Юли 2006-97

  • 39 129
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 433
Относно "Лидл",общо взето без коментар,защото макар и евтини повечето неща са като за боклука май като гледах какво носят хората по улиците...Така,че не мисля,че е от безпаричие,при условие,че ще го изхвърлиш..Освен това,онзи жена с изцепката за Брюксел...тя не е ли в тълпата овце,ето се бият да купуват зелените гадни банани...Нямам думи..В интерес на истината, днес ходих в Кауфланд да зареждам по наедро и явно заради истерията Лидл и там цените бяха доста намалени на фона на Пикадили примерно..Но си пазариш спокойно,кротко...
Наде,давай снимки с новата къща GrinningА каква концепция имаш по отношение на мебелите?
Ох,и аз след нова година започвам да умувам преобзавеждане,че ми писнаха нещата в спалнята и детската..Току виж и мъжо съм сменила покрай мебелите,както съм ги метнала всички Mr. Green

# 46
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ронка,става бре,аз чистя всеки ден,но след като е измита трябва да изсъхне филтъра и тогава пак,а той изсъхва до другия ден Peace

Рени,как е Дени?

Ели,уби ме Joy

Дидито,нали скоро ремонтирахте хол и детска и то повторно доколкото помня,сега пак ли newsm78 Аз такива работи не мога да си причинявам толкова на често Whistling

# 47
  • Мнения: 444
Ние днес все пак ходихме до Хиполенда, нямаше народ, все пак не продават олио, а играчки.
Оправихме децата за Коледа, сестра ми се чудеше какво да им вземе, та и нея уредихме. Минахме и през Джъмбо, все пак е с по-голям асортимент, но това, което се рекламира по детските ТВ канали и зарибява дечурлята го имаше в Хиполенд - напр. преса за сандвичи, фабрика за бисквитки, разни лунни пластелини/вече и такова лунно има/. Crazy
Преди дни писахме във фейса писмо до дядо Коледа, уж на майтап и тогава го питах Дани какво иска да му донесе, той ми каза:"Чувал с топки", напълно в негов стил, та му взехме и една мрежа топки за 10лв. , като тези по клубчетата и сега, като не слуша му казваме, че дядо Коледа ще извади една топка от чувала/за да оправдаем очакванията му все пак, че не са много Blush Mr. Green/. Незнам какво ще ги прави, най-много да ни замеря с тях. На Кикича пластелин 4бр. , че си имаме палячо и не го ползват, защото старият пластелин изсъхна и една усуквачка за пластелин. И така, хем скромно, хем играчка да се радват, "едрите" изненади от баби и лели. Ааа, и по една жилетка на Кико и сутчър за Дани за по 10лв./бр., сториха ми се добри, че има и боклуци.
Ако знаете как ми идваше да им взема един комплект тенджери, черпаци и т.н., ама като истински, но в умален вид, че все моите вадят, ама мъжо се спря на един влак Томас, /той не от нас/. И той ще им хареса, няма спор де...

Елич, смяях!

Ренито, аз Елоком не съм ползвала в/у децата. Просто, когато водих Кико на дерматолог/всъщност при моя позната докторица, гледала съм й детето в ДГ/, тя ме попита какъв кортикостероиден крем имам, аз и споменах за Елоком, нейната дума тогава беше;" Е, не го харесвам него", причина - незнам. А с другото  мазило - околоочното мазах горе-долу толкова време и пак не беше изчезнало петното, но го спрях. В последствие се махна.
А за другата отчета не винаги намирам време за разлика от тук, сега предколедно ще срещаме бебешорите, затова.
Калин, докато си пиша, взел парче хляб и ръфа, панталоните му паднали до глезените, мляска и прикляква. Laughing Ще каже човек, че го държа гладен. Сега всичко иска той да прави и вместо "Аз", казва:"АФ". И днес, като пусках прахосмукачка ако знаете какво АФ-кане падна, все едно кученце си отглеждаме. Heart Eyes

Пиги, вие само през уикенда ли сте фрии?

Последна редакция: сб, 27 ное 2010, 00:13 от Nanny

# 48
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Калин, докато си пиша, взел парче хляб и ръфа, панталоните му паднали до глезените, мляска и прикляква. Laughing Ще каже човек, че го държа гладен. Сега всичко иска той да прави и вместо "Аз", казва:"АФ". И днес, като пусках прахосмукачка ако знаете какво АФ-кане падна, все едно кученце си отглеждаме. Heart Eyes
Пиги, вие само през уикенда ли сте фрии?
  Joy hahaha Joy hahaha трябваш да го снимаш,божеее,събудих цялата къща Laughing 'що не  му купихте на детето една прахосмукачка от Джъмбо,да си бръмчите заедно Laughing И да го храните ей......... Laughing

Понякога и през уикенда сме на работа,но аз бих могла да се измъкна и през седмицата,много е относително  newsm78

# 49
  • Мнения: 8
Привет и от мен,
Ние вече изтрещяхме в къщи.Аля от седем дена никъде не е излизала, горкото побърка се.Аз за всичките тези дни съм излизала само два пъти до магазина и пазара.До вторник ще изкукаме.Иначе  е много добре,всичко мина много леко, ако изобщо е скарлатина  Rolling Eyes .
 Ели страхотна градина.Наистина е приказка.Какви играчки само, ами басейна......чудо.Каква е таксата на тази градина, ако не е тайна де. Просто ми е любопитно много.
Рени, елокома на нас ни го изписаха да и мажа крачето, защото отдолу на възглавничките и се появи нещо като екзема.Лекарката каза не повече от 10 дена да мажа.Полза имаше временна и пак и се появи,даже и се разрастна.И сега ще я водим на друг лекар.А на дупето на едната бузка всяка зима и се появява нещо като лишейче.За там и предписа Бетноват-С тм,пак по същия начин 10 дена и пак времена работа.А от това мазило и бели петна стават на кожата.Уфффф ние големи кожни проблеми имаме и от другата седмица я почвам по доктори пак .Крачето и е направо рана вече.
Nanny , е това наистина е било за снимка  Joy . Като каза, че пластелина му е свършил, се сетих че с Аля тези дни си направихме домашен.Може да пробваш дали ще стане за тези машинки.Получи се страхотен пластелин, една голяма червена топка ухаеща на ягоди( от степчето ).Много си играе с него.
 http://krokotak.com/tag/domashen-plastelin/
Това е рецептата.
Вие сте много бързи, вече и коледните подаръци сте накупили, а аз дори и не съм мислила за тях.Незнам какво ще взимам.Обикновенно тези дето ги рекламират излизат големи боклуци.А децата точно това искат защото само това им се набива в главата.Едно от големите ми грешки е лунния пясък, който купих.Е такава беля си отворих, че не е истина.......

# 50
  • Мнения: 2 481
Хихихих, Нани разсмях се Hug
Аф Laughing
 за тези дерматитни петна,сега май всички бебета ги имат,кърмено некърмено,мазано немазано,незнам от какво е това,и Юл е имала и братовчедка и сега има, по целите крачета чак рани,гледам я мажат с екципиал,бадемово нещо си,всичките ги минахме и ние,накрая една приятелка каза мас,то не че баба ми не ми каза,та като почнах да си я мажа с чиста мас нищо и нямаше после, или пък е отшумяло с времето незнам Thinking

Кетрин това са снимки и от двете градини и двете са си държавни, такса както на всяка държавна,само че за да се вреди там детето сигурно подплътяват нещо родителите,не съм се интересувала,съвсем нормални дечица ходят дори и нормално облечени,има и наконтени личи им че са със скъпи дрешки,но си има и по анцугче,ама определено се комплексираме докато чакаме и гледаме какви коли,какви родители,мъжа на една майка всеки път в 9.00 отваря вратата на колата,слиза тя,взима детето от колата, той отваря вратата на градината,жена му минава,остявя си детето, мъжа си я чака отваря и вратата излизат,отваря и колата ,абе джентълмен...нека да има и такива хорато повечето са на изчезване де,или са в чужбина или са озверели...

Съседите викаха ааа ние в Лидъл няма да се бутаме, днес носят по 3 чанти Thinking Thinking аз сутрин си взимам мляко тук от един млекар, и гледам в 8 ,30 се прибират,викам вие на Лидъл по тъмно ли ходите бре,имало опашка 100 човека да влезнеш още от 7ч ooooh! а да излезнеш било на късмет направо ...ако ще е така аз кога ще ида ,те всяка седмица ще имат промоции #Crazy

Нанни много играчки,ние тази година искаме само лаптоп,детски компютър,друго не ще,написали сме му писмо на стареца и го пуснахме в нашата поща,още не си го е взел,ослушва се.... друго няма да  и взимаме това стига,и като минат бабите и ще се заринем с кукли тъй че това е:)

Наааан, забравих да ти честитя,много се израдвах, че намери хем евтин,хем с доставка хем и това което търсеше и е готин,представям си го леко металик на пода,вие направо няма да го смените за плочки тъй да знаеш,ще е готино като се обзаведе муцка:)

И аз искам вече да обзавеждам,ама ще правим наново замазката,на цялата къща замазката е напукана,наронена,за къртене,наместа няма да се кърти и ще се прави повторно  Cry Cry ooooh! Това да е  ,де  Whistling

# 51
  • Мнения: 867
Привет!

Ша ма извинявате за дългото отсъствие, но сега ще разкажа с две думи какво около мен!

Първо мерси много за пожеланията за РД-то! Всичко хувбаво да ви се връща!

Сега да се включа по темите:

Миме, не съм ти честитила девойката! Пожелавам една здрава и красива госпожица, която много да те слуша и да донесе радост и хармония в семейството!

Нанче, радвам се от сърце за кухничката, ремонта и всичко около вас! Това са прекрасни неща- да градиш дом за семейството си! Не е важно с колко пари и как,  а колко ще се радваш и на малките неща! Пожелавам ви да сте много, ама много щастливи заедно и ти да си много здрава за да шеташ всичко сама! А като стане готово и още едно бебче!

Рончо мина ли зъбчето? По-скоро оправи ли го? Не се изоставяй, жено, че ще те пляскам по дупето! Хайде като ги оправиш ще ти кажа как да ги избелиш с едни ленти, имат невероятен ефект.На теб като са ти по принцип бели, ще ти свършат работа. Аз ги ползвах след два пъти професионално,  защото при мен беше много зле ситуацията.

Някой забравих, ама ще се включа пак..

Сега да кажа новината, да знаете дето има една приказка внимавай какво си пожелаваш..Предложиха ми работа в централата, в Индивидуално банкиране, ще се занимавам баш с каквото искам и си мечтах. Да не навлизам в подробности, че няма да ви е интересно, но работата е вълнуваща и страхотна! Треска ме тресе, да знаете! Сатурнова дупка ли какво около рождения ми ден, но винаги стават някакви динамични промени в живота ми точно около рд-то ми!
Та четвъртък бях на среща с единия от изпълнителните директори и сега само да видим от кога отивам...Та ходя като ударена с парцал, свило ми се е отвътре...

Хайде чао до после!

# 52
  • Мнения: 2 481
Синеочка честито Hug  bouquet ами  мечтите се сбъдват само ние забравяме че са ни били мечти.....

Ама гледай сега как звучи това дето си го писала,може ли така да се пляскате по дупето ааааа,някой ще си помисли нещо Mr. Green Naughty

Кажи и на нас за избелването, мъжа ходи преди години ама не е трайно и сега е пак за избелване,какви са тези ленти newsm78

# 53
  • Мнения: 444
Синеоче, успех в новата, така мечтана работа. Хубаво е човек да работи това, което му е присърце.
Ели, как много подаръци - 10 топки + суичър за Дани и пластелин + жилетка на Кико.
Просто купихме други нещица от името на хора, дето се чудят какво да им подарят. Mr. Green

И аз гледах един лаптоп за племенницата, беше на Уинкс и на БГ., но тя друго си беше поръчала, а и престои Р.Д. скоро, така че не се губи. Този беше към 55лв. Ама с много малки екранчета са всички... newsm78 Сега се ядосвам, защото можех и него да взема с 25% отстъпка и да се върже към 40лв.

Кетрин, супер идейка за пластелин, пък и лесна.  Peace Радвам се, че Али се оправя.

Ставам да сготвя един ориз с пиле, че Кико днес пак едно слузесто изака. Ръцете постоянно в устата... Tired newsm78

# 54
  • Мнения: 1 298
Здравейте,влизам да ви пиша че нашият Дени е 6+ като изключа грозните лишеи по лицето му разбира се.Мисля да пробвам с този Елоком,ама и аз си знам че ефектът ще е за малко.Нищо,после съм решила да го водя на  хомеопатичката.  Crossing Arms Аз Гали така го оправих,ама той имаше на ръчичките и по-не се виждаха,сега на лицето е много гадно и грозно.
Иначе Т няма от вчера наобяд пу-пу.

Синеочка честито и от мен нова работа! Сега май ще отложите бебеправенето,ама нека всяко нещо по реда си  Wink

Ние отиваме на пазар.

# 55
  • София
  • Мнения: 309

Дидито,нали скоро ремонтирахте хол и детска и то повторно доколкото помня,сега пак ли newsm78 Аз такива работи не мога да си причинявам толкова на често Whistling
Деси-ние откакто се нанесохме преди 5 години поетапно правим стаите.Нищо нямаше в тях,ново строителство е и всичко наново е правено,и детската стая,и хола.Ааа,хола правихме веднъж-верно,но не ни хареса Mr. Green.Сега правим кухнята и коридора.Избиваме старите грозни плочки и слагаме нови,нова кухня,бар-плот и ново портманто ще има в коридора.Но при разбиването на старите плочки се вдигна страшна пушилка.Ако някой знае как се маха толкова прахуляк да каже-аз чистя-то остава бяло #Cussing out.

Връщам се да чета..

# 56
  • Мнения: 1 341
Бобка, честито! Много, много се радвам за теб. Наистина е много хубаво и удовлетворяващо да получиш това за което си мечтал. Peace

Рени, радвам се, че Дени е добре. Hug
Моят крис също има лишеи, които не се знаят от какво са. Мажа с кортикостероид и само 1 вечер ако пропусна да го изкъпя и намажа с А-дерма става страшноооо. ooooh! Сега пак го има и мажа, но не мога да го оставя така, защото проблема се задълбава и отива по цялото вратле. Опитах всички продукти на пазара и нищо не помага. Скрива се и след време пак се появява.

Аз мисля на Ема да взема 3 анцуга, за училището. То за какво да я обличам с дънки и поли като никой не й помага при закопчаването? ooooh! Оставили са ги тука на самоток, който се оправи, оправи, който не да ллови гората. Ема нарочно не се разкопчава, а си събува дънките закопчани, защото знае, че после няма кой да й помогне, а тя не може/говоря конкретно за дънки с копчета мъжко и женско/. Тях не й ги обувам вече, но ще вървя да й взема аз нещо леко с ластик да й е удобно. Мисълта ми е, че гъзарията ни топли, ни е удобно.
Иначе за Коледа Ема ще получи комплект тигани, тенджери и т.н. + принадлежности за готвене. Това си е пожелала и това ще получи + подарък изненада-пластелин Плей до с формичките за готвене и т.н. Кристиан ще се сдобие с конче люлка и това е. Майка ми пари ще изпрати да им купя по нещо, но аз мисля в друго да ги вложа-писна ми от играчки. Naughty Мисля баба им от Бг/сиреч свекито/ да купи за Ема лаптоп на български, обаче не знам дали тя си мисли за такива неща, защото не е питала. Но и да не е синът й ще й напомни, че има внуци, а Коледа идеее. Joy А пък за Кристиан каквото прецени.

Аз и децата сме болни. Всички с хрема, а децата и с гадна кашлица. Кристиан като види прахосмукачката и няма сила която да го спре. Много ми е трудно да му дръпна сополките, ей! ooooh! Хем Калин ми помага, а то милото се бори ли бори. Емата стои тя, защото знае, че й олеква след това. Давам Стодал, сега ще направя и ряпа със захар да пият/мед няма да сложа заради малкото/, дано им помогне. Обаче имам проблем. А той е, че Крис като е болен отказва да суче! Изобщо цица не иска да види. Лошото е, че и адапте не иска, иначе бих го отбила сега. newsm78 Някой ако има идея как да накарам дърто магаре да пие адапте, да свирка. Иначе от шише си пие водичка, няма проблеми, но адаптето само като види шишето и бяга надалеч. Joy

Аз снощи излизах на бар! Първо бяхме на среща с асоцияцията на Българите в Тулуза/гледаха мисия лондон/ и след това на бар с компания. Аз и още 3-ма от нашата компания филма не гледахме, аз защото съм го гледала, а и в залата бяхме най-отзад и нищичко не се виждаше. Пък и аз бях излязла с хора да се видя, не филми да гледам. Mr. Green После в бара, пиене, танци-манци...мнооого добре ми подейства. Прибрах се в 2:30, в 4 си легнах, Кристиан в 5 като ревнаааа до 7 няма спане, после в 8:30 Ема ни събуди всички и Калин стана с децата, а аз спах до 12:30ч.

# 57
  • Мнения: 2 481
Ронка остана да споделиш какво правихте от 2,30 до 4  Mr. Green
Иначе супер че си се разтоварила,по често вече,да свиква мъжа че и ти имаш нужда от въздуххххх Close

Аз понаобиколих Лидъл,ама на такава опашка за да вляза в магазин не се редя,200 човека опашка и пускат по 1 през 5 мин,айде не,а в Кауфланд и там все едно идва края на света,а лошото е че трябва да пазарувам,ща неща,в кварталния магазин не купувам пиле замразено,нещо трябва да се готви а всички магазини са фулл,да няма край на света насрочен newsm78 айде да е за 1 пиле ама то нищо,всичко ни е свършило ooooh! Вкарфур освен,то уж много магазини имаме до нас и един не мога да посетя Crossing Arms Crossing Arms Crossing Armsтрябва като съседите сутрин да стана в 6 да си пазаря,тук е целия град ние не можем да се вредим Crossing Arms

Ронка незнам,той опитвал ли е адаптето,дай му с лужичка не в шише,или смени адаптето ако не му харесва на вкус,онзи ден си взех прясно мляко и имаше вкус и мирис на адаптирано,вече от там няма да взимам,тук до нас от млекаря поне си го знам,жълто,гъсто не е разреждано,става страхотно кисело,Ронка ти за кисело с какво мнение си,пробвала ли си кисело мляко с бебешки бисквитки да му даваш,или ти е рано,нашата племенничка го пие така един биберон домашно кисело мляко с бисквитки още от 8 месец Thinking

# 58
  • Мнения: 1 298
Да кисело мляко е добра идея,с лъжичка.Ако искаш опитай кърма или АМ с пипета,аз така давам на Денис хомеопатичните  Peace

# 59
  • Мнения: 1 341
Ронка остана да споделиш какво правихте от 2,30 до 4  Mr. Green
Ели, същото което си мислиш. Wink
Иначе наистина много разпуснах, беше ми много весело въпреки надзора на приятелите на Калин. Те са и мои приятели де, но не ме изпускаха от поглед, сякаш престъпление съм тръгнала да правя. А след филма и виното в асоцияцията се разбрахме, че отиваме на бар. А най-добрият приятел на Калин ме спира пред нас и вика, айде до утре. Викам.."абе, аз няма да се прибирам, отивам на бар! ти защо ме прибираш?" А той.."е как защо, нали си с мъж и деца..'" Joy Аз като съм омъжена света свършва за мене. Joy Така де, не беше разбрал, че отивам с тях.

Ели, аз му давам кисело млекце с лъжичка и си хапва добре. 2 кофички от по 125гр. изяжда, но не знам дали ще му е достатъчно като количество. newsm78 Адаптето не ми се сменя, защото Калин го е купувал и е взел голяма кутия за 17 евроци. Money Освен аз да го изпия, че ми идва скъпо да го хвърля. Stop И да купя още и той пак да не пие. Whistling Сега дали изобщо е удачен момент да го отбивам се чудя с тези болести и вируси които Ема ни донася от градината?

Мъничето ми вече е с Т, много кисело и само му се спинка. Лявото ушенце май го боли. Звъняхме в клиниката за преглед, но никой не ни вдига. След малко ще звъним пак и ще ги водим. Дано само не е направил отит, че ми писна от АБ! Confused

Не знам дали света свършва, но и тук е лудница по магазините. Опашки пред самите магазини да влезеш няма, но е яко гъч и на касите се чака по 30мин. То винаги е така по това време на годината. Всичко пазарува в огромни количества, сякаш повече в магазин няма да стъпят.

Рени, писали сме по едно и също време. Ще опитам адапте с лъжичка да видя дали ще му се услади.

Общи условия

Активация на акаунт