"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 6

  • 39 797
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Hug PartyПривет! Къзлар, да ви призная,не мога да коментирам серията, а сигурно и тия напред, защото толкова ми е противен този Джем, че изпълва цялата ми мисъл по отношение на сериала #Cussing out #2gunfire #2gunfire Просто друго не мога да видя. Блокирах Embarassed Моля ви, кажете ми до кога ще му гледам лисугерската мутра Praynig
Нервакова, супер си, къз! Hug Ама и Зизана знае как да разпали въображението  bouquet
До финала... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тва значи ли, че повече нема да се изхождаш академично...? newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 1
Тва значи ли, че повече нема да се изхождаш академично...? newsm78[/b]
  Joy Joy Joy Joy Може пък да му свикна Mr. Green
Леле, що чак до края, м****му ooooh! ooooh! ooooh!

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тва значи ли, че повече нема да се изхождаш академично...? newsm78[/b]
  Joy Joy Joy Joy Може пък да му свикна Mr. Green
Леле, що чак до края, м****му ooooh! ooooh! ooooh!
Ами, че тогаз си занули ЕГН-то... hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 #2gunfire #2gunfire Ниобче, недей заради Джем да ни лишаваш от коментарите си! За съжаление Зизана е права до финала ще му гледаме мутрата на това нагло същество. Но пък когато гледам Йълмаз и Филиз щастливи и съвсем забравям за него .... Лошото е, че са малко хората, които са на тяхна страна -  а Филиз трябва да се изправи срещу семейството си и техните номерца.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мараба джанъмки  love001Има ли м/у нас Адрианки,ако има честит имен ден newsm51Зизанке,гледам осеферила си се,изхождаш се компИтентно  bouquetНе е ли време джанъм да спретнеш една приказчица GrinningНапример за Джем,да е доволна и Ниобчето Mr. Green

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Специално за Ниобчето и компаниятааааа...


Ох, Джем...ох,Джем...
къФ си  долен серсем
много гадно същество
не си за елитно общество.

Как се огледа във Филиз
тя за теб не е каприз
Долу ръцете от нашто маце
не е залък за твойта уста...баце...

Как може да си толко мазен
и погледа ти е некъФ празен...
Подълчо си падаш...
и много ще страдаш.

Слушай да ти кажа нещо...
направо се изхождам вещо:
Лапай бърже пистолета
а ний може да ти поднесем лалета!!!

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 1
 Зизке, Ама точно така го виждам да ти кажа! Ох, ще му свикна и шЪ сЪ осеферисам, споко! Hug
 Току що ми мина през ума, че тоя е също като Али от Аси "любим" герой #Cussing out
Но да кажа нещо хубаво. Филиз с Йълмаз е ясно-големи са душици. Но в този епизодец ми направи голямо впечатление и сцената Филиз и Елифчето. Как това толкова наранено от безумните акции на най-близките си същества момиче успя да се вземе в ръце и дума не каза срещу брат си пред детето му Flutter Та дори и тоя козел Йомер се запря за момент Peace
Ама ме и досмеша по едно време като Йомер рече на сестра си: "Само ако ти е направил нещо...!?"
hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 18:56 от nioba

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 hahaha hahaha Ниобче,права си направил й е нещо, но по-късно ще си проличи тая работа.   bouquet  hahaha hahaha Само Йълмаз не разбра за какво става дума доста време.

# 54
  • Мнения: 3
Зизу, страхотно стихотворение за гадния Джем!

На Филиз не й стигат майка й и брат й ами сега и това ужасно същество!
Тоя не мога да разбера дали самият артист ми е неприятен или само ролята му тук. newsm78 newsm78 newsm78
Хади, чао засега! Hug Hug Hug

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
hahaha hahaha Ниобче,права си направил й е нещо, но по-късно ще си проличи тая работа.   bouquet  hahaha hahaha Само Йълмаз не разбра за какво става дума доста време.
Еми, нищо не й е правил...да не й е вадил око, само едно бебе.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Пък и кат знам Йомер кат разбере как нищо нема да направи, нправо ми е смешно. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 Hug Как сте къзлар, изгледахте ли последния епизод - направо ни заведоха в рая с тази романтика - разходки по брега, прегръдки, целувки и истински влюбените Йълмаз и Филиз. Да ви кажа честно изключих за всичко останало, гледайки ги двамата заедно. Забравих за наглия Чебурашка (бившият съпруг на Фериде), за манипулаторката Хандан, за нервака Йомер. Е едва ли бих забравила за Джем, но се опитвам да го преглътна заради романтиката.   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 1
Да, Алиска, много беше хубаво Heart Eyes Heart Eyes Изглежда,обаче, че няма да им се осъществи пътешествието на Филиз и Йълмаз ooooh! Да бяха по-малко гадовете в този сериал  Mr. GreenИмам чувството, че ако ги сложат един връз друг ще надминат височината на Хеопсовата пирамида Whistling
Силиконка след смъртта на мъжа си стана много противна. В първите серии като че не беше такава високомерна снобарка и хитра манипулаторка.
 А и майката на Йълмаз как лошо гледа Филиз ooooh! Аман! #Cussing out

# 58
  • Мнения: 8
Изгледах епизода /с малко закъснение,разбира се,защото изчаквам Фенчето да ни го "метне"/ и си признавам:Възхитена съм!Възхитена от погледи,докосвания,разменени нежни думи!Тези двама сладури наистина ни показаха какво е да се обича!
И оново споделям с вас проблема си:Абонат съм на Виваком-нет и от няколко дни Нитро-то не ми се отваря.Знае ли някой защо?Има ли други с моя проблем?Там Краси веднага качваще епизода , а в р2рбг-с голямо закъснение,а дори 73 и 74 епизод липсват.

# 59
  • Мнения: 0
Нитрото отново е в профилактика.затова не ти се отваря

Общи условия

Активация на акаунт