Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 71

  • 29 864
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
И да добавя.Все по натрапчиво ми е усещането,че през ваканцията около Нова година ,сценарият ще се пренапише и епизодите ще бъдат съкратени .
Много ще се радвам ако греша.

# 31
  • Мнения: 33
И кое те кара да мислиш така?

# 32
  • Мнения: 3
И да добавя.Все по натрапчиво ми е усещането,че през ваканцията около Нова година ,сценарият ще се пренапише и епизодите ще бъдат съкратени .
Много ще се радвам ако греша.

Мислиш, че ще претупат сериала набързо ли?
Май наистина има нещо гнило в Дания. Като че ли след това започнаха проблемите. В делегацията беше и зам. министъра на културата, ако е станал някакъв гаф! Трудно е да си дърво без корени.

Тук има описание на конака и цената му е доста висока.

http://tr-tr.facebook.com/note.php?note_id=162865873736714

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 11:30 от doriana

# 33
  • Мнения: 15
 


Честит рожден ден, Елма!

Бъди здрава и обичана!

Колкото си по-щастлива днес, толкова повече щастие ще привличаш през цялата година. От сърце ти го пожелавам!
 
Наздраве и късмет!


# 34
  • София
  • Мнения: 7 887
Сериала наистина го няма в програмата на atv за петък.В пресата им дали има някаква новина или клюка?

# 35
  • Мнения: 25
И да добавя.Все по натрапчиво ми е усещането,че през ваканцията около Нова година ,сценарият ще се пренапише и епизодите ще бъдат съкратени .
Много ще се радвам ако греша.

Привет Hug

Хубаво би било малко да променят посоката на сериала, но това не би трябвало да е предпоставка за съкращаване на епизодите Wink

# 36
  • Мнения: 3
Разговорът, който Хасрет чу.

л. - Что тебя беспокоит?
М. - Ты ведешь себя так, что она может узнать о нашей сделки.
Л. - Не переживай, она ни о чем не догадывается.
Если ты не будешь злиться, то все пройдет гладко.
М. -  Я не злюсь.
Л. - Ты уверен, что спокоен сейчас?
М. - Хватит, Левент, просто давай следовать нашему соглашению. Будем поддерживать Хасрет с ее альбомом. Мы должны убедиться, что она достигнет успеха. Так что делай все, что хочешь. Это была твоя идея, прежде всего.
Л. - Да, моя, и ты с ней согласился.
М. - Я согласился, потому что хочу, чтобы она стала успешной, чтобы у нее было лучше будущее. Пошли, она должна закончить запись.

# 37
  • Мнения: 15
Но няма обявен друг филм за 20:00, това дава надежда.
Да не се настройваме негативно точно днес, може би има нещо, и сериала не е включен в анкетата на Milliyet.

През май пак имаше подобно напрежение, тогава изтече информация за разногласия между телевизията и продуцентите. newsm78

Туба трудно могат да я изключат от подобни анкети, тя има рекламни договори с влиятелни фирми, които са големи рекламодатели.



Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 12:00 от riminiii

# 38
  • Мнения: 25
Сериала наистина го няма в програмата на atv за петък.В пресата им дали има някаква новина или клюка?

На трейлъра който ни пуснаха нямаше дата, но вчера някой беше публикувал съобщение от Али Лескай който беше обявил, че само на 31.12 няма да има епизод newsm78

# 39
  • Мнения: 1 056
Разговорът, който Хасрет чу.

л. - Что тебя беспокоит?
М. - Ты ведешь себя так, что она может узнать о нашей сделки.
Л. - Не переживай, она ни о чем не догадывается.
Если ты не будешь злиться, то все пройдет гладко.
М. -  Я не злюсь.
Л. - Ты уверен, что спокоен сейчас?
М. - Хватит, Левент, просто давай следовать нашему соглашению. Будем поддерживать Хасрет с ее альбомом. Мы должны убедиться, что она достигнет успеха. Так что делай все, что хочешь. Это была твоя идея, прежде всего.
Л. - Да, моя, и ты с ней согласился.
М. - Я согласился, потому что хочу, чтобы она стала успешной, чтобы у нее было лучше будущее. Пошли, она должна закончить запись.

   Мисля, че Хасрет с право се сърди и ги отрязва и двамата. Думите на Мурат накрая означават, че той продължав а да не свързва по никакъв начин бъдещето си с Хасрет. Фалшиво приятелство и компромиси с чувствата в името на комерсиалния успех - тя никога не е искала това.

# 40
  • Мнения: 10 240
Сериала наистина го няма в програмата на atv за петък.В пресата им дали има някаква новина или клюка?

На трейлъра който ни пуснаха нямаше дата, но вчера някой беше публикувал съобщение от Али Лескай който беше обявил, че само на 31.12 няма да има епизод newsm78

В програмата на АТВ за петък не е посочено какво ще има след новините, но защо ли трейлъра за 33 епизод го няма в сайта на АТВ?
На филма от 22 часа е там, а за Пленителката- йок! newsm78 newsm78
до петък има много време, но това си е смущаващо! Thinking Thinking Thinking

# 41
  • Мнения: 25
Сериала наистина го няма в програмата на atv за петък.В пресата им дали има някаква новина или клюка?

На трейлъра който ни пуснаха нямаше дата, но вчера някой беше публикувал съобщение от Али Лескай който беше обявил, че само на 31.12 няма да има епизод newsm78

В програмата на АТВ за петък не е посочено какво ще има след новините, но защо ли трейлъра за 33 епизод го няма в сайта на АТВ?
На филма от 22 часа е там, а за Пленителката- йок! newsm78 newsm78
до петък има много време, но това си е смущаващо! Thinking Thinking Thinking


Преди време мисля, че пак имаше една седмица в която много късно качиха нещата на сайта, но ако не се лъжа серия си имаше newsm78

# 42
  • Мнения: 2 155
Днешните новини нещо не ми харесват?   newsm78 newsm78 newsm78
Дано пак да не се е заформил скандал между продуцентската къща на Томрис и АТV-то. Тая жена няма да я оставят на мира.  Rolling Eyes
Кукумбер, ти подхвърли една идея, която хич не би ми минала през ума. Дали има нещо гнило в Дания? Дали Джансел е направил някакъв гаф там или някой друг е направил "гаф", като е включил Джансел в делегацията. newsm78 Тъй де, това момче е само от няколко години в турския филмов свят, откъде накъде той ще представя страната им в Европата? Предполагам, че има много обидени и сърдите старчета и недотам старици, които може да са вдигнали скандал във филмовото семейство. Дали това е вярната следа заради атаките срещу Джансел? Аз си мислех, че причината е само завист заради рейтинга му, но може да има и още нещо, за което се досети Кукумбер.
А идеята да се пренапише сценария и аз я вярвам. Защото вече втора подсказка не се осъществява във филма ни. Нали имаше снимки на Хасрет и Левент на гарата? Но такива снимки не се излъчиха, и аз още преди два епизода написах за предчувствието си, че сценарият се променя в движение. Rolling Eyes  Нещо витае във въздуха, дано да не пострада филмчето ни от борбата на атовете. Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 2 155
Разгледах конака и не съм мераклия да го купя.  Wink Става само за лятна къща. Зимата това чудо много скъпо се отоплява. Дори и в Истанбул, то вече и там започна да става много студено с тези аномалии. Най добре според мен е да го закупи Министерството на културата. Само от воденето на гости няколко години след излъчването на сериала в арабския свят ще си възвърнат средствата.  Joy

# 44
  • Мнения: 510
Според мен даже и да има някакви спорове между Томрис и АТВ те са най -вече за пари.
И ако Томрис няма предложение от друга телевизия за филма едва ли би повдигнала такъв спор.
Филмът не могат да го свалят просто от програмата .Даже и тия който ги спират им дават срок в който да приключат-Капалъчарши например.

Общи условия

Активация на акаунт