Любители на котки - тема 44

  • 42 808
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Едно вкусно предложение от Лабрекс
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.msg17089532#msg17089532
обяснение http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544116.msg17089112#msg17089112

Теди - ако си съпруга на мясно ще забъркаш на мъжо си една две дози да си хапне за добре дошъл вкъщи  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 4 116
*Тедка* , не знам дали преглеждаш страницата на , Заедно срещу насилието над животните" във фейсбук, под една от снимките, не тази, която е пусната от админите, а тази, която е по надолу има коментар на една жена, която предлага помощ за осиновяване, ако собствениците не се появят.

Нямам фейс в офиса, забранен е сайта. Сега прочетох  и писах. Аз реално  не съм никаква на котарака, ако има желаещи да го вземат, да отидат до кабинета и ще им го дадат.  Само ще се обадя утре сутринта на лекарките да не искат пари от човека, който ще го вземе, аз ще платя престоя му. Не искам да натоварвам и с този разход човека, който ще прояви благородството да се грижи за  животнката в беда.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 634
Добра вечер на  мъркащите създания! (и собственичките им Wink )
  bouquet

По диагонал прочетох последните страници,.. Тедка, аз често съм срещала обява: "Изгубено коте..." в сайта БЕЗ ДОМ
Там някой пуснал ли е обява,..

Дано има късмет красавеца!!!   Praynig

Тези дни ще направя нови снимки на нашия отбор и ще пусна, че времето ми не стига тези дни!,..  ooooh!

На Коледния маскен бал на bg-mama в НДК съм 50:50,..
Имаме и национално парти във Велинград на същия този ден!,..
Та ще видим!
Но пък имам вече костюм!  Mr. Green

Гуш-гуш-гуш на всички - мнооого пъти!  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 56
Аз също писах, ако ги интересува да се обадят в клиниката и да питат. Имаше и желаещи от други градове, но искат да им се уреди транспорт, не знам дано някой да го вземе без условия и претенции, просто да го обикне и да го вземе. Дано  Praynig !
Иначе за мен не е проблем и утре пак да пусна обявата и без това само с компютъра се занимавам по цял ден.

# 709
  • София
  • Мнения: 13 175
госпожица Писук, добре, че най-после забелязаха обявата ти. Аз снощи 2 пъти пусках в тази група и с молба до администраторите, но не ме забелязаха  Sad. И на други места я пусках, но пак със същия резултат. Да имаш някаква информация за жената, която питаше дали куца със задното краче?

# 710
  • Мнения: 56
tania67, нямам никаква информация, писах и да звъни в клиниката, дали го е направила не знам. Мислех да и пиша, но ми излиза съобщение, че профилът и в момента не е достъпен, предположих, че ще следи дали някой е писал нещо и е видяла моя отговор и да се надяваме, че е писала.  Когато видя, че и е достъпен профила ще и пиша едно съобщение да видя какво е станало.

# 711
  • София
  • Мнения: 13 175
tania67, нямам никаква информация, писах и да звъни в клиниката, дали го е направила не знам. Мислех да и пиша, но ми излиза съобщение, че профилът и в момента не е достъпен, предположих, че ще следи дали някой е писал нещо и е видяла моя отговор и да се надяваме, че е писала.  Когато видя, че и е достъпен профила ще и пиша едно съобщение да видя какво е станало.

Писала е. Утре ще ходи лично да го види. Дано да е търсеното коте!

# 712
  • Мнения: 1 175
Дидитка, мерси! Абе аз знам, че котешките нокти са малки, но се чудех дали на мен ще ми е удобна толкова малка ножичка като я държа. То моето животинче хич не ми дава да и пипам ноктите на задните крака. А като си ги е закачала някъде стоят едни такива изкривени. Че ще се режат е ясно, но не знам как ще се справя с държането, а и работата трябва да е прецизна, да не стават кръвопролития. Само да посегна там ми ръмжи, че и понякога ми лепва по една лапа, ако съм по настоятелна. Поне не пуска нокти.  Laughing

Удобна е. Аз даже установих, че колкото по-малка, толкова по-удобна, да можеш да си завираш ръката измежду крака и мърдащи талази козина  Mr. Green Ноктите на задните крака са от по-малка важност, тях можеш да ги оставиш. Те не са остри като предните, защото функцията им е за по-стабилно оттласкване като скачат, докато предните нокти са за атака и защита, затова предните са много по-остри. Задните са и много по-дебели и твърди, и по-трудни за рязане. Ако не ти пречат, няма нужда да ги режеш. Предните правят поразиите и от тях боли повече, така че съсредоточи си усилията върху тях.

# 713
  • София
  • Мнения: 13 175
Котето е дадено на нови стопани. Докторката от клиниката е писала във фейсбук.

# 714
  • Мнения: 1 175
Браво! Дано си го гледат добре.

Винаги ме учудва какви дълбокомислени разисквания се заформят около добре изглеждаща сива котка - и покрай изгубения котарак, и тук с форумните сиви. Британка ли е, рускиня ли е, каква ли е... А аз се чудя, ми не може ли да е просто сива котка? Има чисто сиви и от "обикновените". Според мен изгубеният котарак не прилича нито на британец, нито на руснак, но е сив и красив, значи трябва да е нещо по-така  Tired

# 715
  • Мнения: 56
Това е страхотно, че са му намерили толкова бързо дом! Но ми е много мъчно, че никой не действа толкова бързо и за другото коте, за което пуснах обява, момичето днес ми писа, че от два дни не го е виждала, страшно зле се чувствам. Лека нощ на всички и си нагушкайте писаните, които са до вас   bouquet.

# 716
  • Мнения: 3 405
Момичета, имам въпрос. По Коледа ще пътуваме за около седмица и няма да можем да вземем Криса с нас.
Има ли във Варна хотел за котки?
Чудя се на кого да я оставя  Thinking

# 717
  • Мнения: 3 622
Момичета, имам въпрос. По Коледа ще пътуваме за около седмица и няма да можем да вземем Криса с нас.
Има ли във Варна хотел за котки?
Чудя се на кого да я оставя  Thinking

Колежка си оставят кучето при всяко пътуване и са доволни ето тук
ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев 5
http://www.varnavet.com/index.php?option=com_mtree&task=view … nk&link_id=12

Но ако намериш някой да идва да храни котето пи веднъж на ден за него ще е по добре да си е в къщи, че по тези хотели нали знаеш че ги държат в клетки
Аз съм оставяла Шара също в къщи за по няколко дена, но една комшийка идваше да я храни

# 718
  • Мнения: 4 116
Да пиша и тук, във Фейса е писала една от докторките - котака е осиновен. Благодара на всички вас за подкрепата  Hug
А, тя Тяня ме е изпреварила..  Laughing ама така като не спи по цели нощи. аз едва тази сутрин видях добрата новина.

# 719
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да пиша и тук, във Фейса е писала една от докторките - котака е осиновен. Благодара на всички вас за подкрепата  Hug
А, тя Тяня ме е изпреварила..  Laughing ама така като не спи по цели нощи. аз едва тази сутрин видях добрата новина.

Браво много се радвам.
А аз днес ще трябва да се разделя с един от котараците си.  Cry Днес ще отида да се видя с момичето. Харесала е и двата котарака и ми предложи аз да реша кой да и дам. Но смятам, че Мърчо не е подходящ за нея. Бих го дала на хора с двор, там би бил най-щастлив. Но нищо не е сигурно докато не го дам. Първо ще се чуя с нея по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт