Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 74

  • 22 523
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Мен пък рейтинга изобщо не ме интересува.
Всеки харесва различни сериали и различни актьори.
Затова има и различни теми във Форума.Колкото и  да ме убеждават ,че някой актьори са велики ако това не съвпада с моето мнение няма да ме убедят.
Така че е по добре да си седим по темите и да не употребяваме остър тон в съседните за да не се налага да се намесва Тати.

Много точна казано, поздравления  smile3501

# 46
  • Мнения: 2 156
Докато Мира си подготви следващия пост, аз ще ви постна едта информация от едно забавно четиво  - какъв си според деня, в който си роден
.
05 . Енергична, инициативна и адаптивна личност с магнетично излъчване. Човек с неспокоен, търсещ дух, който обича да експериментира в различни области и на различни нива. По общо правило успява да осмисли живота си и да се реализира успешно в професията. Родените на този ден се отличават с активност, високи изисквания и максимализъм. Обичат движението, разнообразието и материалните придобивки. Целите, влеченията и интересите им обикновено са насочени към материална задоволеност, придобивки и бляскав обществен успех. По природа тези хора са прагматични, красноречиви и склонни да дават празни обещания или да представят нещата в своя полза. Приспособими или агресивни са според случая. Негативни аспекти: Импулсивност и необоснованост в действията и решенията. Големи претенции и склонност към възгордяване. Трудности в личния избор.

20 . Човек с общителен и романтичен характер, стремящ се към справедливост и красота. Притежава градивно въображение и интелект, но често се нуждае от по-голяма избирателност и прозорливост по отношение на контактите или приятелската среда. Родените на тази дата са чувствителни и спонтанни хора с логически и аналитични способности. Трудно понасят самотата и зависимостта и понякога страдат от неразбирането на околните. Обикновено търсят стимули за Егото си под формата на идеал, водач, цел или опорна точка. Често се ползват от улеснения на ниво социално общуване, деца, чужди езици. Негативни аспекти: Напрегнатост, непрактичност, податливост на влияние. Липса на достатъчно увереност или самообладание.

Не знам дали е вярно на 100%, но все ще има някаква истина. Само че коя ли е тя за нашите любимци?

# 47
  • Мнения: 0
Мен пък рейтинга изобщо не ме интересува.
И правилно! Рейтингите не определят качеството, а количеството, което пък въобще не е показател за естетически вкус. Последният  не е масово явление. Grinning

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 18:56 от Catya

# 48
  • Мнения: 1 095
Джансел Елчин е най - подходящия за Туба, защото имат безброй допирни точки.

Чисто физически си приличат и в лице и в осанка. Както сами се сещате, това което написах за Туба, важи и за Джансел!

Разлики - може би, единствено в "разкрепостеността".  Ако Джансел обича Турция, разбира и Туба! От друга страна Туба ми се струва по - открита и по - пряма, а Джансел по - вглъбен. Ако и двамата са интровертни биха си били достатъчни! Може ли да ми припомните датите на раждане на Туба и Джансел?

Онур Сайлак ми е много загадъчен.

Предполагам знаете, че има и цяла наука, наречена физиогномоника, която покрива всички аспекти на връзката между външния вид и характера на човека и дава информация какви са подходящите пропорции, които изграждат хармоничните връзки вътре в самия човек и в отношенията му с другите.
За Онур Сайлак в следващия пост!
Това за физическата прилика отдавна си го мисля и аз. Дори ми изглеждат като брат и сестра.  Laughing

Аз, в някои моменти дори намирам прилика и в игра им (когато закусваха и говореха, че "вечерта не е била време за разболяване", разговора, който проведоха, когато се върна от Париж, след като и даде плочата и други)...., ама пък..... може и да съм се... заблудила  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 18:40 от kali_georgieva

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте!
Да взема отношение и тук в тази тема, че гледам rosikas и тук се е проявила.
Уважаема rosikas,
По повод изразеното от Вас мнение за рейтингите,  заблудите и др., да Ви напиша, че първото Ви изречение няма как да се докаже с по-нататъшните Ви разсъждения. С други думи:
1. Първото изречение може да е вярно – при определени условия! Е, не е чак толкова лошо да си малко заблуден, ако това е резултат на някакво позитивно запленяване, а не на заслепяване.
2. Първото изречение обаче не може да е вярно на базата на написаното след това. Умните хора знаят какво е рейтинг, как се измерва и какво измерва. Умните хора знаят, че на базата на рейтинга не може да се направи извод кой сериал е по-добър. Няма значение дали става въпрос на 1001 нощи, Аси, ПнС, ЛиН и т.н. Методиката, за да се определи кой сериал е по-добър е друга и не е тъпа!
Надявам се, че вече не сте в заблуждение и повече не бихте написала подобен нелогичен и необоснован пост!

# 50
  • Мнения: 953
Джансел и Туба са различни елементи, според учението за ин и ян, обаче!

Джансел е "вода": умен, с бърза мисъл, пълен с идеи, дисциплиниран, романтичен, но и небрежен, суетен, хаотичен и нерешителен. Май и в живота Джансел Елчин трудно се решава да действа!

Туба е "земя": вярна, честна, състрадателна, сериозна, религиозна, търпелива, пряма, точна, стабилна, консервативна, себеотрицателна, но и бавна, непреклонна, нуждаеща се от комфорт, трудна за убеждаване. - Дали сценаристите не градят лирическите герои на база на действителната същност на актьорите?

А кога е роден Онур Сайлак, Мурат Йълдъръм и Бюлент Инал? Искам да проверя интуицията си!

# 51
  • София
  • Мнения: 7 893
Извинявай Mira07 , ама по зодиака са точно обратното т.е. Джансел е "земя" а Туба е "вода".Та ако по ин и ян са в този ред които ти ни представи може пък и елементите да им съвпаднат Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 953
Скъпа Уси, с теб сме писали по едно и също време почти аналогични неща от два различни източника! Дали наистина са верни, нямам представа! Трудно е да определиш същността на човек, а и тя непрекъснато се променя вследствие на уроците на съдбата!

# 53
  • Мнения: 2 116
Маргита, да вземеш да ми предаваш уроци, за да мога и аз да се справям с паленето от раз, че съм известна с "благият" си характер Mr. Green

Аз също смятам, че не е нужно да се сравняват двата сериала, всеки има грешки и добри попадения,
както от Местопрестъплението има 3 разновидности и си има почитатели всяка една от тях, така и с всички останали сериали. Превъзнасянето и кланянето на актьор, режисьор, метач или какъвто и да е от екип на даден филм също не спада към нормалните неща.
Затова на този свят има ядрени физици и чистачи на тоалетни - всеки си има призвание и е добре да се придържа към него. Hug

Моргана Hug, много си ме надценила, аз уроци не преподавам. newsm78 Joy Joy Joy
Но, щом е за теб ще се пробвам с най-добри чувства и много шега...! Peace Joy Joy Joy
И така урок №1...когато на едно"изречение" се опитват да му намерят и сложат края, предложи...точка, не предлагай...запетая! Peace Hug
С най-добри чувства! Hug

п.п. Това сериозно...
Моргана, като гледам не ти , а други имат нужда повече от уроци...! newsm78
Това е за домашно...! Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 19:03 от margita9

# 54
  • Мнения: 10 016
Джансел и Туба са различни елементи, според учението за ин и ян, обаче!

Джансел е "вода": умен, с бърза мисъл, пълен с идеи, дисциплиниран, романтичен, но и небрежен, суетен, хаотичен и нерешителен. Май и в живота Джансел Елчин трудно се решава да действа!

Туба е "земя": вярна, честна, състрадателна, сериозна, религиозна, търпелива, пряма, точна, стабилна, консервативна, себеотрицателна, но и бавна, непреклонна, нуждаеща се от комфорт, трудна за убеждаване. - Дали сценаристите не градят лирическите герои на база на действителната същност на актьорите?

А кога е роден Онур Сайлак, Мурат Йълдъръм и Бюлент Инал? Искам да проверя интуицията си!
13 април 1979 г. Мурат Йълдъръм

# 55
  • Мнения: 953
Шатци, в астрологията е така наистина, но там зодиите са разпределени между въздух, вода, земя и огън, а в "ин и ян" елементите са дърво, огън, земя, метал и вода.

Хубавата новина е, че земята не може без вода, защото се превръща в пустиня!

# 56
  • Мнения: 0
Бюлент Инал - 19 Mай 1973

Онур Сайлак  12 септември 1982 г.

# 57
  • София
  • Мнения: 30 206
абе хора, какво става? Пише се и в двете теми (73-74)и ставам разногледа  #Crazy

# 58
  • Мнения: 2 156
Във фейса открих това - Бюлент - 19.05.1973г.
за Онур - 12.05.1977г.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 893
Шатци, в астрологията е така наистина, но там зодиите са разпределени между въздух, вода, земя и огън, а в "ин и ян" елементите са дърво, огън, земя, метал и вода.

Хубавата новина е, че земята не може без вода, защото се превръща в пустиня!
Именно де , да вземат най-после да започнат да се поливат , че и ние изсъхнахме покрай тях. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт