Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 19

  • 52 815
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Наистина са мн хубави бб те и сцените са хубави в тези епизоди особено опашчето на Киво

ууууууууу, на мен пък хич не ми е хубав така

# 46
  • Мнения: 11 986
Наистина са мн хубави бб те и сцените са хубави в тези епизоди особено опашчето на Киво

ууууууууу, на мен пък хич не ми е хубав така

Въпрос на вкус,аз харесвам мъже с опашка бб затова моя е плешив Confused

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте  Flutter страхотна е новата тема ПОЗДРАВЛЕНИЯ   bouquet ... снощи хубаво се нагледах 2 часа на нашия филм   Laughing ...  , но днес  Confused ... само 1 час , пак няма да се нагледам , но ... .
И аз както винаги не разбрала ...  Thinking Бихтер наистина ли ще изгони Бехлюл от къщата или нещо не съм разбрала както трябва ...  newsm78

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 071
Довечера ще консумират брака. Ще има подарък. Аднан се кара нещо на Бехлюл, Бихтер му приглася и Бехлюл си събира багажа и отива при гаджето.

# 49
  • Мнения: 11 986
Едно инфо за предстоящата 2011


Четири дълги почивки през 2011
15.12.2010 07:02


Правителството ще размести почивните дни през следващата година, така че четири празника да продължават по четири дни.

Още за 3 март ще има дълга почивка. Празникът тази година се пада в четвъртък, затова на правителственото заседание днес петъкът ще бъде обявен за неработен. Денят ще се отработва на 19 март.

Неработен ще бъде и 23 май (понеделник), за да има четиридневна почивка за Деня на славянската писменост. Ще се работи обаче в съботата на същата седмица – 28 май.

Две дълги почивки ще има през септември – за Деня на Съединението и за Деня на Независимостта. Понеже 6 септември се пада във вторник, понеделникът ще бъде обявен за почивен.

Неработен ще бъде и 23 септември, за да може 22 септември (четвъртък) да се слее с уикенда.

За Великден и Гергьовден ще се почива по три дни.
 

# 50
  • Мнения: 3 371
Тук съм, в момента имам спешна работа. Ще се включа по-късно.
Ей само аз съм гласувала за Азра. Мисля, че като величия най си
подхождат, даже и като визия.
Не , не си само ти ! Peace Аз също го харесвам като двойка най- много с Азра ! Смятам ,че много си отиват двамата , имат невероятно излъчвани и заедно и по отделно !

# 51
  • Мнения: 3 371
Знам, май имаше само още една фенка от темата дето пушеше, но не се сещам,
госпожата или терзийска.
Терзийска  Heart Eyes , аз вече 10 години съм горда непушачка ! Peace Ама , дето вика един приятел- щом още ги броиш и твойта не е лесна ! Laughing
Slawena,  Hug много го харесвам Киво с дълга коса - това е "моят " Къванч ! Wink
А Сонгюл наистина не изглежда много добре , може би е уморена ! Аз по принцип не я харесам много , но тук определено не е във форма !
 От сърце благодаря за прекрасната нова тема - красива и стилна , както винаги ! Hug

# 52
  • Мнения: 3 371
Момичета , тази вечер 10 епизод ли ще гледаме ? Аз съм на танци и ще изпусна началото , да знам после коя серия да търся ? Надавям се , че Александра бързичко ще я качи ! Praynig

# 53
  • Мнения: 11 986
 gospojata,10 ep  Wink

# 54
  • Мнения: 17
Здравейте  Hug

# 55
  • Мнения: 3 287
Добър вечер и от мен

Мелтем на Кайро филм фестивал

Прикачени снимки

http://www.iimmgg.com/image/4970d785cb337b01d762a61b71bbac28







# 56
  • Мнения: 1 296
Не разбрах каква беше интригата с тази брошка newsm78 Вчера бях на родителска среща и съм изпуснала серията, явно тогава нещо се е случило?

# 57
  • Мнения: 11 986
Фирдевс я загуби на сватбата и Дж я намери и се кипри пред огледалото с нея и след това я скри, а сега от ревност обвини Бешир

# 58
  • Мнения: 3 287
Не разбрах каква беше интригата с тази брошка newsm78 Вчера бях на родителска среща и съм изпуснала серията, явно тогава нещо се е случило?

Това е обица на Фирдевс Тя падна на сватбата и я намери Джамиле Криеше я и сега обвини Бешир

# 59
  • Мнения: 0
Довечера ще консумират брака. Ще има подарък. Аднан се кара нещо на Бехлюл, Бихтер му приглася и Бехлюл си събира багажа и отива при гаджето.

Благодаря ти за отговора  Hug ...  Flutter Hug Flutter

Общи условия

Активация на акаунт