малко чревната флора след 7-дневния прием на Аугментин. Peace

# 56
  • Мнения: 530
Цоп и аз тук.
И нашите нямат грипна ваканция ,няма и да имат ,ще почиват само на 31.
Бързо оздравяване на всички болнички.
Във вторник ни е поредната род.среща (имаме всеки месец).Габи каза ,че са правили контролно по български и по математика и госпожата ще ни ги даде на родителската.

# 57
  • София
  • Мнения: 14 724
 И аз се родих тази зима с бодитата, добре че една момичешка майка ме светна. Иначе, непрекъснато й беше гол кръста. Пък и са с любимите героини отпред Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 1 845
Не знаех, че има толкова големи бодита, Сани е 126 см. От къде ги намирате?

# 59
  • Мнения: 118
tanini , има. Нашите са купувани от различни детски магазини и от София и от други градове по 1-2 бройки. Една позната ходи и ги купува от Илиенци на куп.
А, сетих се последно в София къде гледах - на една пряка на женския пазар /не се сещам името й/ - там има много магазини тип борси за бг. бельо. Там имаше от тези с картинките на принцеси, дисни и т.н. - на Ния са белички или кремави и обикновено нямат картинка.

Общи условия

Активация на акаунт