Тема Незабравима (Unutulmaz) 137

  • 21 085
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 2 265
Компания, на мен ми изчезна фейса! smile3511

Имате ли подобен проблем?!

# 736
  • Мнения: 11
winona пресрочваш с повече от 15 мин. и при мен е така искам да стана но немога.

# 737
  • Мнения: 11
Компания, на мен ми изчезна фейса! smile3511

Имате ли подобен проблем?!


Рестартирай

# 738
  • Русе
  • Мнения: 2 265
Компания, на мен ми изчезна фейса! smile3511

Имате ли подобен проблем?!


Рестартирай
Aя, благодаря ти ! Умрях от притеснение!  love001 newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51

# 739
  • Варна
  • Мнения: 475
Боб 99 и ти си неуморна днес  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 740
  • Мнения: 186
Здравейте !  Hug
Изчетох ви по диагонал, сега ще изгледам и филма. Разбирам, че е била чудесна серия, както се и очакваше. Но видях новия фрагмент. Ще се простим май с Феяз и Саадет. 1 % може би вероятност, тяхното погребение да е само в представите на Бату. Но не ми се вярва да е така.
Филмът наближава края си. Може би, ако имаше по-висок рейтинг, да се опитваха да разтягат още действието, но сега.... Аз направо недоумявам как не оценяват този филм. Разбирам, че Турция произвежда страхотни серийни филми, че там е залято с такива, но екранна двойка като Серхан и Йозлем, а и малката Ямур, това е събитие. Те излъчват такава любов, въздействието е невероятно, жалко, че не ги оценяват достатъчно...


Форумът ще остане, ще следи следващите им изяви. Убедена съм, че няма да се разпадне.
В този ред на мисли - Добре дошъл на Милен.  Peace


Сега започвам да гледам филма, потапям се ...  Hug


Лека нощ, хубави сънища на всички !

# 741
  • Русе
  • Мнения: 2 265
Хайде, скачайте в новата тема!

# 742
  • Варна
  • Мнения: 475
лека и спокойна нощ и от мен Незабравими , живот и здраве утре отново на линия.  newsm46 smile3524

# 743
  • Мнения: 26
Привет на всички!
Страшна фенка съм на сериала, страхотен е!
Гледам, че коментирате новите серии, от къде мога и аз, но и с превод? още не са го пуснали по тв, поне от нета. ще умра от вълнение да видя какво се случва.

# 744
  • Мнения: 68
и аз влизам в темата!и аз съм фенка на сериала и съм любопитна,как ще се развият отношенията в триъгълника със сестрите.Аз съм в началото,гледам по Фемили.
Благодаря за темата!

# 745
  • Мнения: 68
Честита Нова година на всички!
Нека не броим дните и много да са ни парите!
Нека да живеем лудо и всеки ден да бъде чудо!
Нека зло под камък спи и по вода да ни върви!
За Новата година здраве до амина,
шарени торбички пълни със парички,
а гърненце с мед - да е на късмет...
къде сте,хораааа? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт