Отговори
# 690
  • Мнения: 958
Здравейте,
кака дора, честито за градината Simple Smile
rozalba , честит именик !

Вчера Никол имаше празник в градината, водих и Марина, тя седя мирно докато каките пееха. Обаче накрая госпожата извади една кутия бонбони и взе да да черпи децата, за доброто изпълнение, а Марина скочи и хукна, аз реших че отива при кака си, а тя право на кутията с бонбони, грабна един бонбон и го натъпка целият в устата си, аз взех да викам плюй, то не отваря, голям цирк. Бонбоните черноморец, сега ще ги проверявам какво им е съдържанието, и дали няма ядки, макар че вече е късно, ама поне да знам с какво се е захранила  Twisted Evil
При нас от няколко дена голямата страст е да се мият ръце. Дребното непрекъснато иска да се мие, качва се на едно столче в банята и мие сама ръце и зъби. Обаче ако реша да я къпя, писъците са ужасни. Направо не знам как ще се оправим.

# 691
  • Мнения: 399
rozalba честито на малкия именник  Hug
joya  не сепритеснявай толкова от един бонбон Peace, имам приятелки, на който децата всеки ден хапват по 1-2-3 парчета шоколад на киндер примерно, а едното момченце малко след годинката започна сам да се обслужва с Република с ядки от кварталния магазин.  Аз не одобрявам и също внимавам и не давам нито шоколад, нито ядки, но всеки си знае за него си

# 692
  • Мнения: 958
Дейзи, аз съм давала детски шоколад, ошащках се да не би да има ядки в бонбона, изпитвам ужас от тази алергия към фъстъци, защото съм виждала детенце на живо. Ужасно е. Ама явно не е имало, госпожата каза някакви корички  и парченца вафли.

# 693
  • Мнения: X
Джоя в какво се изразява алергията, защото сега като заговорихте за фъстъци и се сетих, че нашия тати преди няколко седмици й даваше счукани фъстъци, тъй като много искала ooooh! и сега взех да се замислям този контактен дерматит, който ни изкараха на крачето, да не би да е било от фъстъците. Изобщо даже не ми и мина през акъла, че може да е от това newsm78

# 694
  • Мнения: 958
Ами не знам, аз това което видях, беше от вафла със фастъци, на 2 годишно детенце, просто започна да диша много трудно, зачерви се, и веднага викнаха линейка, учудващо дойде за секунди и го прибраха, майката после каза, алергия към фастъци.
Имаш чувство че ще умре, не беше обрив или нещо такова, ужасно бърза реакция  newsm78

Хора днес е Благовещение и се дупчели ушите на девойките, днес ще водя мойте двете и ще ги дупча  Twisted Evil

# 695
  • Мнения: 57
Rozalba, да то е жив и здрав именика!  bouquet
 И честито Благовещение на всички! Това за дупченето на ушите не го знаех, на нашата преди два месеца й ги пробихме. Но сега разбрах защо днес като си записах час за козметик жената каза, че не може по-късно, защото следобяд всичко е запълнено за дупчене на уши на дечица... Simple Smile

# 696
  • Мнения: 32
Здравейте,
честит празник на всички които празнуват!  bouquet

# 697
  • Мнения: 958
hoty рева ли, приготвила съм се за зверски писъци.
Аз ще ходя във Вита, защото ме е страх при козметик.
Ще пиша довечера как е минало....

# 698
  • Мнения: 57
hoty рева ли, приготвила съм се за зверски писъци.
Аз ще ходя във Вита, защото ме е страх при козметик.
Ще пиша довечера как е минало....

joya, ами плака само 1 мин. Изобщо не разбра какво става, жената предварително ми обясни каква поза да заема, къде да я държа и как бързо да сменя и да я обърна за другото ушенце. Тя по-скоро се разплака, защото усети, че правят нещо и защото и щракна пистолета до ухото. Самата процедура, ако се прави от специалист е за около 1 мин! Simple Smile Успех !  bouquet

# 699
  • Мнения: 1 668
Днес и аз пробих на моята щерка ушите във Вита. сутринта пред кабинета на ушната лекарка беше като митинг, но издържахме геройски. Вече е мадама  Joy и се върти пред огледалото.
За захранването с ядки. Моята се захрани с всички ядки накуп на 22 януари  Mr. Green. Закроти се детето пред Тв-то докато празнувахме рожден ден на моята сестра... След половин час видяхме ние, че се е закротила не заради тв-то, а заради купичка с ядки. Е, вече знаем, че няма алергия нито към фъстъци, нито към бадеми, нито към лешници, нито към кашу  Joy. Така е... който не гледа така става, но пък и този страх ми се махна от главата

# 700
  • Мнения: 203
       Честит ти именник rozalba!!!Да е жив и здрав с много късмет да си носи      хубавото име!
                       


kaka_dora позравления Hug Браво,че сте имали късмет  и сте успели за яслата.Със същия успех пожелавам Сами бързо да се адаптира там Peace

# 701
  • Мнения: 20
Честито на именниците днес   bouquet Да са здрави и добри дечица  Grinning
И ние от днес сме с обички, страхотно сладка е просто Grinning Но определено я болят от време на време, защото се разплаква с писък за секунди и престава и след малко пак така Confused И сега ми е съвестно

# 702
  • Мнения: 958
Аз не можах да ги пробия, да му се не види.
Не знам какво е било сутринта, ама в 17:30  беше ужас.
Завъртяхме се и се изнесохме, имаше ужасно много деца, и разни лелки решили да дърти години да си дупчат ушите. Днес ще отида пък.

# 703
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте милички,
ние бяхме 4 дни на Банско и честно казано повече няма да стъпим там. Вечеря за 4 души мин. 150 лв. На пистата, за която се плаща по 20 лв на човек за лифт, студено кюфтенце 4 лв, супа 6 лв и т.н.  Crazy В хотела паркинг 10 лв на ден, интернет 15 лв за ден на компютър и масажи от 80 до 240 лв.  Crazy Crazy

Иначе хлапетата се порадваха на снега, едното заспа седнало, а другото докато се возеше в шейната. Слава Богу всички сме здрави.

Честит имен ден на патерици на всички празнуващи!  Hug


# 704
  • Мнения: 165
Благодаря за поздравите момичета  Hug
Честити обички на малките принцеси  Heart Eyes
Аз пропуснах да го заведа малкия да му сложат обеци  hahaha ако като порасне изяви желание....................... Rolling Eyes Laughing

Общи условия

Активация на акаунт