Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 37 356
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 937
Ето снимките от моя апарат - скоро и от професионалния фотограф.

http://galiushana.multiply.com/photos/album/67/Wedding_-_10.03.2011

Беше много изморително, поне за мен, защото бях зачислен видеооператор, отговорник по настаняването, задължително трябваше да присъствам неотлъчно на дансинга, събирах подаръците/ пликовете, но накрая ми ги взеха  Sad иначе си ги бях заслужила де, ама.... хахаха
На края извозвах пияни роднини и не роднини насам натам. Вкъщи накрая майка покани нейните роднини та сервирах, разливах да се данапият, стана семеен скандал та имаше малко разтърваване и бързо изпращане на гостите и в 22 ч. сложих по леглата домашните възрастни. Та ние на спокойствие с милото обсъдихме събитията и вълнуващия ден с доста гушкане и целувки.
Шаферката беше във вихъра си, танцува, изобщо не седна, игра/тичаха с другата шаферка и заспа веднага щом запалих колата, пред нас Митко я пренесе само я преоблякох, ръцете лицето и нито шума от музиката в другата стая, нито виковете по късно я разбудиха, сутринта едвам я събудих, а е спала 11 часа. Днес даже е с част от прическата си от вчера и децата и учителката много й се зарадваха и поискаха снимка да ще им разпечатам някоя да я покажа да се радва и тя.
Младоженците не съм ги чувала но се надявам да са ок и да са доволни от моята организация и изпълнение  Heart Eyes
Рапорт даден!
Благодаря ви за пожеланията за имения ми ден, много сте мили че не сте ме забравили!  bouquet

# 676
  • Варна
  • Мнения: 452
Гале, много сте хубави всички, особено на снимката където сте петимата  Peace А Мариса е принцеса малка  Hug и наистина с много хубава прическа  Heart Eyes
И честит имен ден на патерица! Много здраве и любов!

Миленка, историята със сестра ти направо ме разби....  Mr. Green дано така леко й мине всичко, щом досега не е усетила човечето в себе си  Heart Eyes

Руми, какво стана с интервюто за работа?

Тоя следобяд много бавно ми върви времето, искам вече да ходя да посборя и намачкам Макси... 
А и искам да видя снимките за 8 март, които са им правили подарък за мама   FlutterHeart Eyes

Хууууубав, спокоен, слънчев и усмихнат уикенд момичета!!

# 677
  • Мнения: 932
Ихуууууууууууууу,отивам да гледам снимкииииии. Гале,номер едно си-колко си бърза само!! Нямам търпение даже това да напиша,ама ...
Да си ви живи и здрави младоженците,скоро леля да станеш и скоро ти да си на тяхно място Mr. Green Това ти е и за имения ден Heart Eyes
Миленка,много нежно и красиво клипче наистина Grinning Девойките ти са пораснали страшно много! ShockedБела вече е човече Grinning Калина все повече запозва да прилича на теб.
Честито на сестра ти Laughing И аз ей така гледах Shocked Надявам се,че бързо е свикнала с новината и чака с нетърпение човечето.
Руми,да стане най-доброто за теб-каквото и да е то!
Виф-че,нали после ще ни покажеш снимката и на нас?

# 678
  • София
  • Мнения: 2 671
Glushana, приказна ти е шаферката  Heart Eyes Сега трябва да намериш поводи да си носи роклята още (всъщност не знам как я удържаш да не ходи с нея на детска  Mr. Green ). На младоженците много щастие!

Миленка, сестра ти голям образ Simple Smile Дано всичко мине леко и безпроблемно както до сега!

Наш'те бремелинки да се отчетат, да не се скатават!

Mucunka, и при теб голям екшън! Как оживяваш без почивни дни  #Crazy

Мимоз, кексчетата ги правих за 8 март за г-жите. Голям успех пожънаха  Simple Smile

Благодаря за стиснатите палци за работата, подействаха Simple Smile Интервюто мина чудесно, но се отказах. Бях преглътнала и това, че работата е в лаборатория, и че не е добре платена, и че е много натоварена (по думите на шефката "Убийствено") обаче графикът преля чащата - просто е невъзможно да ме няма 9 от 10 работни дни всяка вечер в къщи, физически няма кой да поеме децата, докато се прибере баща им, а финансово е неоправдано да плащам на външен човек  Confused
А и за болничните ми казаха, че не са желателни, но ако се наложи много - може до 1 ден да ме няма  Shocked Ум не ми побира как хората с малки деца и без баби успяват изобщо да ходят на работа?

Имаше и още, но малката диктаторка стана, оставям ви!

# 679
  • Мнения: X
Галче,честит ти имен ден със закъснение  bouquet,честита ти снаха и  браво за организацията по сватбата!А,и ти и шаферката сте страхотно красиви и слънчеви!
Руми,дано да си намериш хубава работа/от все сърце ти го пожелавам Praynig/,но за съжеление това е грозната действителност.....на повечето места искат да си им крепостен селянин...с много задължения и почти никакви права......Като си спомня на мен какви оферти са ми предлагали и пак ме хваща яд/щото все някой им е кандисал на условията/.....То,не че и в сегашната ми работа не се почнаха с издънките/като например промени в графика и неочаквани нощни смени.......позагубили се  незнайно как  допълнително изработени часове и нервни шефове,дето като са станала с определени части нагоре си го изкарват не на който трябва/..ама ,поне болнични може да се взимат......но ,пък аз викам да не се налага Praynig
Ние пак не се организирахмеза кафенце,ама на мен нещо не ми остава време/и сили/,да огрея на всякъде,...Пепсънова е много заета и нещо не си напасваме графиците,но се надявам да сколасаме тия дни/тамън е и слънчево/.....и дано Змейкова да не ни се е разсърдила за несериозността Heart Eyes
 И,понеже пак не ми остана време за повече писане,да споделя само че имахме много хубаво тържество в Ивчовата ДГ и съм много горда от чаавето.Малко буфосинхранист го раздаваше/може да не знаеше всичките думички,ама перфектно си отваряше устата точно навреме.....и през цялото време с една широка усмивка артистично се мотаеше в масовката Mr. Green.../И установих,че наш дребчо е от най-височките вече в групата......то не че не му личи по панталонките,ама доста е дръпнал на височина.....За,който не е видял все още снимките-ето линк:http://www.facebook.com/#!/album.php?fbid=1302399895883&id=1 … 240&aid=34227

# 680
  • Мнения: 4 424
Гале много сте хубави и Мариса прилича на теб само дето очите и са по-светли.  Peace
Шаферката е като принцеса  Simple Smile
Ние отпразнувахме на Митко рождения ден .Аз съм с тотално променена прическа изправена руса коса и бретон прав над очите  Crazy Мъжа ми каза да си връщам моята,но аз си се харесах така много. Пък и правата коса е за 2 до 3 дни после пак обратно моята.

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Мимоз,снимкииииииииииииии PartyПредставям си те каква си натовска ракета/демек мацка/ Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 937
Добро утро момичета, да сложа кафето днес


Ние си направихме слънчева разходка към Рупите и Мелник не бях ходила по този край и ми допадна тишината, от Рупите хич не ми се тръгваше уникално местенце.

http://galiushana.multiply.com/photos/album/68/Melnik_Rupite_-_03.2011

Мимоз и аз чакам снимка, не може така смених прическа ама без фото...И честит рожденик на голяма патерица да ви радва и много да се гордеете с него!
Руми, мисля че добре си постъпила нещата които написа ми звучат направо като издевателство над хората. Ще намериш нещо по-добро  Peace
Люба браво на артиста много са готини снимките ви и пожелавам ти повече спокойствие на работа.
Благодаря ви пак за комплиментите за шаферката, сега тази рокля ще трябва да я продавам тя няма обличане повече. Брат ми донесе вече видеозаписа и много се смяхме докато го гледахме вчера супер спомен ще ни остане това събитие, а и аз бях оператора така че добре съм се справила и с тази си роля.
Хайде днес да се радвате на хубавото време и повече усмивки!

# 683
  • Мнения: 4 424
И аз разгледах снимките на Люба  Shocked Много пораснали тия момчета...А малкия ти е копие,големия има и от баща си ама Ивчо е копие  Peace
Гале блазе ви за разходката.Снимка направих ,но когато прическата беше почти развалена тъпо..Ще я пусна за малко,че иначе ме е срам ,само да кача в снимката .
Сиске като излязох от салона турих едни очила и се почувствах по казания от теб начин  Joy Днес не толкова ама карай.

# 684
  • Мнения: 4 370
Мимоз, да ти е жив и здрав рожденика!   bouquet И аз чакам снимката!

Гале, сега като гледах снимките от Рупите, се сетих да питам какво стана на трети март? От тогава има ли снимки? Със Сиска видяхте ли се?

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Ани,и аз не разбрах защо не се видяхме с Галето и дали изобщо са идвали в Търново Crazy

# 686
  • Мнения: 937
Не не сме идвали към В. Търново счупи ни се колата и не можаха да я оправят до някакъв приличен час за тръгване и така остана за друг път. Запланувала съм го и следя кога има светлинно шоу.  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 4 370
Следващото е на Празника на гдара. Мисля че на 21.03 беше.

# 688
  • Мнения: 937
Ани знам но се пада през седмицата надявам се на 6 или 24 май да го има, когато са повече почивни дни.

# 689
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте, дами!
   Много се радвам на показаните от вас снимки! Simple Smile Всички деца са прекрасни! Heart Eyes
   При нас - вчера в ДГ имаше пролетно тържество, Дарито беше пате Simple Smile Вече е забранено снимането, защото се притеснявали децата и затова имахме организиран оператор, който ще направи дискове за всяко дете.
  Ема още не е проходила, стягаме вече празника за първият й рожден ден! Много сме затруднени какви подаръци да поръчваме, след като имаме достатъчно дрехи и играчки...
  Усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт