Тема: Тема Незабравима (Unutulmaz) 141

  • 27 289
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46
Еда в склада
Еда-боже,помогни ми...не ме разделяй от дъщеря ми и любовта ми..не искам да умра....искам да прегърна дъщеря си и да й кажа че ще я защитавам..моля те Боже..преди да умра да утоля копнежа си по дъщеря ми с години..да й покажа че нейната майка не е умряла.моля те
Рекси,благодаря ти съкровище



 Много нахално от моя страна,но pleeeeease,aко не си много уморена щe можеш ли да преразкажеш разговора между Еда/Едже Praynig

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 02:58 от manpla

# 31
  • Мнения: 46
Дани,aq-11,Бобо,Тони лека нощ  Hug


# 32
  • Мнения: 203
Еда в склада
Еда-боже,помогни ми...не ме разделяй от дъщеря ми и любовта ми..не искам да умра....искам да прегърна дъщеря си и да й кажа че ще я защитавам..моля те Боже..преди да умра да утоля копнежа си по дъщеря ми с години..да й покажа че нейната майка не е умряла.моля те

Прекрасно! Само, че нас нещо вече може ли да ни трогне в този филм? Едно и също си пее баба, вече ми писна !!! Това ще го чуем още 4040959686 пъти, ако планират да продължат филма година напред... Уффффф (позната фраза от сериала:) )

То не бе чудо, не бе рев, не бе драма! Нищо реално не се случва. Еда само се вайка, че искала да бъде до дъщеря си и да я закриля, Кенан си мрънка за отмъщение, Харун пуфти и фучи в различни посоки и той не знае на къде... и така нататък!

# 33
  • Мнения: 11
Дани,aq-11,Бобо,Тони лека нощ  Hug




Лека нощ

# 34
  • Мнения: 33
Да нали и аз казвам това.

# 35
  • София
  • Мнения: 829
Харун,намирайки Еда
Х-Едаааа
Е-Харун...Харун, тук съм
Х-Едаааа
Е-Харун...Харун,тук съм Харун
Х-Едааааа...Боже благодаря ти...Дойдох,любов моя..Еда,какво са ти направили?
Е-много ми е студено
Х-всичко свърши,не се страхувай,едничката ми,свърши вече...те ще понесат вината за изтезанията,които сториха
Е-заведи ме при Ямур
Х-добре,любов моя
Е-искам да бъда с нея
Х-добре,едничката ми,добре
Е-дъщеря ми,бях толкова уплашена,че повече няма да я видя

# 36
  • София
  • Мнения: 829
Манпла,имай търпение,ще стигна и до там,но сега карам подред,да не стане каша   bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 33
Да правилно Рекси.

# 38
  • Мнения: 203
Не знам за вас, но на мен ми писна... Днес преодолях манията и излезнах. Не стоях в очакване на новата серия, може би от разочарование, може би от досада. Видях, че не съм пропуснала нищо, дори нямам желание да чета и преводи. Може да даваме копи пейст от предните епизоди.... Те едно и също дрънкат!

Егати как се разочаровах! Вместо да си изтегля нещо от Замундата и да си легна, аз загубих 2 часа да гледам глупости! А от монолозите на Еда вече ми се повръща!

# 39
  • Мнения: 33
Брей доста сурово изказване saroni.

# 40
  • Мнения: 203
Харун,намирайки Еда
Х-Едаааа
Е-Харун...Харун, тук съм
Х-Едаааа
Е-Харун...Харун,тук съм Харун
Х-Едааааа...Боже благодаря ти...Дойдох,любов моя..Еда,какво са ти направили?
Е-много ми е студено
Х-всичко свърши,не се страхувай,едничката ми,свърши вече...те ще понесат вината за изтезанията,които сториха
Е-заведи ме при Ямур
Х-добре,любов моя
Е-искам да бъда с нея
Х-добре,едничката ми,добре
Е-дъщеря ми,бях толкова уплашена,че повече няма да я видя


Благодаря, едничката ми Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 41
  • Мнения: 203
Брей доста сурово изказване saroni.


Поправи ме, ако греша... Чакам да видя следващия фрагмет, ама ако разделят Харун и Еда по най-безумния начин отново - заклевам се ще се метна до Истанбул да намажа с мед сцнеаристите и да ги провеся голи над мравуняк!!!

# 42
  • Мнения: 33
Е тука си права вече Wink.

# 43
  • Мнения: 203
Сладки сънища на всички:)

# 44
  • Мнения: 33
Сладки и на теб Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт