Багажа вече стяга мама, че до ДЕКЕМВРИ време не остана! №17

  • 22 197
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 599
tsvety_georgieva благодаря Hug надявам се да кротуват до 1 декември  Peace


koqto честито бебче Боян   bouquet да ти е жив и здрав и много да те радва  Hug




BebEshOnDeL  костюмчето е много готино  Peace честито




# 706
  • Мнения: 0
Здравейте мили,мами!Започват най-вълнуващите мигове за всички нас,нека да им се насладим пълноценно.... здрави мами и здрави бебенца!ЧЕСТИТО НА МАМА КОЯТО,да сте здрави и щастливи с малкия Боян,нека  да е боец и да завоюва винаги победи!     7/8.....успех мила,много кураж!Успех и на всички ,които им предстои секцио,в прочем на всички.На новодошлите майчета, всички заедно се вълнуваме и е много приятно....    малко остана вече сме на предфиналната права....Приятен ден и лека вечер....на коремчетата Peace  bouquet      

# 707
  • Мнения: 90
Че и по време на кърменето, щом успях да си боядисам яйцата без да ги сваря преди 2години.

 smile3532  Мари, много ме развесели. А после боядисани ли ги вари или се чукахте със сурови яйца... Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 20
Честито бебе Боян на Която! Да расте здрав и послушен за радост на фамилията! Hug
И аз днес цял ден следя, кога ще се появи хубавата вест  Peace

# 709
  • Мнения: 3
Честито на Мама Кoqto,да е живо и здраво момчето и много послушно  newsm51

Момичета гледам че имаме няколко мами от Стара Загора , ако има такива които все още четат темата - къде мислят да раждат. И аз искам така да се засека с някой е болницата ама едва ли прекалено сме малко,за да стане  newsm61

аз ще раждам в АГ комплекс към МБАЛ Проф. Д-р Стоян Киркович   Peace ако и ти си там може да се засечем  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 264
Поли, боядисах ги , толкова се старах, после доволна от себе си си хвърлих боята, която ми бяха пратили от бг, там няма такива екстри.Декорирах ги наредих ги и след час ми просветна , че не съм ги сварила.После естественно ги сварих, но боята падна изцяло Joy Накрая да не сме без хич , боядисах 3-4 с червен лак за нокти Laughing Така, че мацки ако главата не ви слуша много и по-време на кърменето , да знаете от какво е, или поне да се самоуспокоите , че е от това Laughing

# 711
  • Мнения: 519
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА КОЯТО  bouquet ДА ИМЕ ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОЯН И МНОГО ДА ГИ РАДВА newsm51 newsm51

# 712
  • София
  • Мнения: 403
юхуууу Simple Smile имаме си още едно бебенце - Която,   bouquet да ти е жив и здрав юнака , много да ви радва , а и вие много да го слушате  Hug

# 713
  • Пазарджик
  • Мнения: 1
Бях сигурна,че днес ще имаме ново бебче  Hug
ЧЕСТИТО НА КОЯТО!!! ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОЯН!
Направо ми се насълзиха очите като прочетох поста на палмирка  baby_neutral
Ама да ви кажа,че колкото и спокойна да съм,като чета за новите бебчета почва да ме лови шубето и то сериозно  ooooh! Дано при всички мине леко и безпроблемно раждането,без значение секцио или нормално!Важно е мама и бебе да са живи и здрави  Hug
Дано скоро има новини и от добра  Hug
Вилкони  Hug как е Крис,да не е преместен в друга болница? newsm78

# 714
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт