След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 153 (12)

  • 29 316
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!!!

# 16
  • Мнения: 11 116
Аше, благодаря за новата тема! Hug Hug Hug

Още съм под влияние на серията и на това, което дадоха в трейлъра. Искам да пожелая нещо хубаво на всички и за темата, но не мога...само ще ви кажа, хубаво е, че сме заедно! Hug Hug Hug Тъжно ми е за Ферайе, за Топрак - живее в богата къща, но като се замисля... Взет от истинската му майка на 6 месеца, може би продаден...Колко пъти вече вижда Кевсер да плаче, колко обидни думи от страна на Сервет - още в първия епизод - спомнете си! Свидетел на всички инати и високомерие в къщата на Аккован. Лишен да вижда вуйчо си, другата си баба. Като затворници...дете на тази възраст да реши да избяга от дома си - не е добър знак всичко това. Всички се правят на много добри, порядъчни, без пороци около него, но фалшиви, злобни, отмъстителни, а Ферайе, която толкова упрекват и определят като неморална и пропаднала го привлича, защото е чиста, добронамерена и обичта й е истинска. Децата усещат всеки фалш. Те са като лакмус.

# 17
  • Мнения: 617

   Аз също мисля, че трябва да ни разяснят каква е ролята на Кара в живота на семейството. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
Asha, благодаря ти за новата тема

Danaya & Mishel_  smile3525  love001 newsm51 smile3525  love001 newsm51

Marman   bouquet  bouquet  bouquet

Айде, iyi geceler  Laughing  newsm46

# 19
  • Мнения: 617
Само малка информация за сериите напред.

ББ Селма ще се ожени да Месут, това го каза самата актриса, която играе ролята в предаването "Зад сета", поне за тях да не се притеснявате. А в 12 епизод, Селма умря от ревност, когато видя Месут с дама на бара. Когато той я настигна, тя му каза вие всички от семейството ви ли сте такива...преди два дни ми каза, че си влюбен в мен, а днес вече се задяваш с друга. Месут много се зарадва, че тя явно го ревнува, т.е. осъзна на глас, че тя го ревнува.

   
      А как ли ще приемат това Монтеки и Капулети? newsm78 #Crazy

# 20
  • Мнения: 11 116
Мишел, ББдай боже, всички двойки в сериала да бъдат щастливи. А за Селма в предната тема гадаехме и предполагахме. Дали наистина го изревнува или просто реши да му хвърли отново някоя  и друга укорителна дума, за да изрази яда си към семейството на Яман и за да заработи планът, който имаше - да  използва чувствата на Месут, за да си отмъсти.

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 08:16 от Mydream

# 21
  • София
  • Мнения: 1 017
ЗА ДНЕШНАТА СЕРИЯ НИЩО НЕ МОГА ДА КОМЕНТИРАМ,ЗАЩОТО ПО ВРЕМЕ НА ФИЛМА ПОЧТИ НЯМАХ НЕТ. НО ОТ КОМЕНТАРИТЕ,ЗА ЖЕЛАНИЕТО ФЕРИ ДА СИ НАЕМЕ БУТИК И ДА ШИЕ И ЧЕТЕЙКИ ПОСТА НА ИРОНЧЕТО,КАТО ВИДЯХ ПОДПИСА И С БЕРГ,КАТО МОДЕЛ,МИ ТРЕКНА ИДЕЯТА,ЧЕ ТЯ В ИСТАМБУЛ,
ЗАРЯЗВАЙКИ ВСИЧКИ ОТ УРЛА СИГУРНО ЩЕ ОТВОРИ СОБСТВЕН БУТИК ЗА ОФИЦИАЛНИ ДРЕХИ,ЩЕ СЕ ПРОЧУЕ С МОДЕЛИТЕ СИ И ТАКА ЩЕ СЪЗДАДЕ КОНТАКТИ С ВЛИЯТЕЛНИ ДАМИ,КОИТО ЩЕ И ПОМОГНАТ С ТЕЧЕНИЕ НА ВРЕМЕТО ДА БЪДЕ ПО-БЛИЗО ДО ТОПРАК,БЕЗ ДА СЕ СТРАХУВА,ЧЕ ЩЕ ГО МАНИПУЛИРАТ ЗА  РАБОТАТА И.КОЛКОТО И ДА СЪЧУВСТВАМ НА ФЕРАЙЕ,ЗА МЕН МЯСТОТО НА ТОПРАК Е ПРИ КЕВСАР,ОСОБЕНО В ТАЗИ КРЕХКА ВЪЗРАСТ.
НЕ ИСКАМ СЦЕНАРИСТИТЕ ДА ИЗПОЛЗВАТ КЛИШЕТО,КЕВСАР ДА УМРЕ И ТАКА ВУЙЧОТО ДА ГО ВЗЕМЕ ПРИ СЕБЕ СИ,Т.Е ПРИ Ф. ЗА МЕН ПО ДОСТОВЕРНО БИ БИЛО ДА СЕ ПОКАЖЕ,КАК В ТАКИВА СЕМЕЙСТВА,СЪС СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ ДА СЕ ПОСТЪПИ,НО ВИНАГИ С МИСЪЛТА ДА НЕ СТРАДАТ ДЕЦАТА.МОЖЕ И ДА ГРЕША,НО СЕРВЕТ НЕ ОБИЧА ЧАК ТОЛКОВА ТОПРАК,СТРАХЪТ ОТ БАЩА МУ,ЧЕ ЩЕ РАЗБЕРЕ,ЧЕ НЕ Е НЕГОВА КРЪВ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ ПРИВЪРЗАНОСТТА МУ КЪМ ТОПРАК....

# 22
  • Мнения: 11 116
Краси, съжалявам, миличка, че не си успяла да гледаш епизода спокойно. За бутика - това си го говорихме още в предната тема. Съгласна съм с твоите предположения. Не знам след тази случка с Кара как ще се развият събитията. Все пак си мисля, че той не успя да каже на Яман. А и това, което е казал продуцентът - Ферайе по сценарий играе в Урла до 17 епизод, това означава, че поне още 3 епизода тайната няма да излезе наяве за Яман. Може би това ще стане в 16 епизод към края и в 17 Ферайе ще си стегне багажа за Истанбул. Но наистина нейният живот постепенно ще стане съвсем различен, тя ще стане уважавана дама, така както го заслужава, защото животът в крайна сметка е и колело, да го наречем виенско. Може да си на дъното и нищо не се знае - какво те очаква, с кого, къде. Случват се неща, за които си казваш: "Ако някой ми беше казал, че това ще стане, нямаше да му повярвам!"
До утре! Спокойна нощ! И сладки сънища!

http://www.youtube.com/watch?v=aY9FTQxVoPo&feature=related

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 00:01 от Mydream

# 23
  • Мнения: 0

Thank you, Asha,   bouquet   for the new section ! Congratulation, girls !  Hug   Hug
To all of you, thank you for your hospitality and have a nice Sunday !!!!
Hugs from Romania !


# 24
  • Мнения: 11 116
Добро утро на всички!

Хубава неделя и спокойствие в дома! Защото е най-важното...

Да пием по кафе, а на който не му достига има още!
Hug

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 09:39 от Mydream

# 25
  • на морето
  • Мнения: 103
Добро утро и от мене !
Благодаря за кафенцето Mydream  Hug Hug Hug

Малко промених първи пост -добавих  превода на имената на героите , които Mydream постна в началото на предната тема. Както и още един сайт , където качват сериала . Ако междувременно има още нещо , ще допълвам, а ако съм го пропуснала може да ми пишете или тук на ЛС или на asha@gbg.bg .Анкета също ще сложа , но малко време ми трябва да я обмисля ...
А на 8 -ми ..купон ще правим ли ?    bigdance2  uraHug Heart Eyes
 
Нека всички , които са писали  по някое време в темата преди или сега , за дълго или за кратко ; или само са чели , да се чувстват (съ) участници  и да заповядат , поне да се срещнем пак и да бъдем за малко отново  заедно !  welcome newsm51 newsm24 newsm19 Kissing Heart

# 26
  • Мнения: 2 411
Добро утро , спокоен ден с много смях и веселие в дома.
Майдрим,рядко отварям компа сутрин,но явно съм късметлия.Първа ще пия кафенце
и хапна сладкишче,което изглежда много вкусно.Благодаря!

# 27
  • Мнения: 2 411
Докато се размотавам Аша ме е изпреварила и е обрала каймака.
Утре ще стана по рано.
И аз си мисля за Кара.Имам чувството,че в този сериал нищо не моежш да предвидиш.
И аз като вас си мисля,че Кара крие нещо,което е свързано с двете семейства.
Отношението към хората лежали в затвор обикновено не е много добро,но към него всички се отнасят с уважение и респект.Дори го търсят за съвет.Това решение на сценаристите Кара да умре вероятно ще отложи излизането на истината за Топрак.
От любов към сина си Ферайе ще продължи да мълчи,защото момента след случилото се с него е крайно не подходящ.Да узнае истината в този момент може да има много сериозни последици за крехката детска психика.Тя това прекрасно го разбира.Затова съм съгласна с Краси,че той за сега трябва да остане при Кевсер.
 

# 28
# 29
  • Мнения: 2 411
Снощи отворих лаптопа  късно,сериала започваше,коментарите също и
не беще подходящ момента да благодаря за това ,което прочетах и видях в предните страници.Бяхте страхотни всички.За една сутрин бяхте изписали няколко страници.
Поклон на преводачките-Севи,Варна,Даная,Мишел omm omm omm
Marman,папарачке златна lovekiss lovekiss lovekissЗа линковете също благодаря!
Светле,внасяш настроени с колажите си  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Фреш,колажите, които си качила заслужават да се видят.  bouquet  bouquet  bouquet
Майдрим,продължавай с коментарите си. Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт