къде си правите вливанията?

  • 6 131
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Бенито защо си решила да вслееш липовенос може би е по-евтин?Някой посъветвал ли те е,че можеш да влееш липовенос или ти си ги предприе на своя глава?Ами незнам какво да ти кажа.Тя пък за 12% NK клетки много вливания ти е насрочила!!!Моите клетки са 14.94%,а ми е написала,че са в референтната граница,която ми е посочена за 15% и само еднократно вливане на имуновенин.Но наистина с тоаиз фраксипарин и аспирин протект...!!!Но ми е писала,че "Може да има промяна в честотата и количеството на 2-та препарата по преценка на наблюдаващия лекар"демек аз така или иначе трябва оне до 3-ти месец(дай боже да забременея един ден все пак)трябва да ме наблюдава ак-генеколог,който се занимава с такива проблемни и рискови бременности затова много ми се ще някой ако знае телефон освен на Конова и на Даскалов от Медикус Алфа да ми го даде много ще ви бъда благодарна момичета...А ти Бенито и ти като мен ли "нямаш правото"да говориш с Конова?

# 16
  • Мнения: 767
Липовеноса ми беше назначен при планиране на бременост едновременно с това сега пия антиоксидант и аспирин протект,това е препоръката на доц.Конова .Незнам но аз си мисля че взех правилното решение да се спра на тяхната клиника,защото Балтаджиева ме изкара съвсем здрава и нищо не ми назначи искаше само след положителен тест да проконтролирам НК клетките.Аз така се успокоявам можеби но поне преди да се окажа бременна правя нещо което ме успокоява,моля ви не ме взимамайте за ку ку.Досега ми се повтаряше че съм здрава че нищо ми няма и аз наивна без да си направя изследвания забременявах 4 пъти,не че като се изследвах се оказа че имам някакъв проблем де,но дано поне този път да няма проблеми ако успея да забременея че знам ли последния ми аборт беше точно преди 4 години  Cry на днешния ден  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 34
И на мен ми беше изписана същата схема, като вашите, но не ми се получиха нещата. Сега съм пак в начална позиция.
Опитвала съм да потърся и разговарям с доц.Конова,но не успявам, защото не ме свързват с нея, тя явно е доста заета.

# 18
  • Мнения: 49
Сега ще споделя и моето мнение.След спонтанен аборт в 17г.с отлепена плацента,година по късно нямаше забременяване.След консултация с дц.Конова и много изследвания на мен и мъжа ми,аз  забременях и вече имах назначена терапия която спазвах още от първия преглед и остановяване на плоден сак.За сега всичко е ок и нямам проблем,даже от нищо не се оплакввам,надявам се и до края да е така.Относно имуновенина,той по скоро е привантивен и даже не съм наясно дали въоще антителата и НК клетките се повлияват от него.По скоро самия организъм се засилва и дори да има неизяснени причини спомага на организма да се пребори с промените с организма по време на бременност.Ако има нещо питайте,ако мога ще помагам Hug

Общи условия

Активация на акаунт