Отговори
# 30
  • Мнения: 273
Елма, благодаря за инфото  Hug но не видях Бурчин в класацията  Joy Joy

Провокираш ме а?  hahaha Joy Joy който пита, ще научи - няма я, защото нея не я интересуват класации, тя е женена за МЙ  smile3502

Забрави да кажеш - щастливо женена  hahaha Толкова често го напомнят, а ти пак не си разбрала  hahaha Ей заради такива като теб го напомнят в пресата  Joy Joy

# 31
  • Мнения: 0
Елма  Hug нали е само колажче пък ние си я знаем иначе колко е хубава и сладка нали?

Шегувам се мила,  Hug, сигурно не един арабин я сънува така, ама ще си остане само със сънищата  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 0
Елма, благодаря за инфото  Hug но не видях Бурчин в класацията  Joy Joy

Провокираш ме а?  hahaha Joy Joy който пита, ще научи - няма я, защото нея не я интересуват класации, тя е женена за МЙ  smile3502

Забрави да кажеш - щастливо женена  hahaha Толкова често го напомнят, а ти пак не си разбрала  hahaha Ей заради такива като теб го напомнят в пресата  Joy Joy

Изобщо не съм забравила, но аз съм честен човек! Няма как да изрека такава опашата лъжа Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 0
Ей на тази снимка Мурат ми пълни очите Shocked, няма такава доволна физиономия като неговата!!!!!!!!! Все едно дядо Коледа му е донесъл всички играчки на света #Crazy #Crazy и той още неможе да повярва на късмета си Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 273



Кой за какво си мисли  newsm78

# 35
  • Мнения: 273
Ей на тази снимка Мурат ми пълни очите Shocked, няма такава доволна физиономия като неговата!!!!!!!!! Все едно дядо Коледа му е донесъл всички играчки на света #Crazy #Crazy и той още неможе да повярва на късмета си Joy Joy Joy



Елма, понякога на човек му трябва много малко, за да е щастлив Hug Лошото е, че не винаги виждаме как щастието минава покрай нас newsm78 и

# 36
  • Мнения: 1
След дълга борба с нета накрая успях и ето ме при Вас Hug
На всички пожелавам много успешна и усмихната предколедна седмица Hug
Кате,благодаря за новата темичка,да си я изпишем с настроение Hug


Виждам,че отрано сте подкарали пак щастливото семейство Joy само едно не ми е ясно как може пресата да повтаря стари неща с днешна дата #Crazy ние не сме забравили,а пък и Мурат ни го напомня във всяко интервю Joy

# 37
  • Мнения: 1
Ето го и бележника на добрия старец,където записва кой е слушал и кой не Joy


# 38
  • Мнения: 0
Здравей Бонобо  Hug

Цитат
само едно не ми е ясно как може пресата да повтаря стари неща с днешна дата

Е, как много ясно - плащаш и готово  ooooh!, дори не са си направили труда да поместят по скорошна снимка  ooooh!

# 39
  • Мнения: 0


И други имат идеи като нас  Hug

# 40
# 41
  • Мнения: 1
Здравей Бонобо  Hug

Цитат
само едно не ми е ясно как може пресата да повтаря стари неща с днешна дата

Е, как много ясно - плащаш и готово  ooooh!, дори не са си направили труда да поместят по скорошна снимка  ooooh!

Че те имат ли такава newsm78 той Мурат сега прави фотосесии или сам,или с Нюргюла Joy Бурка само ходи по интервюта с него в ролята на СЕМ Joy добре,че не е много приета при арабите Joy

# 42
# 43
  • Мнения: 10 240

Красив момент, нали?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт