Изучаване на Английски език към програмата "АЗ МОГА" - 2

  • 141 621
  • 1 181
  •   1
Отговори
# 30
  • Popovo
  • Мнения: 219
   Hris4o  това е много хубаво.Пожелавам ти успех. Точно такава инормация имам и аз каквато ти си представила. Само за информация ни показаха учебните помагала за сертификационните нива и аз си казах,че това не е за мен. А до колкото знам, сертификата от Cambrige няма краен срок на давност и затова е най-скъп от всички останали. Но за цени съм останала с впечатлени,че са по-скъпи.

# 31
  • Мнения: 263
mama_vesi тази цена е само за изпита. На вас сигурно са ви рекламирали и курсовете за серт. изпити, които са наистина доста скъпи. Аз мисля сама да се подготвям, има достатъчно инфо по торент сайтовете.

# 32
# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
От утре и аз започвам в Училища Европа. ....

# 34
  • Мнения: 3 642
От утре и аз започвам в Училища Европа. ....
в кой град и кога си взе ваучера?

# 35
  • София
  • Мнения: 910
Hi  Sunglasses
Давам положителен глас за ДЕО ИЧС.
Преподавателката ми е супер.Минус е, че учебниците се заплащат(50лв)+350лв за трите нива. Според мен обаче си заслужава . Успех/success/ момичета  Simple Smile !

# 36
  • София
  • Мнения: 1 832
Hi  Sunglasses
Давам положителен глас за ДЕО ИЧС.
Преподавателката ми е супер.Минус е, че учебниците се заплащат(50лв)+350лв за трите нива. Според мен обаче си заслужава . Успех/success/ момичета  Simple Smile !
Нещо не разбирам защо се заплаща, нали е по програмата Аз мога и от там идват парите?

# 37
  • София
  • Мнения: 910
verabel , причината за допълнително заплащане , е че "Аз мога" покрива 100часа на ниво , а     в ИЧС часовете са 150 часа.Т.е доплаща се разликата общо 150 часа за трите нива.

# 38
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
По-добре си доплащайте 100 часа не са достатъчни за ниво.Няма време за  нищо,поне при нас е така...не бих се записала 2път...пък и на каква учителка попаднах  #Cussing out

# 39
  • София
  • Мнения: 1 832
verabel , причината за допълнително заплащане , е че "Аз мога" покрива 100часа на ниво , а     в ИЧС часовете са 150 часа.Т.е доплаща се разликата общо 150 часа за трите нива.
[/quot]


Разбрах! Това е нещо друго  и не е лоша идея!

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
От утре и аз започвам в Училища Европа. ....
в кой град и кога си взе ваучера?
Плевен - 08 декември
Днес по програма имахме 8 часа, но няма винаги да е така ... До края на декември ще имаме много натоварена програма.

# 41
  • Мнения: 0
И на нас ни казаха първо , че учебниците ще се плащат.Даже ни събраха по 50лв.капаро.Но сега пък казаха, че няма да се плащат и даже ще си останат за нас.

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз да се включа ... днес започвам и аз в Кабината  надявам се изборът ми да е правилният  Grinning

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 616
nice day ще чакам да кажеш как тисе струва Кабината, а и може да се засичаме по нивата   bouquet
Ние вчера правихме теста за ниво А2

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте.Аз пък съм намерила разрешение за изучаването на английски език безплатно.В нашата община има една жена от корпуса на мира.и тя на доброволни начала ни предава англ.Вече втора година ходим на курс много сме доволни bowuu

Общи условия

Активация на акаунт