Отговори
# 15
  • Мнения: 322
да цопна и аз в новата тема ..... само добри новини да четем и пишем .... и коледните подаръци да ни зарадват по-рано  newsm32

# 16
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
B NADI честито момиченце  bouquet

# 17
  • Мнения: 329
Цоп и аз в новата тема! Да е пълна с пухкави бебоци, родени бързо и лесно и щастливи мами!  Grinning

# 18
  • Мнения: 1
zementina, B nady, честити ви бебоци!

И на мен яко ми издува корема бебичка, но контракции никакви. Просто си ми мести корема наляво надясно..тесничко й е на милата вече, но има доста време още.

# 19
  • Мнения: 141
Само хубави новини и мнооооого бебчета в новата ни темичка!!!

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте!!!!!
ZEMENTINA,B nady-да са ви честити,живи и здрави бебчетата!
Mari-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Пожелавам ти здраве, късмет,щастие и мнооооого любов.

# 21
  • при моите любими
  • Мнения: 2 540
 Peace

# 22
  • Мнения: 1
Забравих... Честит рожден ден, Мари! Нека двете ти принцеси ти носят само радост и щастие!

# 23
  • Мнения: 3
Записче и от нас  Hug

Да честитя на новите мами  Zementina и B-NADI  ,да им са живи и здрави бебоците !

Мари ,честит рожден ден ! Бъди винаги  здрава и щастлива ,за да можеш да се грижиш за най -страхотния подарък и бухтичка естествено  newsm51 newsm51 newsm51

сега се връщам да чета ,днес нямах време да вляза ,цял ден чистихме с милото ,опс ,да се поправя -той чисти ,аз покрай него се въртя  Mr. Green
бебка и при мен се разтяга много странно и ми изпъва корема ,кога се издува от единия край ,кога от другия и понякога е доста болезнено и имам чувството,че ще ми  разкъса корема   Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 647
Честито на  всички нови мами Wink

# 25
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Честита рожба на мама B_NADI!!! Да е живо и здраво малкото й съкровище, да я радва, слушка, папка и растеее голяяяямо и щастливо дете! newsm51

Мари, честит рожден ден! Желая ти спокойствие, вяра, много, много здраве и нека безграничната любов, която струи от теб никога да не спира! Нека любимите ти същества - половинката, Бухтичка и малката принцеска Александра ти носят само щастие и радост!   newsm51

На всички нас, останалите на финалната права пожелавам най-вече спокойствие и позитивна нагласа.
Да си призная, естествено, че се чувствам изнервена, а до преди ден-два и шашната тотално - но се опитвам да си налагам да мисля все по-често и все повече позитивно.
Реших, че ще се отдам предимно на приятни емоции - книжки, хубава музика, хубав филм и ще гледам да изключвам до колкото е възможно всякакви стресови фактори около мен. Даже държа тебефонът си на Silent режим, като го поглеждам, когато се сетя... ако имам пропуснати обаждания - решавам на кого да върна обаждането...
Всеки удобен момент си мисля как се приближавам към вълнувашата среща с моето малко детенце и това ме кара да се потопя в една неподозирана и необичайна за мен разнеженост... а от няколко дни започнах и редовно да си му говоря, как сме един отбор, един екип и как лесно ще се справим с предстоящото приключение, за да можем най-накрая да се погледнем очи в очи...

А сега се замислих... някой има ли новини от Ivaila.mam? Ох, дано всичко е минало като по вода, да е имала леко раждане и сега да гушка двете сладки розови бебчета!!  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 18:32 от Adda_Baggins

# 26
  • Мнения: 397
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА В NADI!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА БОРЯНА!
 
Аз също като повечето от вас имам такива разтягания,чак понякога са и болезнени и ми спира дъхът,но явно това е съвсем нормално.

# 27
  • София
  • Мнения: 403
здравейте Simple Smile

Аз само на бързо , че Гоги го мъчат много коликите и се засилват следобедните часове и е много зле работата.

Мари, честит рожден ден   bouquet Да си жива и здрава и много много щастлива с малките принцеси.

Честити рожби на мама Зементина и мама B_NADY   bouquet

# 28
  • Мнения: 27

На всички нас, останалите на финалната права пожелавам най-вече спокойствие и позитивна нагласа.
Да си призная, естествено, че се чувствам изнервена, а до преди ден-два и шашната тотално - но се опитвам да си налагам да мисля все по-често и все повече позитивно.
Реших, че ще се отдам предимно на приятни емоции - книжки, хубава музика, хубав филм и ще гледам да изключвам до колкото е възможно всякакви стресови фактори около мен. Даже държа тебефонът си на Silent режим, като го поглеждам, когато се сетя... ако имам пропуснати обаждания - решавам на кого да върна обаждането...
Всеки удобен момент си мисля как се приближавам към вълнувашата среща с моето малко детенце и това ме кара да се потопя в една неподозирана и необичайна за мен разнеженост... а от няколко дни започнах и редовно да си му говоря, как сме един отбор, един екип и как лесно ще се справим с предстоящото приключение, за да можем най-накрая да се погледнем очи в очи...

Аз също съм на твоето мнение. Просто всички, които сме още 2 в1 трябва да се насладим на оставащите мигове, посветени само на нас, защото после става голяма въртележка. Аз лично гледам да не се изнервям, а да си почивам и да правя приятни неща. А бебчовците ще се появят така или иначе до 2 -3 седмици. Няма къде да ходят smile3535

# 29
  • Мнения: 20
Честит рожден ден, Мари!  newsm51 Честита дъщеричка на мама B_NADY!
Днес нещата са малко по-добре при нас. Кърмим се на поискване и гърдите са ми по-добре. Много съм изтощена от болницата още Tired и добре, че тати и каката са до нас  Peace, за да мога да се отдам на малкото слънчице...
Това е от  family Пожелавам в новата тема да има още много споделени вълшебни моменти на срещатата с нашите малки съкровища  Hug

Общи условия

Активация на акаунт