Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Добър вечер!  Simple Smile

Първо: ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ МАЛКИ–ГОЛЕМИ РОЖДЕННИЦИ!!!

Круми и Мия: това което показвате на снимките ( за тортите говоря) мисля,че много добре сте се справили!Надявам се и на вкус да са били толкова хубави.

Алиса: и аз давах киви на Павел и резултата е ОБРИВ. Пусти му акъл( много ме е яд,че омекнах пред настояването на една от бабите). Давам капки Фенистил и има резултат.

Лека!

# 31
  • Мнения: 128
Честит рожден ден на всички празнуващи!
А аз да се похваля, че си имаме второ зъбче! Laughing
За нощните хранения - само си виках тия дни"като избие тоя зъб спирам нощното кърмене и после и вечерното до месец най-късно", а сега да видиме как ще е на практика! Embarassed
Ама през ноща ми е толкова лесно само да си взема детето на спалнята, с цокане заспива след 5мин., а иначе-докато я приспя, аз съм се разсънила!

За Вис Виталис да кажа, че живея близо до новият им магазин на Стамболийски-намира се в сградата, където преди бяха  "Паркети спейс", Миа го е обяснила много добре; обаче имам чувството, че магазина е доста по-оскъдно зареден от другия, но пак се намират доста неща на едно място за дечурлигата!
И мен ме е подгонила една предпразнична треска покрай рождения ден на Дари-днес и купих и тоалета за празника и вече много се вълнувам !

# 32
  • София
  • Мнения: 310
Привет и от мен.

Ето, че дойде и нашият голям ден! Минавам да почерпя сега, че утре незнам дали ще имам време...
Миналата година, точно по това време ми започнаха контракции директно на по 5 минути, а след 17 часа и 16 минути се роди бебка Ина и направи живота ни прекрасен!





Честит рожден ден и на всички други бебчета, родени през онзи невероятен 10-ти ноември!

Лека нощ от мен!


# 33
  • Мнения: 128
                                Честит Рожден ден на Ина,Мартин,Никола ,Магдалена и                                                  Стефания!!!  newsm59    party023  ura  bigdance2  :


Давам капки Фенистил и има резултат.



И аз давам от Фенистил,макар,че до сега не се е обривал ,давам дори когато е болен Peace

Момичета,какви столчета за кола взехте,трябва да се купува 9-18кг или 9-36кг ,а аз все още не мога да избера? newsm78


Ей,няма край този вятър,ще ти продуха направо. 3 ден не сме излизали и се подивихме вътре Confused ooooh!

# 34
  • Мнения: 418
Честит Рожден Ден На всички дечеца от вчера и днес
newsm59 newsm59
Много радостен ден е и за мамите и татковците ... Какви малчовци са се родили преди една година и какви сладурковци са станали сега ...

# 35
  • Мнения: 116
Добро утро!
Тази сутрин търновки сме най-ранобудни.Явно от вятъра,който ни отсвири мозъците даже!
Кате-на нас ни подариха за Вики столче 9-36кг,което после става на седалка за по-големи деца,но засега тя се губи като я сложа вътре и сме още с кошницата 0-13кг,но обърната напред,че краката и стърчат.
Честит рожден ден на днешните пораснали дечица!Много здраве и късмет в живота!
Току що видях,че имаме и една мама рожденичка-Нея-да си жива и здрава,все така позитивна и креативна!
Вики се събуди!Оставям ви!
Лек и недухляв ден на всички!

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 08:20 от pisihrisi

# 36
  • Мнения: 57
Честито на всички рожденници. Да растат весели, засмени и много здравички и лудички Simple Smile
Ние изкрахме някакъв еирус-24 часа с 39 градуса температура и сега сме ок, кво беше това чудо незнам, добре че сме добре вече Simple Smile
Ние взехме столче 9-18кг на чико key 1 xp май беше модела струва 300лв има го в бейби мола, 9+. Аз се колебаех между него, конкорд и макси кози тоби, чикото има най-легнало положение, макси кози -то е най-сигурно ама е 500лв и нямахме възможност та така. Засега сме доволни, на малкия му е удобно, че в кошницата вече не искаше да се вози, беше му малко тесничка вече Simple Smile
Лек и весел ден ден днес Simple Smile Hug

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 206
Честито на днешните рожденници - Ина, Мартин, Магдалена, Никола и Стефания! Да са здрави и щастливи за радост на всички около тях!
Хрупка, толкова мило ми стана като прчетох, че батко й иска да й купи подарък спестените си парички  Hug, дано винаги да се грижи  за малката си сестричка!
Аз също давах капки Фенистил, но Мая се оказа алергична към един антибиотик.
Щях да забравя новината - Мая вече направи първите си крачки - още миналата седмица направи няколко, но не повтори и вчера самичка си направи няколко крачки, а после докато вечеряхме най-спокойно обиколи няколко пъти стаята с количката за кукли на кака си, а тя е сташно лека, направо ни увиснаха ченетата и забравихме да преглътнем Mr. Green. Уж си стоеше и си играеше и хоп - минава пред нас и си пее -Ооооо! Laughing.
Сега се чудя кога да направя питката, ама сигурно ще е в събота, че не ме оставя нищо да свърша. А не й ли се обърне внимание - реееев, чак се изпотява. На баща си ината взела Mr. Green /според него била точно маминка Sick Laughing/.
Деси, Мая също става през нощта, вече дори й не гледам колко е часа, някой път и по два пъти се случва. Не знам как да я откажа - тя не пие от шише, че да й предложа вода, от АМ й се повдига и така - чакам го момента сама да се откаже, ама засега не идва. Толкова от мен, че вече не само ми виси по крачола, ами и гола ще си остана Mr. Green
Честито за придобивката Маймунски, много хубави места да обиколите!
Писи хриси как закрепвате столчето - така не е ли опасно newsm78? Питам, защото и Мая е дребосък и още й става столчето.
Честито Нея - да си здрава и все така позитивна!







# 38
  • Сливен
  • Мнения: 206
Хм, повторила съм се с това позитивна, но това излъчват постовете ти - енергия, положителни емоции, запази духа и излъчването си и ги предай на малката сладуранка Ева Hug.
Аз намерих занимавка за маймунката - кутията с химикали на кака й. Голяма писарка е станала, чакам момента, в който ще разбере че и по стените може да се драска Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3 537
Честито на днешните рожденници!  bouquet
Привет и от мен!
Да се надяваме, че днес няма да е толкова духовито навън, че да става повече за
разходка.Поне е топло и слънце изгря.
Ама е една мърсотия навън, ужасно, не ,че преди не беше ама сега още повече от тези урагани.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567

Честит Рожден Ден на ноемврийчетата родени на днешната дата! Честит празник и на техните семейства!

# 41
  • Мнения: 21
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НОЕМВРИЙЧЕТАТА РОДЕНИ ДНЕС!!!
Нека бъдат здрави, щастливи и все така усмихнати! Нека топлят сърцата на мама и тати със звънкото си гласче, за да им напомнят непрекъснато кое е най-красивото и най-ценното в света им!

Честит рожден ден и на мама НЕЯ!!!



Столче за кола взехме от 0-18 кг. Децата вече не наддават много и има бая докато стигнат 18 кг. Смятам, че ще се ползва дълго време.

Времето ни се усмихна тази година и ще имаме още няколко дни на хубави разходки. Така че ние се стягаме, докато все още има слънчице Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 307
минавам само да поздравя днешните рожденници и ще бягам докато е топло

Честит рожден ден на малката Инка-Бамбинка!!!!!!!!!! Желая й прекрасно детство, изпълнено с много щастие, сбъднати мечти и все радостни моменти!



ЧРД и на другите сладурковци, родени на днешната дата!

ще бягам докато е хубаво времето.....

# 43
  • Варна
  • Мнения: 29
Веси, да ти е жива и здрава рожденничката! Честит рожден ден и на всички други ноеврийчета, родени днес newsm59
Благодаря ви за пожеланията за моя рожден ден  Hug Да почерпя с новото си творение  Mr. Green Вътре е тортичката на Янечек, но разрез ще пусна утре, че да е цяла тортата за гостите довечера  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 88
Честит рожден ден на днешните рожденници. baloni
Честит рожден ден Нея.   bouquet

П.П. Егасимус и тортата  Shocked Поздравления

Общи условия

Активация на акаунт