Тема Незабравима (Unutulmaz) 151

  • 30 803
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Русе
  • Мнения: 2 279

Ауууууууу! Как можаха това да го изрежат?! smile3515 #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked
Вени,какво са  изрязали   newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж на снимката, съня на Арас, 3-та като вървят по кея...Нямам спомен да са го давали.
В интерес на истината тази серия не съм я гледала втори път...

# 751
  • Мнения: 80


Ауууууууу! Как можаха това да го изрежат?! smile3515 #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked

Вени,тези снимки са от съня на Арас,но като гледам,може би,има и такива "извън кадър"

# 752
  • Мнения: 0
Днес е пълна тишина - няма снимки, фрагмент, нищо! newsm78
Да! Weary Само дето съседите пак се връщат на нова евентуална бременност на Еда -Рюзгар/Вятър/ ! newsm03
А относно фрагмент,снимки или резюме - чакат ме да си легна! newsm62
smile3521 Даже се чудят дали Рюзгар няма да е на Мелда  ooooh!
Сериозно? А стига бе! smile3555 smile3555 smile3555
Не е ли много рано да ни поднесат "Мелда е бременна"?! Не са нахвърлили събития между изнасилването и съмнението... Naughty
Фенски им работи. И те си чешат клавиатурите като нас в предположения! Явно идеята Мелда да се окаже бременна се разпространява!

# 753
  • Мнения: 9


Ауууууууу! Как можаха това да го изрежат?! smile3515 #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked

Това беше сън на Арас...
Но има и снимки зад кадър, а от там е видно, че нашите гълъбчета при всеки удобен случай са като "скачени съдове"...

# 754
  • Мнения: 9
Днес е пълна тишина - няма снимки, фрагмент, нищо! newsm78
Да! Weary Само дето съседите пак се връщат на нова евентуална бременност на Еда -Рюзгар/Вятър/ ! newsm03
А относно фрагмент,снимки или резюме - чакат ме да си легна! newsm62
smile3521 Даже се чудят дали Рюзгар няма да е на Мелда  ooooh!
Сериозно? А стига бе! smile3555 smile3555 smile3555
Не е ли много рано да ни поднесат "Мелда е бременна"?! Не са нахвърлили събития между изнасилването и съмнението... Naughty
Фенски им работи. И те си чешат клавиатурите като нас в предположения! Явно идеята Мелда да се окаже бременна се разпространява!

...явно някой ни чете форума..А, ние трябва да си търсим авторските права. hahaha

# 755
  • Мнения: 0
Да се местим ли? Хайде - 1, 2 старт!

Общи условия

Активация на акаунт