Подарявам бяло зайче

  • 903
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 144
Здравейте, подарявам сладко бяло зайче с червени очички, на 6 месеца, здраво, пухкавко, с голяма клетка и всички необходими аксесоари.

Не мирише, лесно се гледа и не е никакъв разход.

Причината да го махам е, че децата постоянно го пипат и не си мият ръцете после, а мъжът ми е луд на тема хигиена и вече се видях в чудо.

Ще го дам само на човек, който е отдавна във форума, защото ме е страх да не попадне у някой любител на змии, като онзи изрод, който взимаше котенца да храни с тях питоните.

# 1
  • Мнения: 1 144
Ако никой не го иска, просто ще го върна в магазина, (без да си искам парите, не че някой ще ми ги върне) но така или иначе вече е купено, по-добре някой да го подари на детенцето си.

# 2
  • Мнения: 0
аз го искам

# 3
  • Мнения: 2
Мен приятелят ми ме зариби по идеята да гушкам пухкава топка, но все още не съм се решила сериозно, че ми трябва още едно животинче. Имам куче и напоследък нямам дори време за него. А ми е много добро милото.

Една приятелка имаше декоративно, но и тя като теб реши да го подари. Но тя мисля, че нямаше финанси да се грижи за него. Нали някаква трева там пресована му се купува, не съм и аз наясно какво точно представлява.
Дано намериш добри хорица, които да се грижат много за него. Ужасно са сладки.

# 4
  • Мнения: 1 144
Зайчето вече си има нови стопани. Благодаря на всички, които проявиха интерес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт