Любители на котки - тема 45

  • 37 038
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Да се запиша и аз в мъркащата тема...данък - скромен, с ужасно качество, ама с телефона е така...
дзверо ме яде...

...И освен, че ме яде прави ужасно много бели - катери се по мивката, набира се по пердето и не иска да яде гранули никакви  Crossing Arms И за капак ми се обади алергията от детските години, която мислех, че съм израстнала, защото преди години у дома имахме друга котка и от нея не кихах, а този ще ме съсипе ooooh!

# 16
  • България
  • Мнения: 490
запис и от нас.не се видяхме в началото?!какво да направя за да ни добавите? новото любимо място на Макси!

# 17
  • Мнения: 1 175
Ох, вижте какво намерих в нета... Ще се пръсна от смях  hahaha Такова изражение има това коте. Все едно е сгазило лука и сега се моли за по-леко наказание  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 13 177
Mного благодаря за хубавите думи! Мъро е особено поласкан, че сравняват уличната му подобрена хубост с тази на породистите аристократи  bowuu.

Аз пък се разтапям пред погледа на Богданка!  Heart Eyes

Естел, трудно решение си взела! Дано всичко се нареди по най-благоприятния за вас начин!  Hug

ИКСИ, точно се чудех, че само дъщерята и зетя показваш, и Писанчо се появи!  Laughing Добре, че е зима и няма мухи, че както е отворил тази паст....  hahaha  Между другото забелязах, че в списъка на 1 стр. си с друго име  Wink.

Роситооо, ако искаш да те има в списъка, изпрати на МисНели данни за котето и снимка. Все още може да те добави/до 24 часа от създаването на темата/.

Трейси, ти само говориш за младежите, но тази прегръдка само братска ли е?  Mr. Green Гледай да не пропуснеш момента  Grinning.

А малкия ни адаш Мърко как хубаво се е изтегнал! Личи си кой е господарят в къщи!

Свраче, добре дошла!   bouquet  Най-после се престраши  Wink! Значи Димитраки ще види свят още на млади години  Mr. Green! За пътуването в колата - сама ще прецениш. Дълъг е пътя и сигурно котето ще се изнерви ако е само в клетката, но пък ако му е добре там не е нужно да насилваш нещата. Все пак ако го пуснеш (разбирам, че сте семейно, а не сама шофьорка) внимавай да не отиде към шофьора. Много обичат да се крият зад педалите и става страшно. Ако е шашнато може да се скрие под седалките и много трудно се вади. Предполагам, че както е мъничко няма да го е страх, ще разгледа и ще се кротне да спинка до Нинджата. Бъди подготвена със салфетки и мокри кърпички, защото може да свърши какво ли не, като най-честото при нас (и задължително  Laughing) е повръщането. Не всички котки го правят, но си имай едно на ум. Бих те посъветвала да не го храниш половин ден преди пътуването, че да няма много материал в него  hahaha. После ще разправяш как сте пътували  Grinning.

 Hug за Бекс, Кашончо, Каричка и Моя, за дзверчето на Трепет, за Макси и всички останали пухчета!  Heart Eyes

И като компенсация за дългия пост - едно сладко пловдивчанче:



Дидитка, Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1 175
Таня, ти ли беше третият Пентакс в темата? Нещо ми се губи какви бяха твойте снимки, но освен че моделът ти е красавец, си личи че и фотоапаратът не е какъв да е  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 13 177
Таня, ти ли беше третият Пентакс в темата? Нещо ми се губи какви бяха твойте снимки, но освен че моделът ти е красавец, си личи че и фотоапаратът не е какъв да е  Grinning

Nikon  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 175
Ооо, тежката артилерия  Wink Страхотно качество са снимките, много им се радвам.

# 22
  • Мнения: 3 405
Криса скоро няма да я видите на снимка  Grinning Много е бърза и е все размазана  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 622
Добро утро
Ето ни е нас в новата тема

# 24
  • Мнения: 78
Моля за координати на добър ветеринарен лекар в района на Красна поляна София. Трябва ми за кастриране на котарак.

# 25
  • Мнения: 4 116
Oх, изплакнах очи с хубави снимки. Давайте още, не всеки е платил данъка си  Mr. Green
Диди, третия Пентакс беше на една друга мацка, която обаче отдавна не  е писала. Знам й името, ама ника ми убягва.
Иначе и аз обмислям да  мина на Никон, ама ще видим ...
Аз пък ще платя данък с една кучешка снимка, която даже не е моя. Но много харесвам кучета с тази окраска.

# 26
  • Мнения: 18
Да се запишем и ние в новата тема. . Извинявам се за лошото качество ама снимам с телефон, поради липса на апарат. Ако не е късно за първа страница това е Томи, мъж, кастриран и е роден на 01.08.2009г. в Русе. Целувки и прегръдки за всички мърковци, много са сладки и пухкави.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Като сме тръгнали със снимките, да ви покажа и мъника:
на мама красивите очичките: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634265584820656250.jpg
вижте му само хубавите лапички (бели крачета с черни възглавнички): http://www.о.net/photos/2535/o634268788206397663.JPG

# 28
  • Мнения: 4 785
tania67, ама те винаги спят прегърнати или един върху друг (обикновено Дара ползва Зак за матрак Mr. Green)... даже приятелите ми си мислят, че ги нагласям за снимките Crossing Arms А на Заки скоро ще му дойде времето, аз само го отлагам, а и още не е маркирал (или поне вътре не го е правил  Naughty и аз освен да не съм разбрала, ама май не е). Дебна ги аз, за да не се сдобия с поколение от 3-4 хайвана, допълнителни. Макар че Дарето е толкова ситна, че...  Crazy

Tasha, малкият е... Heart Eyes Все едно гледам моя Мако като малък Simple Smile Пускай повече снимки, че ми става едно такова...хем тъжно, но и толкова хубаво, че аз нямам негови снимки като малък  baby_neutral

# 29
  • Мнения: 431
Айде и от мен едно спящо кравайче, упс, данък  Party





Обаче почти никакви снимки не съм правила на животното през последните два месеца,... трябва да я наснимкам едно хубаво  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт